Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İbrahim Saraçoğlu Kireçlenme

 

İbrahim Saraçoğlu Kireçlenme Tedavi(iyileştirme) si hakkında Umumi veri ler;


 İbrahim Saraçoğlu kireçlenme Tedavi(iyileştirme) si için uygulanacak kürü açıklıyor . Bu sayfada sizlere İbrahim Saraçoğlu kireçlenme Tedavi(iyileştirme) si için açıkladığı kür hakkında veri ler bulabilirsiniz .

Kireçlenme Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli oluþan %100 bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri almak için tıklayınız . . .

 

ibrahim Saraçoğlu’ nun kireçlenme için  önerdiği kür:


Çınar yaprağının yetişkin olanından 2 adet orta boy olanını 1 hafta boyunca dinlendirip , yaprağın suyunun çekilmesi beklenir .

1 ,5 su bardağı kaynamakta oluþan suyun içine  ( klorsuz olmalı)  bu 2 yaprağı kırıp atarız .  Bu karışım 1 dakika boyunca kaynatılıp ocaktan indirerek ılımaya konur .

Elde edilen bu karışımın yarısını sabah aç karnına , diğer yarısını da akşam aç karnına  tüketmelisiniz .

Bu küre 15 gün boyunca Daimi edip 3 gün ara vermelisiniz . Ara verdiğiniz 3 günden sonra tekrar bu kürü uygulamaya Daimi edebilirsiniz .

 


Etiketler: ibrahim saraçoğlu kireçlenme hakkında , ibrahim saraçoğlu kireçlenme , ibrahim sarçoğlundan kireçlenmeye iyi gelen bitkiler , ibrahim saraçoğlu kireçlenme Tedavi(iyileştirme) si , ibrahim saraçoğlu kireçlenme Tedavi(iyileştirme) si nedir , ibrahim saraçoğlu kireçlenme Tedavi(iyileştirme) si için


Kireçlenme

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp