Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

En İyi Nemlendiriciler

 

En iyi nemlendiriciler hakkındaki veri leri bu yazıda bulabilirsiniz .

 


%100 Bitkisel(doðal) Cilt Ürünleri İçin Tıklayın

  

En İyi Nemlendirici Güneş Koruyucu

Dermatoloji Mütehassız ı Yasemin Fatih Amato , en iyi nemlendiricinin güneşten koruyucular olduğunu söyledi . Amerikan Ulusal İlaç Kurulu´nun (FDA) sadece güneşten koruyucular ile meyve asitlerine anti-aging (yaşlanmayı geciktirici) tasdik ı verdiğini belirten dermatolog Dr . Amato , ``Güneşten koruyucular nemlendirici ollaraak kullanılabilir vede üzerine de rahatlıkla makyaj yapılabilir'' dedi .

Bir güzellik merkezi de işleten Dr . Amato , kadınların cilt bakım ürünü alacak zamanı bilmediğini , ürün satanların da doğru uyarıyı yapmadığını öne sürdü . Genelde kadınların canları sıkıldığında , iş çıkışında bu ihtiyaçlarını karşılamaya gittiğini belirten Amato , ``Doğru zamanda gidilmediği için doğru cilt çözümleme i yapılamıyor .

Kime sorsanız hepsi , (karma ciltliyim) der . Çünkü güzellik mütehassız ı ona öyle söylemiştir , peki bu mümkün mü'' diyerek şöyle konuştu:

``Yüzünüzü yıkarken cildinizde kuruluk pay diyor musunuz , o kuruluk kaç dakika sürüyor , pullanma oluyor mu olmuyor mu ? Bugüne kadar ne kullandınız , hangisi iyi geldi hangisi gelmedi ? Bu sualler ın yanıtlarının alınması gerek .

Cilt çözümleme ine en uygun en ideal vakit sabah . Sabah yüz yıkandıktan sonra cildin kuruyup kendini nemlendirecek sürenin geçmesi gerek . Yüz yıkanıp kuruduktan 20-30 dakika sonra cilt çözümleme için uygundur . Ama günün sonuna doğru güzellik mütehassız ına başvurulduğunda çözümleme in neticesi (karma cilt) çıkar . Bu ürünleri önerip satanlar kadar tüketicinin de veri li , bilinçli olması gereklidir .''

NEMLENDİRİCİ YERİNE GÜNEŞ KORUYUCUSU


Dr . Amato , güneş ışınlarının cildi kurutup yaşlandırdığını hatırlatırken , en iyi nemlendiricinin de güneşten koruyucuların olduğunu söyledi .

Güneşten koruyucuların hem cilde nem verdiğini hem de güneşten koruduğunu kaydeden Amato , ``Yani güneşten koruyucular nemlendirici ollaraak kullanılabilir vede üzerine de rahatlıkla makyaj yapılabilir .

Losyon kıvamında olan , üzerinde şehiriçi güneşten koruyucu yazanlar hem zor olmayan sürülür , makyaja uygundur . Üstelik FDA , sadece güneşten koruyucular ile meyve asitlerine anti-aging tasdik ı verdi . Diğer ürünlerin hiçbirinde bu tasdik yok , yaşlandırmayı geciktirir tasdik ları yok amma ama botoks tesiri , uzay tesiri yapıyor , iddiaları var . Hepsi palavra'' diye konuştu .


     Etiketler: en iyi nemlendiriciler , nemlendirici yüz kremleri , yüz nemlendirici krem , nemlendirici yüz kremi , yüz nemlendirici , cilt nemlendirici , nemlendiriciler , nemlendirici , nemlendirici kremler , nemlendiriciler , nemlendirici maske , saç nemlendirici , cilt nemlendirici kremler , nemlendirici şampuan , nemlendirici saç maskesi ,


Nemlendiriciler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp