Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rahim Kisti

Rahimden Gelen Akıntı

 

Rahimden Gelen Akıntı hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler;

 

Rahimden gelen akıntıların sebep leri nelerdir , bu akıntıların altında herhangi 1 riskli Rahatsızlık olmuş meydana gelebilir mi ? Rahimden gelen akıntının sebep leri emare leri vede Tedavi(iyileştirme) metod leri nelerdir konu hakkında bütün merak ettikleriniz vede teferruatlı veri ler bu yazımızda yer almaktadır . .

 

Sitemizde bulunan RAHİM KİSTİ Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli oluşan %100 bitkisel(doğal) ürünlerimizi görmek vede veri almak icin tıklayınız . . .  

 

RAHİM boynu bezlerinin olağan akıntısı oluşan müköz salgı , rahim(uterus) ağzını kapamakla vazife lidir . Bu akıntı cam gibi şeffaf vede kaygan vasıftadır . Enfeksiyon lı Rahatsızlık lardan belsoğukluğunda , rahim(uterus) boynu akıntısı sarı-yeşil renkte vede cerahatlidir . Doğu(şark) (garp) m vede düşüklerde ise boyunun açılması sırasında meydana gelen yırtıklar (ki bunlar ekseriya müdahale edilen Doğu(şark) (garp) mlarda olur) boyun kanalının tamamen kapanmasını engeller .

Dolayısıyla bu yırtık yerleri basitlikle Enfeksiyon lanarak salgıyı arttırır . Eğer bu yaralanmalar rahim(vajina) forniksine kadar Daimi ederse , akıntı çook daha aşırı rahatsız eder . Porsiyo erozyonları da akıntılara sebep olurlar . Rahim(uterus) boynu (Serviks) akıntılarının başka 1 sebebi de bu bölgede bulunan poliplerdir . Poliplerde akıntının yanı sıra sık sık kanamanın görülmesi onun hususi liğidir . Özdeş bölgenin kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi leri damar damar duvarları bozukluklarından ötürü akıntıya sebep olurlarsa da , sonradan buna kanamalar eklenir . Akıntı et suyu görünüşündedir , dikkatli bakıldığında tümörden kopmuş ufak doku parçaları görülebilir .

Rahimin beden kısmının akıntısı gerçekte çook azdır . Ancak Enfeksiyon vede tümörler akıntıya sebep olurlar . Menopoz devrine girmiş 1 kadında rahim duvarı inceldiği için , burada yerleşen Enfeksiyon mukozayı da harap eder . Bütün bu salgılar rahim(uterus) boşluğunda toplanarak onun balon gibi şişmesine sebep olurlar . Bu birikintiler basınçtan ötürü vakit zaman hazneye boşalırlar . Boyunun 1 uterüs cismi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i ile kapanması yada bizzat rahim(uterus) cismi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i , bazen de tüberkülozu özdeş emare leri vardır . Kitle halinde deşarjolma larda daima üzücü huylu 1 urun olabileceği düşüncesiyle o yönden araştırma yapmak lüzumlu dir . Salpenkslerin Enfeksiyon larında (Salpenjit) vede urlarında akıntı yine mevuttur . Yumurtalık( Rahim(uterus) içi) ların iltihabi Rahatsızlık larında vede urlarında akıntı yine aşırı ve cerahatlidir . Ur vakaları kanlı oluşu ile Enfeksiyon tan farklı lırlar .

Kadın üreme(eşey) organlarının akıntısında , önce bekim kanalı ile nereden geldiği vede ne tür 1 akıntı olduğunu tespit etmek lüzumlu dir . Bundan sonra belki Haçlarla belki de ameliyat yolu ile Tedavi(iyileştirme) mümkün olacaktır . Burada kadınların dikkatli olmaları gereken nokta , şikayetlerin belirdiği anda 1 doktora gitmeği gözardı etmemek vede üreme(eşey) organları vede bölgesini çook temiz tutmağa dikkat etmektir . İdrar yolları hastalıklarında , hormonal dengesizliklerde zayıf vede çocuksu kalmış bünyelerde , kalp vede böbrek Rahatsızlık larına bağlı ollaraak olağan olmayan akıntı görülebilir .

 


Rahim Kisti

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp