Bitkisel Sağlık Ürünleri
Kremler

Vişi Krem


 

  Vişi Krem nedir ? Herşeyden önce açıklanması lüzum 1 konuya değinelim . Vişi Krem adı altında piyasada satılan tek çeşit 1 ürün yoktur .Hemen her sektörde görülen klasik uygulama , çook satılan 1 ürünün benzerlerini üretme girişimleri Bitkisel(doğal) Kremler icin de geçerlidir vede 1 çook firma bitkisel krem adı altında başkaca çeşitli ürünler piyasaya sürmektedirler . Bitkisel(doğal) kapsam li 1 krem satın almayı düşünüyorsanız köklü vede malum firmaların ürettiği ürünleri , yine köklü vede malum internet sitelerini tercih amil izi tavsiye yoruz .
 
 Malum olduğu üzere son vakitler da 1 çook başkaca bitkisel(doğal) ürün popüler olup zamanla unutulmakta vede yerini yeni yeni bitkisel(doğal) ürün yada bitkiler almakta .Kimi vakit toplumca tanınmış 1 çook ünlü ismin de reklamlarında rol aldığı bu ürünlerin gerçekten avantaj lı olup olmadığı konusu ise tam 1 muamma .

 

 Ama hususiyetle internet ortamındaki veri leri neşekilde yorumlamanız gerektiği konusunda vereceğimiz ipuçlarını değerlendirerek bu türden herhangi 1 ürün almadan önce size yardımcı olabilecek mini 1 tavsiye yazısı amade ladık .
 
 Herşeyden önce tv yada başkaca medya ağlarıyla , ünlü isimleri kullanarak size ulaşan ürünler kati işe yarıyordur diye 1 şey kesinlikle doğru değildir .Eğer öyle olsaydı özdeş ünlü isimler her yıl aynı türden farkli 1 ürün reklamında boy göstermez işe yarayan ürünler de yıllarca popülerliğini korurdu .Bu türden ürünlerin (zayıflama , kilo alma , cinsel güç artırma) hedef kitlesi oluşan pazar inanılmaz oranda büyük vede Daima yenilenen 1 pazar olması sebebiyle üretici firmalar , çook ciddi reklam masraflarını basitlikle göze alabilmektedirler . Misal ollaraak , aslında zayıflamaya sadece yardımcı olabilecek ürünler sanki hiiç 1 şey yapmanıza lüzum kalmadan sizi zayıflatacakmış gibi lanse edebilmektedirler .

 
 Burada mesele , ticari çıkarları icin yanıltıcı veri ler vermekten çekinmeyen firmalarda olduğu kadar tüketicilerin de zor olmayan yoldan vede zahmetsizce amaca ulaşma konusundaki istekleridir .
 
 Peki bu türden 1 ürün hakkında araştırma yaparken izleyeceğimiz yol nedir ?

 

   1 . Ürün hakkında firmanın verdiği veri leri dikkatli inceleyin .Öncelikle izin belgesinin olup olmadığına bakın .Firmanın daha önceden üretmiş olduğu başka ürünlere de bakabilirsiniz .İnternet ortamında umumiyen daha ivedilikle para kazanmak icin kısa zaman liğine site açarak belirli 1 ürünü satıp sonra ortadan kaybolan firma (ya da sitelerden) alışveriş yapmamaya itina gösterin .Bu türden 1 ürün alırken mutlaka teminat ilir 1 siteden alışveriş yapmayı tercih edin .(https: //www .bitkizane .com// gibi köklü vede büyük internet siteleri zaten bu tür ürünleri siteye koymadan önce ürün vede firma hakkında hassas incelemeler yapar vede ondan sonra sitesinde bu ürüne yer verir .)

   2 . Ürün hakkındaki veri lerin içten olup olmadığı konusunda hislerinize teminat in .Eğer 1 ürün tanıtımında sık sık "Mucize" , " Kati likle işe yarayacak" , "1 Numara" gibi hiçbir belgeye dayanmayan ifadeler veriyorsa  o siteden hemen uzaklaşın . Çünki ne natural ne de tıpsal bir ürün hakkında her insanda %100 işe yarayacağı konusunda teminat vermek söz konusu olamaz .

   3 . Bitkisel(doğal) kapsam li ürün vede başka benzer ürünler hakkında araştırma yaparken muhakkak daha önce kullananların yorumlarını göz önünde bulundurun . Fakat yorumların Umumi ollaraak hangi markaya ilişik vede hangi ürüne yönelik olduğuna dikkat edin .Yani bir ürettiği ürünün hakkındaki yorumlar negatifse bunu başka bitkisel(doğal) ürünlerde işe yaramıyor biçimi nde değerlendirmeyin .


   4 . Yapılan yorumları okurken unutmamanız gereken 1 başka konu da , yapılan araştırmalarda insanların memnun olmadıklarında bunu dile getirme alışkanlıkları memnun olduklarını dile getirme alışkanlıklarından daha fazladır .Yani ürünü kullanmış vede avantaj görmediğini söyleyen 1 tüketicinin bunu internette paylaşma olasılık i , kullanıp memnun kalmış 1 tüketicinin paylaşma olasılık inden daha fazladır .Bu halde düşündüğünüzden daha aşırı negatif yorum görmeniz direkt ollaraak üründen soğumanıza etki etmemeli .

   5 . Gerek Bitkisel(doğal) kapsam li vede gerekse başka benzer ürünler icin yapılan yorumları incelerken tüketicinin ürünü doğru kullanıp kullanmadığı hakkındaki veri yi de göz önünde bulundurun .Bir çook kişi ürün hakkındaki aşırıya kaçan yorum yada abartılı veri lere kanıp örneğin gerçekten yemek yeme alışkanlıklarını değiştirmeden zayıflayabileceğini düşünmektedir .Oysa kişinin kendi irade vede kararlılığını ortaya koymadan sadece bitkisel(doğal) 1 preparatla bu Meselesi n çözümünü sağlamak gerçekten "mucizelere" kalmıştır .

   6 . Ayrıca bu türden hem bitkisel(doğal) hem de tıpsal ürünlerin Dünyada genel kabul görmüş %20 ila %30 arasında değişen Placebo tesiri ni de göz önünde bulundurun .(Placebo: Hastanın , verilen ilacın 'işe yarayacak' ilaç olduğunu düşünmesinden gelen olumlu etki) Yani bütün bu koşullarda bu türden 1 ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını incelerken pozitif yorumların oranı %50 vede üzerindeyse ürün icin başarılı 1 ürün yorumunu yapmak yanlış olmaz . Tekrar belirtelim alışverişinizi  malum 1 ineternet sitesinden satın alacaksanız , site bu ürünler hakkında satışa sunmadan önce araştırma yapmış vede özdeş içeriğe sahip görünen 1 çook markanın dahilinde n en iyisini sizlere sunmayı gaye lamıştır .

 

 

 Etiketler: vişi krem , vichy kremi , vişi , vichy , vişi krem içeriği , vişi krem avantaj ları , vişi krem etkileri , vişi krem zararları , vişi krem fiyatı , vişi krem fiyatları , vişi krem siparişi , vişi krem yorumları , krem , kremler , kremleri , kremlerin avantaj ları , kremlerin avantaj ları , bitkisel(doğal) kremler ,
 

 %100 Bitkisel(doğal) kapsam li Cilt Bakım Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız . . .


 


Kremler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp