Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Botoks tesirli Krem

  Botoks tesirli krem nedir ?

 

    Botoks tesirli krem hakkında avantaj lanacağınız veri leri bu sayfada sizler için araştırıp bulduk .

 

  Botokstan şu yada bu sebep le uzak duran kadınların kırışıklıklarla savaştaki yeni silahı botoks tesirli olduğu söylenen kremler . Son zamanlarda oldukça rağbet gören bu yeni nesil kremler botoksun yerini alabilir mi ?

  Son yıllarda piyasaya çıkan vede botox tesirli ollaraak lanse edilen kremler enjeksiyondan kaçınanlar için iyi 1 alternatif oluşturuyor belki de .

  Botoks tesirli kremler ilk anda akla geldiği gibi botilinium toksini içermiyorlar . Ama içeriklerinde bulunan maddelerin , yüz kaslarının çalışmasını yavaşlatarak az da olsa botox tesiri gösterdiği söyleniyor . Böylece cilt gevşettiği vede mimik kırışıklıklarını açtığı , yenilerinin oluşmasını da mani lemeye yardımcı olduğu emare liyor .     Bu kremlerin gerçekten de botoxu yerinden edecek güce sahip olup olmadıkları tartışılıyor . Botox taraftarları , kremlerin hiçbir şekilde enjeksiyon kadar tesirli olmayacağını söylüyorlar . Onlara göre tesiri ni hemen gösteren botox enjeksiyonuyla , en erken birkaç hafta içinde etkisini gösterdiği emare len kremleri aynı kefeye koymak zor . Kremleri savunanların da böyle 1 iddiası yok zaten .

  Ama enjeksiyonla kıyaslandığında maliyetinin daha düşük , uygulamasının daha kolay , risksiz vede ağrısız olması , botox tesirli oldu söylenen kremlerin özellikle kırışıklıkların oluşmasını mani lemek için giderek daha çok tercih edilmesini sağlıyor .

  2006 yılında ABD’ de üretilen vede sadece 50 Euro’dan satılan Facelift adlı krem gördüğü yoğun ilgiden sonra şimdi de İngiltere’de satışa sunuldu . .

  Botox’un tüm özelliklerini taşıyan vede sadece 7 dakikada kırışıklıkları yok eden krem , tam tesiri ni 24 saatte gösteriyor .

  İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre , geçtiğimiz yıldan bu yana Amerika’da piyasada oluþan “Facelift” botox uygulamalarını şimdiden yüzde 20 azaltıldığı iddia ediliyor .


 

 Etiketler: botoks tesirli krem , botoks tesirli krem avantaj ları , botoks tesirli krem etkileri , botoks tesirli krem zararları , botoks tesirli kremi , botoks tesirli , botoks , botox , bitkisel(doðal) botoks kremi , botoks tesirli krem içeriği , botoks tesirli krem fiyatı , botoks tesirli siparişi , krem , kremler , kremleri , kremlerin avantaj ları , kremlerin avantaj ları , bitkisel(doðal) kremler ,

 

 %100 Bitkisel(doðal) içerikli Cilt Bakım Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız . . .

 

 

 


Kremler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp