Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Garmastan Krem

 

 

Garmastan krem hakkında merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz .

 

%100 Bitkisel(doðal) Kremler İçin Tıklayınız  

 

Garmastan Pomat Göğüs Ucu Çatlakları için Krem 20 gr


Emzirme döneminde meme başı çatlaklarının giderilmesine yardımcı olur vede göğüs bakımında kullanılır .

Kullanım Şekli:


Her emzirmeden birkaç saat önce vede hemen sonrasında meme ucu vede çevresine ince 1 katman halinde uygulanır . Emzirmeden önce meme başlarındaki pomat su ile silinmelidir . Pomat kalıntısı günde 1 kez ılık su ile tamamen yıkanır vede sonra pomat ince 1 katman halinde tekrar uygulanır . Pomat az miktarda kullanılmalıdır .

Uyarılar:


Her emzirmeden önce meme başları silinmelidir .


Meme başı çatlaklarına "Gayazulen Çiçeği"


Güney Amerika’da yetişen Gayazulen Çiçeği , emzirme döneminde oluşan meme başı çatlaklarına takat oluyor . Emzirme döneminde annelerin en büyük sorunudur meme başında oluşan çatlaklar… Bu Hal anneyi bebeği emzirmeden uzaklaştırırken , bebeğin de sağlıklı gelişimi için şart oluþan anne sütünü kafi miktarda almasına mani olur… Yüzyıllar önce Güney Amerika’da yerlilerinin Tedavi(iyileştirme) amacıyla kullanmaya başladığı gayazulen çiçeği , modern dünyada da annelerin imdadına yetişti… Etken maddesi gayazulen oluþan Garmastan Pomat , Türkiye’de tek bitkisel(doðal) içerikli meme başı pomatı olma özelliği taşıyor . Garmastan Pomat , meme başını nemlendiriyor vede bakterilerin buraya yerleşmesini mani leyerek çatlakları önlüyor . Guajak ağacından elde edilen gayazulen içerikli bitkisel pomat , doğal vede iyileştirici tesiri yle oluşmuş çatlakları da kısa sürede Tedavi(iyileştirme) ediyor .

Cilt korunurken , meme başı çatlaklarının iyileştirilmesi hızlandırılıyor . Hem bebek hem de anne için güvenli olma özelliğine sahip pomat , meme başı vede çevresini yumuşak vede elastik tutarak derinin korunmasını sağlıyor . Vücut sıcaklığında hemen eriyerek hassas cilt üzerinde kolaylıkla dağılan pomat kokusuz vede yağsız olduğu gibi giysilerde de iz bırakmıyor . Parfüm vede alkol içermeyen Garmastan Pomat , su ile kolaylıkla yıkanabilme özelliğine sahip bulunuyor . Med İlaç tarafından Almanya’dan ithal edilen Garmastan Pomat , her emzirmeden sonra meme ucu vede çevresine ince 1 katman halinde sürülüyor . Garmastan Pomat , gebe liğin 8 . ayından itibaren göğüsleri emzirmeye hazırlamak için kullanılıyor .

Garmastan Pomat’ın formulasyonu için Kuzey(þimal) vede Güney Amerika halkının uzun geçmiş veri lerinden avantaj lanılmıştır . Bu bölgelerde guajak ağacının iyileştirici vede Enfeksiyon önleyici tesiri uzun sürelerden beri bilinmektedir . Garmastan Pomat , guajak ağacından elde edilen doğal mavi gayazulen ihtiva etmektedir .

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) , bebeklerin minimum 4-6 ay sadece anne sütü ile gıdaalımı lerini öneriyor . Ancak bebek emzirmek , bazen anneler için ağrılı 1 hal alabilir . Emzirmeden kaynaklanan meme ucu çatlakları , annelere bu dönemde büyük sıkıntılar yaşatabilir . Hatta sadece bu acılar nedeniyle anneler bebeklerini emzirmekten vazgeçebiliyor . Aslında doğru emzirme teknikleri vede bu amaca yönelik Tedavi(iyileştirme) vede önlem amaçlı pomatlar , annelere bu dönemde bebek emzirmeyi beðeni haline getirebilir .


 

  Etiket: garmastan krem ,zinde krem ,çatlak giderici kremler ,vücut sıkılaştırıcı krem ,krem kutusu ,sivilce lekelerine krem ,kalo krem ,nemlendirici krem markaları ,blue ocean kremkrem fondoten ,innova krem ,toparlayıcı krem ,ddf krem ,easy krem ,krem ,kremler ,bitkisel kremler ,ozonlu kremler ,kırışık giderici krem ,kırışıklık giderici kremler ,kas gevşetici krem ,çatlak önleyici krem ,basur krem ,salvolin krem ,ozon krem


Kremler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp