Bitkisel Sağlık Ürünleri
Kremler

Garmastan Krem

 

 

Garmastan krem hakkında merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz .

 

%100 Bitkisel(doğal) Kremler İçin Tıklayınız  

 

Garmastan Pomat Göğüs Ucu Çatlakları icin Krem 20 gr


Emzirme döneminde meme başı çatlaklarının giderilmesine yardımcı olur vede göğüs bakımında kullanılır .

Kullanım Şekli:


Her emzirmeden birkaç saat önce vede hemen sonrasında meme ucu vede çevresine ince 1 katman halinde uygulanır . Emzirmeden önce meme başlarındaki pomat su ile silinmelidir . Pomat kalıntısı her gün 1 kez ılık su ile tamamen yıkanır vede sonra pomat ince 1 katman halinde tekrar uygulanır . Pomat az miktarda kullanılmalıdır .

Uyarılar:


Her emzirmeden önce meme başları silinmelidir .


Meme başı çatlaklarına "Gayazulen Çiçeği"


Güney(cenup) Amerika’da yetişen Gayazulen Çiçeği , emzirme döneminde meydana gelen meme başı çatlaklarına takat oluyor . Emzirme döneminde annelerin en büyük sorunudur meme başında meydana gelen çatlaklar… Bu Hal anneyi bebeği emzirmeden uzaklaştırırken , bebeğin de sağlıklı gelişimi icin Koşul oluşan anne sütünü kafi miktarda almasına mani olur… Yüzyıllar önce Güney(cenup) Amerika’da yerlilerinin Tedavi(iyileştirme) gayesi yla kullanmaya başladığı gayazulen çiçeği , modern dünyada da annelerin imdadına yetişti… Etken maddesi gayazulen oluşan Garmastan Pomat , Türkiye’de tek bitkisel(doğal) kapsam li meme başı pomatı olma niteliği taşıyor . Garmastan Pomat , meme başını nemlendiriyor vede bakterilerin buraya yerleşmesini mani leyerek çatlakları maniolyor . Guajak ağacından elde edilen gayazulen kapsam li bitkisel pomat , natural vede iyileştirici tesiri yle oluşmuş çatlakları da kısa zamanda Tedavi(iyileştirme) ediyor .

Cilt korunurken , meme başı çatlaklarının iyileştirilmesi hızlandırılıyor . Hem bebek hem de anne icin teminat li olma hususi liğine sahip pomat , meme başı vede kenarları ni yumuşak vede elastik tutarak derinin korunmasını sağlıyor . Beden sıcaklığında hemen eriyerek hassas cilt üzerinde basitlikle dağılan pomat kokusuz vede yağsız olduğu gibi giysilerde de iz bırakmıyor . Parfüm vede alkol içermeyen Garmastan Pomat , su ile basitlikle yıkanabilme hususi liğine sahip bulunuyor . Med İlaç tarafından Almanya’dan ithal edilen Garmastan Pomat , her emzirmeden sonra meme ucu vede kenarları ne ince 1 katman halinde sürülüyor . Garmastan Pomat , gebe liğin 8 . ayından itibaren göğüsleri emzirmeye amade lamak için kullanılıyor .

Garmastan Pomat’ın formulasyonu icin Kuzey(şimal) vede Güney(cenup) Amerika halkının uzun geçmiş veri lerinden avantaj lanılmıştır . Bu bölgelerde guajak ağacının iyileştirici vede Enfeksiyon önleyici tesiri uzun zaman lerden beri bilinmektedir . Garmastan Pomat , guajak ağacından elde edilen natural mavi gayazulen ihtiva etmektedir .

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) , bebeklerin minimum 4-6 ay sadece anne sütü ile gıdaalımı lerini tavsiye yor . Ancak bebek emzirmek , bazen anneler icin ağrılı 1 hal alabilir . Emzirmeden kaynaklanan meme ucu çatlakları , annelere bu dönemde büyük sıkıntılar yaşatabilir . Hatta sadece bu acılar nedeniyle anneler bebeklerini emzirmekten vazgeçebiliyor . Aslında doğru emzirme teknikleri vede bu amaca yönelik Tedavi(iyileştirme) vede tedbir gaye lı pomatlar , annelere bu dönemde bebek emzirmeyi beğeni haline getirebilir .


 

  Etiket: garmastan krem ,zinde krem ,çatlak giderici kremler ,vücut sıkılaştırıcı krem ,krem kutusu ,sivilce lekelerine krem ,kalo krem ,nemlendirici krem markaları ,blue ocean kremkrem fondoten ,innova krem ,toparlayıcı krem ,ddf krem ,easy krem ,krem ,kremler ,bitkisel kremler ,ozonlu kremler ,kırışık giderici krem ,kırışıklık giderici kremler ,kas gevşetici krem ,çatlak önleyici krem ,basur krem ,salvolin krem ,ozon krem


Kremler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp