Bitkisel Sağlık Ürünleri
Maskeler

Maske Malzemeleri

 

Maske Malzemeleri bütün merak ettikleriniz;

 

Maske gereç leri hakkında . . .Bu sayfamızda bitkilerden vede bitkisel yağlardan elde edilen Sivilce(akne) (akne) lere , aknelere , kırışıklıklara vede sorunlu bütün ciltlere karşı mükemmel 1 etki gösteren maskalerimiz hakkında merak ettiğiniz veri ler yer almaktadır . . .Daha güzel vede pürüzsüz 1 cilde sahip olmak istiyorsanız sitemizde bulunan %100 bitkisel(doğal) maskelerimizi görmek icin tıklayınız . . 

 

Yumurta , bal , yoğurt evimizde hemen her vakit bulunan yiyecekler . Ama bu kez bunları yemek pişirirken değil , güzellik maskeleri uygularken kullanacağız . Amade mısınız ? O vakit tariflerimize başlıyoruz ! Besleyici maske İçinde bulunan badem yağı vede yumurta sarısı sayesinde cildi sanki yeni doğmuş 1 bebeğinki gibi yumuşacık yapan bu besleyici maskeyi ayda 1 kez uygulayabilirsiniz .

 

Malzemeler

3 tatlı kaşığı toz haline getirilmiş badem
1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı
1 tatlı kaşığı krema
1 adet yumurta sarısı
Amade lanışı : Yoğun 1 kıvama gelinceye kadar bütün Malzemeleri 1 kasede karıştırın .
Uygulaması : Gözlerin etrafına gelmeyecek biçim de maskeyi yüzünüze sürün . 15 20 dakika dinlenmeye bırakın . Ilık suyla durulayın .
Sonuç : Kırışıkları gerilmiş , daha pürüzsüz 1 cilt .

• Onarıcı maske

Hususiyetle yaz aylarında uzun zaman li güneş banyolarının ardından uygulamak icin ideal . Balın vede gliserinin yumuşatıcı etkileri sayesinde cildin nem oranını artıran 1 maske .
Malzemeler
1 adet limon
3 çorba kaşığı bal
Gliserin
Amade lanışı : Limon suyuyla balı ivedilikle hareketlerle iyice karıştırın . 15 gram gliserini ilave edin . Özlü 1 karışım elde edinceye kadar karıştırın .
Uygulaması : Amade ladığınız maskeyi masaj yapmadan yüzünüze vede boynunuza yayın . 15 dakika kadar yüzünüzde dinlendirdikten sonra ılık suyla temizleyin .
Sonuç : Cildi derinlemesine nemlendiriyor .
 

 


Maskeler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp