Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Gözenek Sıkılaştırıcı Krem

  Gözenek Sıkılaştırıcı krem nedir ?

%100 Bitkisel(doðal) içerikli Cilt Bakım Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız . . .

 

 

    Gözenek Sıkılaştırıcı krem hakkında avantaj lanacağınız veri leri bu sayfada sizler için araştırıp bulduk .

 

 Sıkılaştırıcı yüz kremi su vede yağ deri yaşlanma emare leri ile mücadele edebilir çeşitli gereç lerle 1 arada 1 emülsiyonudur . Bir krem ollaraak kalifiye 1 losyon aksine için , karışım yüzde 75 su vede 20 yüzde 30 petrol , emülgatörler farkı oluşturan ile 60 içermelidir . Yüksek yağ içeriği sebep 1 krem 1 losyon ağır , vede bu doğal yağlı cilt ile gözenekleri tıkar meydana gelebilir . Deri yaşlanması , fakat yüksek yağ içeriğinden çoğu avantaj ları kuruluğu önemli 1 sebebi sarkma vede kırışıklıklar çok görünür çünkü .cilt yaşı , birçok değişiklikler meydana gibi . Cilt güneşe maruz kaldığında da inhibe hücre döngüsü tarafından cilde zarar verirler serbest radikallere maruz kaldığında hangi kuruluk ve renk değişimine sebep olur . kollajenin vücudun üretim vede elastin yavaşlatmak vede cilt elastikiyetini kaybeder , çizgiler sonuçlanan vede sarkma . Durgun dolaşım sarkma da katkıda kas tonusu , kaybına sebep olur . Orada hangi 1 sıkılaştırıcı yüz kremi cildi etkileyen çeşitli yollar , ve sonuçları umumiyetle 4-8 hafta içinde görülebilir , Tedavi(iyileştirme) durdurulur kez etkiler umumiyetle son olmamasına rağmen .

 

Kaliteli 1 sıkılaştırıcı yüz kremi serbest radikallere cildi korumak antioksidanlar içerir . Serbest radikaller her yerde , içinde vede dışında beden , amma serbest radikal hasarı çoğunluğu güneş maruziyeti vede sigara(tütün mamülleri) neden olmaktadır . "Hücre döngüsü yavaşlar elektronlar , çalarak Serbest radikaller zarar cilt hücrelerini . Antioksidanlar serbest radikalleri yeteneğini bunu mani ler . Antioksidanlar yaygın 1 sıkılaştırıcı yüz kremi E (tocopheryl asetat) , koenzim Q10 (CoQ10) , askorbil palmitat vede alfa lipoik asit vitamini içerir bulundu .

 

 Doğal cilt sıkılaştırıcı krem


 Salatalığın vede domatesin içeriğinde cildinizi sıkılaştırıcı , temizleyici , nemlendirici vede bakteri giderici maddeler bulunur . Bu sebeple ikisi de özellikle yağlı ciltler için iyi 1 yardımcıdır .

 Cilt sıkılaştırıcı krem için : Eğer yaşınız otuzun üzerinde ise bu kremi 15 günde 1 uygulamanız avantaj lı olacaktır . Yarım salatalık ile bir adet domatesi blendırdan geçirerek iyice ezin .

 Bir su bardağı yoğurt ile karıştırdıktan sonra yüzünüze vede boynunuza maske ollaraak uygulayın . Beş dakika etki etmesini bekleyin .

 Eğer cildiniz aşırı Sivilce(akne) (akne) liyse bu uygulamayı haftada 1-2 kere yapın .

 Ancak , eğer bu  kremi kendiniz yapmak istemiyorsanız , sitemizde satılan %100 bitkisel(doðal) ürünleri inceleyebilirsiniz . . .

 

 Etiketler:   gözenek sıkılaştırıcı krem ,gözenek sıkılaştırıcı ,bitkisel gözenek sıkılaştırıcı kremler ,sıksılsştırıcı , bitkisel(doðal) sıkılaştırıcı kremler ,selülit ,selülit kremleri ,bitkisel selülit kremleri

 

 %100 Bitkisel(doðal) içerikli Cilt Bakım Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız . . .

 


 

 


Kremler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp