Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Vişi Krem


 

  Vişi Krem nedir ? Herşeyden önce açıklanması lüzum 1 konuya değinelim . Vişi Krem adı altında piyasada satılan tek çeşit 1 ürün yoktur .Hemen her sektörde görülen klasik uygulama , çok satılan 1 ürünün benzerlerini üretme girişimleri Bitkisel(doðal) Kremler için de geçerlidir vede 1 çok firma bitkisel krem adı altında farklı farklı ürünler piyasaya sürmektedirler . Bitkisel(doðal) içerikli 1 krem satın almayı düşünüyorsanız köklü vede malum firmaların ürettiği ürünleri , yine köklü vede malum internet sitelerini tercih amil izi öneriyoruz .
 
 Malum olduğu üzere son vakitler da 1 çok farklı bitkisel(doðal) ürün popüler olup zamanla unutulmakta vede yerini yeni yeni bitkisel(doðal) ürün yada bitkiler almakta .Kimi vakit toplumca tanınmış 1 çok ünlü ismin de reklamlarında rol aldığı bu ürünlerin gerçekten avantaj lı olup olmadığı konusu ise tam 1 muamma .

 

 Ama özellikle internet ortamındaki veri leri nasıl yorumlamanız gerektiği konusunda vereceğimiz ipuçlarını değerlendirerek bu türden herhangi 1 ürün almadan önce size yardımcı olabilecek mini 1 öneri yazısı hazırladık .
 
 Herşeyden önce tv yada farklı medya ağlarıyla , ünlü isimleri kullanarak size ulaşan ürünler kati işe yarıyordur diye 1 şey kesinlikle doğru değildir .Eğer öyle olsaydı aynı ünlü isimler her yıl aynı türden başka 1 ürün reklamında boy göstermez işe yarayan ürünler de yıllarca popülerliğini korurdu .Bu türden ürünlerin (zayıflama , kilo alma , cinsel güç artırma) hedef kitlesi oluþan pazar inanılmaz ölçüde büyük vede sürekli yenilenen 1 pazar olması sebebiyle üretici firmalar , çok ciddi reklam masraflarını kolaylıkla göze alabilmektedirler . Örnek ollaraak , aslında zayıflamaya sadece yardımcı olabilecek ürünler sanki hiç 1 şey yapmanıza lüzum kalmadan sizi zayıflatacakmış gibi lanse edebilmektedirler .

 
 Burada mesele , ticari çıkarları için yanıltıcı veri ler vermekten çekinmeyen firmalarda olduğu kadar tüketicilerin de zor olmayan yoldan vede zsizce amaca ulaşma konusundaki istekleridir .
 
 Peki bu türden 1 ürün hakkında araştırma yaparken izleyeceğimiz yol nedir ?

 

   1 . Ürün hakkında firmanın verdiği veri leri dikkatli inceleyin .Öncelikle izin belgesinin olup olmadığına bakın .Firmanın daha önceden üretmiş olduğu diğer ürünlere de bakabilirsiniz .İnternet ortamında umumiyen daha hızlı para kazanmak için kısa süreliğine site açarak belirli 1 ürünü satıp sonra ortadan kaybolan firma (ya da sitelerden) alışveriş yapmamaya özen gösterin .Bu türden 1 ürün alırken mutlaka güvenilir 1 siteden alışveriş yapmayı tercih edin .(https: //www .bitkizane .com// gibi köklü vede büyük internet siteleri zaten bu tür ürünleri siteye koymadan önce ürün vede firma hakkında hassas incelemeler yapar vede ondan sonra sitesinde bu ürüne yer verir .)

   2 . Ürün hakkındaki veri lerin içten olup olmadığı konusunda hislerinize güvenin .Eğer 1 ürün tanıtımında sık sık "Mucize" , " Kati likle işe yarayacak" , "1 Numara" gibi hiçbir belgeye dayanmayan ifadeler veriyorsa  o siteden hemen uzaklaşın .Çünkü ne doğal ne de tıbbi bir ürün hakkında her insanda %100 işe yarayacağı konusunda teminat vermek söz konusu olamaz .

   3 . Bitkisel(doðal) içerikli ürün vede diğer benzer ürünler hakkında araştırma yaparken muhakkak daha önce kullananların yorumlarını göz önünde bulundurun . Fakat yorumların Umumi ollaraak hangi markaya iliþik vede hangi ürüne yönelik olduğuna dikkat edin .Yani bir ürettiği ürünün hakkındaki yorumlar negatifse bunu diğer bitkisel(doðal) ürünlerde işe yaramıyor şeklinde değerlendirmeyin .


   4 . Yapılan yorumları okurken unutmamanız gereken 1 diğer konu da , yapılan araştırmalarda insanların memnun olmadıklarında bunu dile getirme alışkanlıkları memnun olduklarını dile getirme alışkanlıklarından daha fazladır .Yani ürünü kullanmış vede avantaj görmediğini söyleyen 1 tüketicinin bunu internette paylaşma olasılık i , kullanıp memnun kalmış 1 tüketicinin paylaşma olasılık inden daha fazladır .Bu halde düşündüğünüzden daha aþırı negatif yorum görmeniz direkt ollaraak üründen soğumanıza etki etmemeli .

   5 . Gerek Bitkisel(doðal) içerikli vede gerekse diğer benzer ürünler için yapılan yorumları incelerken tüketicinin ürünü doğru kullanıp kullanmadığı hakkındaki veri yi de göz önünde bulundurun .Bir çok kişi ürün hakkındaki aşırıya kaçan yorum yada abartılı veri lere kanıp örneğin gerçekten yemek yeme alışkanlıklarını değiştirmeden zayıflayabileceğini düşünmektedir .Oysa kişinin kendi irade vede kararlılığını ortaya koymadan sadece bitkisel(doðal) 1 preparatla bu Meselesi n çözümünü sağlamak gerçekten "mucizelere" kalmıştır .

   6 . Ayrıca bu türden hem bitkisel(doðal) hem de tıbbi ürünlerin Dünyada genel kabul görmüş %20 ila %30 arasında değişen Placebo tesiri ni de göz önünde bulundurun .(Placebo: Hastanın , verilen ilacın 'işe yarayacak' ilaç olduğunu düşünmesinden gelen olumlu etki) Yani bütün bu koşullarda bu türden 1 ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını incelerken pozitif yorumların oranı %50 vede üzerindeyse ürün için başarılı 1 ürün yorumunu yapmak yanlış olmaz . Tekrar belirtelim alışverişinizi  malum 1 ineternet sitesinden satın alacaksanız , site bu ürünler hakkında satışa sunmadan önce araştırma yapmış vede aynı içeriğe sahip görünen 1 çok markanın içerisinden en iyisini sizlere sunmayı amaçlamıştır .

 

 

 Etiketler: vişi krem , vichy kremi , vişi , vichy , vişi krem içeriği , vişi krem avantaj ları , vişi krem etkileri , vişi krem zararları , vişi krem fiyatı , vişi krem fiyatları , vişi krem siparişi , vişi krem yorumları , krem , kremler , kremleri , kremlerin avantaj ları , kremlerin avantaj ları , bitkisel(doðal) kremler ,
 

 %100 Bitkisel(doðal) içerikli Cilt Bakım Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız . . .


 


Kremler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp