Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Ozonlu Kremler

  Ozonlu kremler nedir ?

 

    Ozonlu kremler hakkında avantaj lanacağınız veri leri bu sayfada sizler için araştırıp bulduk .

 

   BSA Natural Ozon Kremi

 

   Ozon vücudun en çok ihtiyaç duyduğu vede en önemli Gıda oluþan oksijeni ihtiva eder . Ozon , soluduğumuz havanın aksi ne 2 yerine 3 adet oksijen atomu içeriyor . Ozonloma teknolojisi sayesinde , zeytinyağının içerisinde hapsedilen ozon , miktarı azalmadan uzun süre kullanılabilir hale geliyor . Ozon , doğadaki en kuvvetli , doğal dezenfektan (mikrop kırıcı) olarak bilinmektedir .   Ozon yağı kremi bu özellikleri ile , cilt yenilenmesi için deri vede hücrelerin aktive edilmesiyle , kırışıkların giderilmesi , kan akışını hızlandırarak ciltteki elastikiyeti artırmaya yardımcı olabilmektedir .


     Vücutta bölgesel sıkılaşmaya , portakal kabuğunu andıran selülitlerin ve doğum vede kilo alıp verme sırasında çatlak oluşumlarının giderilmesinde katkı sağlayabilir . Ciltte oluşan , Sivilce(akne) (akne) vede güneş lekeleri , saç vede saç derisiproblemleri vede cilt vede tırnaklarda mantar oluşumlarının giderilmesinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz .

 

 Etiketler: ozonlu kremler , ozonlu kremler avantaj ları , ozonlu kremler etkileri , ozonlu kremler zararları , ozon , ozonlu , bitkisel(doðal) ozon kremleri , ozonlu kremler içeriği , ozonlu kremler fiyatı , ozonlu kremler siparişi , krem , kremler , kremleri , kremlerin avantaj ları , kremlerin avantaj ları , bitkisel(doðal) kremler ,

 

 %100 Bitkisel(doðal) içerikli Cilt Bakım Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız . . .

 

 


Kremler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp