Bitkisel Sağlık Ürünleri
Polikistik Over Sendromu

Polikistik Over(overy) Bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme)

    polikistik over(overy) bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme) ,  Vajinal akıntı icin soğan suyu kürü özdeş zamanda erken menopoz , çikolata kisti , 3 cm . den küçük miyomlar , Düzensiz (Regl) Adet vede polikistik over(overy) şikayeti oluşan bayanlar icin de mükemmel 1 çözümdür . Yumurtalık( Rahim(uterus) içi) lardaki kisti(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) (içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) tamamen ortadan kaldırmaktadır .Detayları yazımızda bulabilirsiniz .


Yumurtalık( Rahim(uterus) içi) kisti-polikistik over(overy) icin kuru soğan kürü:


Soğan suyu kürü : 1 orta boy al soğanı ( kırmızı vede mor soğan olmaz ) dörde bölün . önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine farkli 1 şey katmadan öğle vede akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için .
Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın 1 sakıncası yoktur . Ancak , etki bakımından en uygun vakit adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır .

Kür uygulandıktan sonra 3 . adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün yada 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız .

Hamile kalmak icin bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız .

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden aşırı uygulamayın .

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2 . - 3 . günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü vede ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz .


Polikistik Over Sendromu


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp