Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Nikotin Bandı Kullanımı

 Nikotin Bandı Kullanımı vede merak ettikleriniz

 

 

 

Nikotin Attırıcı bitkilerin Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı % 100 Doğal Ürünlerimizin Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 

 

Nikotin Bandı Kullanımı  ?Sorusuna yanıt ollaraak Nikotin Attırıcı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemi vede Nikotin Attırıcı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si hakkında avantaj lanacağınız veri ler bu yazıda yer almaktadır .

 

 

 Nikotin bandı Kullanımı


Eğer günde 1 paketin dörtte birini içiyorsanız , 7 miligramlık bantlarla başılayın . Her halde 12 hafta boyunca bant kullanmak akıllıca olacaktır . Her dört haftada 1 bandın gücünü 7 miligramı gelene kadar azaltın vede 12 haftalık süre boyunca bu banda Daimi edin . Genellikle sigara(tütün mamülleri) özlemi vede alışkanlıkların değişmesi 12 hafta sürmektedir . Sağlıklı vede uzun 1 yaşam sürmenin gerekleri .
Nikotin bandı kullanmanın avantaj sı , nikotin bağımlılığım , karmaşık sigara(tütün mamülleri) içme alışkanlığından ayırmasıdır . Sigara(tütün mamülleri)cı aniden bire bırakıp nikotin bandı kullanmaya başladığınızda , nikotin bandı kullandığınız haftalarda nikotin eksikliği semptomları yaşamayacaksınız; bu haftalarda sigara(tütün mamülleri)yı hayatın iz ir 1 parçası haline getiren karmaşık alışkanlıkları yenmeye ayırabilirsiniz . Bantları kullanmayı bıraktığınızda nikotin eksikliği semptomlarını çok az pay debilir yada hiç pay tmeyebilirsiniz . Sigara(tütün mamülleri)yı bırakmanın derin avantaj ları , nikotin bantlarının minör tehlikelerini önemsiz hale getirmektedir . Kalp hastası olsanız bile , sigara(tütün mamülleri)dan kirli 1 nefes daha çekmektense , nikotin bandı kullanmak daha iyidir .
glyburide’den daha üstündü . Aynca HDL’de (iyi kolesterol) artış da sağlamıştır . Bu değişiklikle istatistik ollaraak önemli olmasa da , bu doğal ürünün farmasötik 1 ilaçtan daha üstün olduğuna ait güçlü göstergeler vardır .
Kan şekeri seviyeleri vede kan lipitlerine avantaj sına ek ollaraak , dut terapisinin , kırmızı kan hücrelerinin zarlarında oluşan hasarı (lipit peroksidasyon) azalttığı da görülmüştür ki bu güçlü 1 antioksidan(antikanser) özelliğe işaret etmektedir . Aynca dul terapisi , tip 2 Diabet(þeker hastalıðı) hastalarında zar kolesterolünü önemli ölçüde azaltmıştır .

 


Nikotin Attırıcılar


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp