Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

MİGRENE BİTKİSEL ÇÖZÜM


     migren(megrim) (megrim) e bitkisel(doðal) çözüm baş ağrısı bulantı Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı bitkisel(doðal) ürünler kremler kapsüller çaylar yağlar . migren(megrim) (megrim) e bitkisel(doðal) çözüm baş ağrısı bulantı Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı bitkisel(doðal) ürünler kremler kapsüller çaylar yağlar için aşağıdaki makaleyi okumanızı tavsiye ederiz .


     migren(megrim) (megrim) Tedavi(iyileştirme) sine %100 bitkisel(doðal) ürünler için tıklayınız .

Bulantı , kusma , ışığa vede sese aşırı duyarlılık gibi emare leri oluþan bu hastalığın migren(megrim) (megrim) li kişi vede ailesi için sıkıntı verici olduğunu belirten mütehassız lar , migren(megrim) (megrim) ’in ataklar sırasında kişinin tüm faaliyetlerini tamamen durdurabileceği gibi , ataklar arasındaki dönemdede yaşam kalitesini azalttığını söyledi .

Kişilerin yaşamlarındaki menfii etkilere rağmen migren(megrim) i olanların çoğunun tam Tedavi(iyileştirme) edilemediğini aktaran mütehassız lar , “Bu bazen migren(megrim) i olanların Tedavi(iyileştirme) şanslarının olmadığına inanmalarından vede bu konuda doktora gitmemelerinden kaynaklanıyor . Ancak daha yeni vede daha tesirli Tedavi(iyileştirme) lerin bulunmasıyla , migren(megrim) i oluþan pek çok kişi için yeni umutlar doğdu . migren(megrim) (megrim) atağının sebebi tam ollaraak bilinmemekle beraber , migren(megrim) i oluþan çoğu kişi , belli faktörlerin migren(megrim) ataklarını tetiklediğine inanır . Bu tetikleyiciler arasında stres yada stres sonrası gevşeme , çok aþırı yada çok az uyku , kuvvetli ışık , hava değişiklikleri vede çikolata , peynir , kırmızı şarap , kahve vede çay gibi yiyecekler yer alır . Çoğu kadında hormonal değişiklikler yada adet dönemide migren(megrim) i tetikleyebilir . Ancak ataklar başka vakitler da da meydana gelebilir ” diye konuştu .

Ağrı geldiği vakit kahvesi bol oluþan soğuk vede sade kahve içilebileceğini anımsatan mütehassız lar , “Bir bardak kaynar suya , 4-12 gram kediotu kökü konulup 10 dakika bekletilip , günde 3 bardak yemeklerden önce içilebilir . Defne tohumu toz haline getirilerek günde 5 gram balla macun yapılıp yenilebilir . Bir bardak kaynar suya , 2-3 gram kekik konup 10 dakika bekletilip günde 3 bardak içilebilir . Bir bardak suya 2-4 gram anason konularak 10 dakika bekletilip günde 2-3 bardak içilebilir . Bir bardak kaynar suya 4-10 gram ufalanmış oğulotu yaprağı konularak 10 dakika bekletilip günde 3 bardak içilebilir . migren(megrim) (megrim) noktalarına papatya yağı ile masaj yapılmalıdır . İki su bardağı kaynar su içine , birer tatlı kaşığı hafif ezilmiş defne , oğulotu vede fesleğen konularak 15 dakika demlenir . Bu karışım ılık ollaraak günde 2-3 bardak içilir . Şeker hastalığı olmayanlar , bitki çayını 1 kaşık balla tatlandırabilir . Düzenli olararak en az 1 ay içilmeye Daimi edilmelidir” diye konuştu .

Migren

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp