Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Menopozu Geciktirmek

 

Menopozu Geciktirmek hakkında Umumi veri ler;

 

Menopozu geciktirme yolları nelerdir , menopozu geciktirmek için kişi neler yapmalıdır . . Menopozu geciktirme yolları hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . . 

 

Sitemizde bulunan MENOPOZ Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli oluþan %100 bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri almak için tıklayınız . . . . 

 

Kadınların erken menopoza girmesine sebep olabilecek genetik bozukluk , Ä°lim adamları tarafından tespit edildi . Yeni buluş sayesinde , menopoz geciktiren doğum kontrol hapları geliştirilebilir .

 Boston Kadın Hastanesi'nde yürütülen araştırma , FOXO3a adı verilen 1 genin eksikliğinin , yumurtaların çok erken harekete geçmesine vede çabuk tüketilmesine , dolayısıyla da erken menopoza yol açtığını ortaya koydu .

 

Araştırma sonuçlarına göre , yumurtaların hareketlerinin çok hızlı olması , yumurtalığın erken yaşta iflas etmesine yol açıyor . Bu halde da 30'lu yaşlarda menopoza rastlanabiliyor .

 

Ä°lim adamları , elde edilen bulgular sayesinde , hem yumurtaların hareketlerini yavaşlatarak doğum kontrolüne yardımcı olan , hem de menopozu geciktiren 1 ilacın geliştirilmesinin yolunun açıldığına dikkat çekiyor .    
 

 

 

Etiketler : menopozu geciktirmek , menopozu geciktirmek hakkında , menopoz geciktirmek , menopoz geciktirmek hakkında , menopozu geciktimek , menopoz nasıl bi duygudur , kaç yaşinda başlar , menopoz bellirtileri


Menopoz

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp