Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Nikotin Bandı Zararları

 Nikotin Bandı Zararları vede merak ettikleriniz

 

 

 

Nikotin Attırıcı bitkilerin Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı % 100 Doğal Ürünlerimizin Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 

Nikotin Bandı Zararları  ?Sorusuna yanıt ollaraak Nikotin Attırıcı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemi vede Nikotin Attırıcı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si hakkında avantaj lanacağınız veri ler bu yazıda yer almaktadır .

 

 

 
LONDRA - Uluslararası Bağımlılık (Addiction) tıp dergisinde yayımlanan araştırma sonuçlarına göre , yürümek gibi hafif egzersizler sigara(tütün mamülleri) içenlerde nikotin ihtiyacını önemli miktarda azaltıyor .

İstek azalıyor
Araştırmayı yapan Exter üniversitesinden egzersiz vede sağlık psikolojisi profesörü doktor Adrian Taylor vede meslektaşları , egzersiz ile nikotin ihtiyacı arasındaki ilişkiyi inceleyen çalışmaları yeniden gözden geçirdi . Araştırma grubu , bu çalışmalarında yürümek yada kasları esnetmek gibi spor salonu dışında yapılan egzersizler üzerinde odaklandı . Araştırmacılar , hafif fiziksel çaba gösteren deneklere sigara(tütün mamülleri) isteyip istemediklerini sordu . Denekler sigara(tütün mamülleri) isteklerinin azaldığını anlatım etti . Bu tür egzersizin tesiri nin ne kadar sürebileceğinin bilinmediğine dikkat çeken araştırmacılar , insanların sigara(tütün mamülleri)yı bırakmalarında , bu tür egzersizlere diğer sigara(tütün mamülleri)yla mücadele tekniklerinin de eklenmesinin daha çok yardımcı olabileceğini belirtti . Doktor Taylor , egzersizin mesut luğu artıran dopamin hormonunu üreteceği için , tiryakilerin nikotin bağımlılığının azalacağı teorisini öne sürüyor .


 


Nikotin Attırıcılar


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp