Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Çok Hızlı Kilo Almak İçin

     Çok hızlı kilo almak ,kilo almayı hızlandırmanın yolunu bilmiyorsanız eğer aşağıdaki makalemize göz atarak bu konuda siz de veri sahibi alabilirsiniz . Çok hızlı kilo almak hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır ,geç kalmadan tıklayın istediğiniz kilolara  kavuşun .

Aşağıdaki tavsiyeler kilo almak yada kaybettiği kiloları geri almak isteyenler tarafından uygulanabilir . Kişisel ihtiyaçlarınız için bunların 1 kısmını değiştirmeniz gerekebilir . Mütehassız ınıza yada rejimisyeninize bu konuyu danışabilirsiniz .

•Normalde 1 günde tükettiğiniz kaloriden 500 kalori daha aþırı tüketerek başlayabilirsiniz . Bazı kişilerin ekstradan yaklaşık 1000 kalori tüketmesi gerekebilir . Gıdaların ambalajındaki Gıda tablosuna bakarak yiyeceklerin ne kadar kalori içerdiğini öğrenebilirsiniz .
•Gün içinde fırsat buldukça 1 şeyler atıştırın .
•Genellikle yüksek kalori içeren gıdaları tüketin .
•Öğünlerde olaðan porsiyondan daha fazlasını yemeyi deneyin . Eğer iştahsızsanız yüksek kalorili amma küçük porsiyonlu gıdaları daha sık tüketmeye çalışın .
•Yağdaki kalori diğer bütün yiyeceklerdekinden daha fazladır: 1 çay kaşığı yağ 45 kalori içerir . Rejiminize; bitkisel(doðal) yağlar (kanola yağı , zeytin yağı vede yerfıstığı yağı) , yumuşak margarinler (trans yağ içermeyenleri tercih etmelisiniz) , fıstık ezmesi (yemeden önce karıştırılması gereken çeşidini tercih edin) vede avokado Eklem(joint) ek aþırı yemek yemeden kalori alabilmenizi sağlar .

Doymuş yağlardan sakının . Tüm yağ türleri aynı seviyede yağ içermelerine rağmen doymuş yağlar kolestrolünüzü vede diğer zararlı kan yağlarınızı yükseltirler .Yüksek doymuş yağ oranına sahip gıdalar şunlardır: günlük süt ürünlerinin tümü , tavuk derisi , sosis , ekşi krema , tereyağı , yağlı et , vede çeşitli işlenmiş atıştırmalık yiyecekler .

•Yüksek kalorili 1 rejim uyguluyor olsanız bile bunu , tam tahıllar , meyve vede sebzeler gibi işlenmemiş karbonhidratlarla vede yağsız süt , derisi ayıklanmış kümes hayvanı eti , balık , yumurta beyazı , fasulye , yağsız biftek gibi yağsız protein ürünleriyle destekleyerek sağlıklı hale getirebilirsiniz .

Çabuk vede hızlı 1 şekilde kilo almanın yöntemlerini Ünlü Herbalist'ler de açıklıyor;

Prof . Dr . kilo alma yöntemleri:

Prof . Dr . kilo aldırıcı formülün hazırlanması;

250 gram kuru kara üzüm içerisine 1 çay kaşığı kadar kına kına ile 1 tutam pelin otu ilave edilir .(Kına kına başka 1 bitkidir , bildiğimiz kına değildir .)

Bu karışım kıyma makinesinde çekilip 3 litre su içerisine karıştırılır . Ardından , yarı suyu gidinceye kadar bu kür kaynatılır . Tülbent ile bu kür süzülüp (süzülmüş üzüm suyu başka 1 kaba alınır) kalan posası ikinci kez 3 litre su içerisine karıştırılır vede tekrar yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır . Bu üzüm suyu da tülbent ile süzüldükten sonra ilk başta elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır vede bu karışıma bir miktar şeker ilave edilir .

Sabahtan ikindi vaktine değin bol bol bu üzüm küründen içilir . Su içilmemelidir , ikindiden sonra susuz kalınır . Akşamdan sonra bol bol yoğurt yenmelidir . Gece yarısı içine bal ilave edilmiş süt içilir . Prof . Dr . 'nin kilo alma kürü günlük ollaraak hazırlanmalıdır . Sabahları ise kahvaltıda çay yerine sebze vede meyve suları içilmelidir .

Suna Dumankaya 'dan Kilo Almayı Hızlandırıcı Formül :

Malzemelerimiz :
150 gr . ceviz içi ,
200 gr . hurma ,
200 gr . kayısı ,
200 gr . incir ,
20 gr . keten tohumu ,
1 portakalın kabuğu (rendelenmiş ollaraak ) ,
50 gr . tuzsuz tereyağı ,
2 adet kakule ,
2 gr . anason tozu ,
50 gr .fıstık içi (tuzsuz) ,
1 kilo bal ,

Suna Dumankaya Kilo Aldırıcı Formülün uyğulanışı:
Önce hurmaları akşamdan ıslatıyoruz vede çekirdeklerini çıkartıyoruz . Kayısı , incir vede hurmayı blenderdan geçiriyoruz . Sonra tüm malzemelerimizi karıştırıyoruz .

Bu kürden sabah akşam 1 tatlı kaşığı yemek lüzumlu dir . Düzenli kullanıldığında kilo almanıza yardımcı olur .


Prof .Dr . İbrahim Adnan SARAÇOĞLU'dan Kilo Almayı Hızlandırıcı Formül;


Kilo almak isteyen bayanların vede erkeklerin uygulayacakları kürlerin farklı olması gerektiğini emare yor .
Kilo alamamanın 1 çok sebebi vardır . Örneğin , tiroit bezinin hızlı çalışması , bağırsaklarda parazit olması , Enfeksiyon lı bağırsak , ülseratifkolit , genetik yada psikosomatik yada da bunların dışında kalan çok farklı sebep lere bağlı meydana gelebilir . Bu sebep leri fakat , 1 hekim belirleyebilir . Hekim kontrol vede önerilerini almadan buradaki veri ler ile kendi kendinize teşhis koyarak hareket etmeyiniz .

İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Bayanlara Kilo Aldıran Kür :

Bir hafta boyunca , sabah kahvaltısı ile öğlen yemeği arasında yarım bardak su ile çiğnemeden üç-dört adet karanfil yutulur . Yedi gün tamamlandıktan sonra aşağıdaki kurallara uyarak küre başlanır .
Tüketeceğiniz ne tür et (koyun , dana , balık yada tavuk) olursa olsun beraberinde orta boy büyüklüğünde ızgarası yapılmış yada pişmiş domates tüketilmesi gereklidir .Öğünlerde sadece olaðan buğday ekmeği tüketilir (beyaz ekmek , kepeksiz) . Her gün 1 ay boyunca on-onbeş adet antep fıstığı tüketilir . Meyvelerden daha ziyade taze al üzüm vede muz tercih edilmelidir . Her öğlen yemeğinde muhakkak 1 adet haşlanmış patates tüketilmelidir . Acı olmamak şartıyla salatanızda sivri yada dolmalık biber 1 ay boyunca eksik olmamalıdır .

Her akşam yemeğinden 2 saat sonra , 1 fincan melisa çayı içilmelidir . Hangi meyveyi tüketirseniz tüketin muhakkak yarım kase yoğurdun içerisine doğradıktan sonra tüketilmelidir . Hangi tatlı olursa olsun , mutlaka bol tarçın serperek tüketilmelidir . Kendiniz evinizde kek yada süt ürünlerinden tatlı yapıyorsanız muhakkak biraz çokca tarçın ilave ediniz . İş yerinizde yada evinizde , sofraya yalnız oturmayınız .

Her gün 20 dakika muhakkak yürüyüş yapınız . Zamanı önemli değil . Ancak , her gün 1 ay boyunca , aynı saatlerde yürüyüş yapmaya özen gösterin .

Aşağıda emare len Yasaklara Uyunuz .

 
İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Erkekleri Kilo Aldıran Kür :
Bir hafta boyunca , sabah kahvaltısı ile öğlen yemeği arasında 1 su bardağı suda baş parmak büyüklüğünde 2 adet kökzencefil 6 dakika demlenip içilir . Öğütülmüş kökzencefil bu amaç için uygun değildir .

Tüketeceğiniz ne tür et (koyun , dana , balık yada tavuk) olursa olsun , üzerine bolca kekik serpip tüketiniz . Öğünlerde sadece olaðan buğday ekmeği tüketilir (beyaz ekmek , kepeksiz) . Her gün 1 ay boyunca on-onbeş adet antep fıstığı tüketilir . Meyvelerden daha ziyade taze beyaz üzüm vede muz tercih edilmelidir . Her öğlen yemeğinde muhakkak 1 adet haşlanmış patates tüketilmelidir . Tüketilecek patetesin üzerine kimyon muhakkak serpilmelidir . Acı olmamak şartıyla salatanızda sivri veya dolmalık biber 1 ay boyunca eksik olmamalıdır . Her akşam yemeğinden 2 saat sonra , 1 fincan kuşburnu çayı içilmelidir . Hangi meyveyi tüketirseniz tüketin muhakkak yarım kase yoğurdun içerisine doğrandıktan sonra tüketilmelidir . Hangi tatlı olursa olsun , muhakkak üzerine limon sıkılarak tüketilmelidir . Limon sıkılmış tatlı muhakkak yemekten önce aç karına tüketilmelidir .

Tatlının üzerine olaðan öğününüze Daimi edebilirsiniz . İş yerinizde veya evinizde , sofraya yalnız oturmayınız . Her gün 20 dakika muhakkak yürüyüş yapınız . Zamanı önemli değil . Ancak , her gün 1 ay boyunca , aynı saatlerde yürüyüş yapmaya özen gösteriniz .

Kilo Almak İsteyenler için Yasaklar
Günde 2 bardaktan aþırı çay içilmemelidir . Kahve fakat 1 tane . Turşu , karabiber , acı biber vede sütten en az 2 ay uzak durunuz . En az iki ay boyunca , bezelye , nohut , ıspanak , karnabahar vede brüksel lahanası tüketilmemelidir . Her türlü kaymak vede yemeklerde katı yağ kullanımından uzak durulmalıdır .
%100 Bitkisel(doðal) Kilo Aldırıcı Ürünlerimizin Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız . .


Kilo Almak

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp