Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İbrahim Saraçoğlu Menopoz

 

İbrahim Saraçoğlu Menopoz hakkında Umumi veri ler;

 

İbrahim saraçoğlunun menopoz Tedavi(iyileştirme) sinde önerdiği bitkiler , bitkisel(doðal) kürler neler . . . . Saraçoğlunun menopoz Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli ollaraak   önerdiği bitkiler vede kullanımları hakkında tüm veri ler vede merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . .

 

Sitemizde bulunan MENOPOZ Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli %100 bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri almak için tıklayınız . . .

 

Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlu menopoz dönemi vede adet düzenleyici arslanpençesi formülü

Kaynamaya başlayan yarım litre suyun içine 1 tutam (5 gram) kurutulmuş arslanpençesi atılıp kısık ateşte 2 dakika kaynatılır . 2 dakika dolduktan sonra sıcaklığ kaybettirilmeden 10 dakika demlenir . Daha sonra süzülüp soğumaya bırakılır . 10 dakikalık demleme süresi netiticesinde muhakkak hemen süzülmelidir , arslanpençesi kapta daha aþırı bekletilmemelidir .

1 ay süresince gün aşırı (iki günde bir) 1 su bardağı içilir . 1 aylık süreç tamamlandıkran sonra küre 15 gün ara verilir . 15 gün aradan sonra ise 6 ay boyunca , haftada 2 kez , 1 su bardağı kadar içilmeye Daimi edilir . 6 aydan sonra dönem dönem uygulamakta avantaj vardır .

Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlu arslanpençesi kürünün menopoz dönemindeki stres , ruhsal sıkıntılar , terleme , hormonların düzenlenmesi , adet düzensizliği Meselesi olanlar için regl düzenleyici , meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i , rahim(uterus) kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i , lenfbezi vede prostat kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi ine karşı avantaj lı etkileri olduğunu belirtmiştir .


Menopoz

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp