Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Polikistik Over(overy) Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme)

    polikistik over(overy) bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) ,  Vajinal akıntı için soğan suyu kürü aynı zamanda erken menopoz , çikolata kisti , 3 cm . den küçük miyomlar , adet düzensizliği vede polikistik over(overy) şikayeti oluþan bayanlar için de mükemmel 1 çözümdür .Yumurtalıklardaki kisti(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) (içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) tamamen ortadan kaldırmaktadır .Detayları yazımızda bulabilirsiniz .


Yumurtalık kisti-polikistik over(overy) için kuru soğan kürü:


Soğan suyu kürü : 1 orta boy al soğanı ( kırmızı vede mor soğan olmaz ) dörde bölün . önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka 1 şey katmadan öğle vede akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için .
Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın 1 sakıncası yoktur . Ancak , etki bakımından en uygun vakit adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır .

Kür uygulandıktan sonra 3 . adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün yada 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız .

Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız .

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden aþırı uygulamayın .

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2 . - 3 . günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü vede ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz .


Polikistik Over Sendromu


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp