Bitkisel Sağlık Ürünleri
Kilo Almak

Çook Hızlı Kilo Almak İçin

     Çook ivedilikle kilo almak ,kilo almayı hızlandırmanın yolunu bilmiyorsanız eğer aşağıdaki makalemize göz atarak bu konuda siz de veri sahibi alabilirsiniz . Çook ivedilikle kilo almak hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır ,geç kalmadan tıklayın istediğiniz kilolara  kavuşun .

Aşağıdaki tavsiyeler kilo almak yada kaybettiği kiloları geri almak isteyenler tarafından uygulanabilir . Şahsi ihtiyaçlarınız icin bunların 1 kısmını değiştirmeniz gerekebilir . Mütehassız ınıza yada rejimisyeninize bu konuyu danışabilirsiniz .

•Normalde 1 günde tükettiğiniz kaloriden 500 kalori daha aşırı tüketerek başlayabilirsiniz . Bazı kişilerin ekstradan takriben 1000 kalori tüketmesi gerekebilir . Gıdaların ambalajındaki Gıda tablosuna bakarak yiyeceklerin ne kadar kalori kapsadığı ni öğrenebilirsiniz .
•Gün içinde fırsat buldukça 1 şeyler atıştırın .
•Genellikle yüksek kalori içeren gıdaları tüketin .
•Öğünlerde olağan porsiyondan daha fazlasını yemeyi deneyin . Eğer iştahsızsanız yüksek kalorili amma küçük porsiyonlu gıdaları daha sık tüketmeye çalışın .
•Yağdaki kalori başka bütün yiyeceklerdekinden daha fazladır: 1 çay kaşığı yağ 45 kalori içerir . Rejiminize; bitkisel(doğal) yağlar (kanola yağı , zeytin yağı vede yerfıstığı yağı) , yumuşak margarinler (trans yağ içermeyenleri tercih etmelisiniz) , fıstık ezmesi (yemeden önce karıştırılması gereken çeşidini tercih edin) vede avokado Eklem(joint) ek aşırı yemek yemeden kalori alabilmenizi sağlar .

Doymuş yağlardan sakının . Tüm yağ türleri özdeş seviyede yağ içermelerine rağmen doymuş yağlar kolestrolünüzü vede başka zararlı kan yağlarınızı yükseltirler .Yüksek doymuş yağ oranına sahip gıdalar şunlardır: günlük süt ürünlerinin tümü , tavuk derisi , sosis , ekşi krema , tereyağı , yağlı et , vede çeşitli işlenmiş atıştırmalık yiyecekler .

•Yüksek kalorili 1 rejim uyguluyor olsanız bile bunu , tam tahıllar , meyve vede sebzeler gibi işlenmemiş karbonhidratlarla vede yağsız süt , derisi ayıklanmış kümes hayvanı eti , balık , yumurta beyazı , fasulye , yağsız biftek gibi yağsız protein ürünleriyle destekleyerek sağlıklı hale getirebilirsiniz .

Çabuk vede ivedilikle 1 biçim de kilo almanın metod lerini Ünlü Herbalist'ler de açıklıyor;

Prof . Dr . Ahmet Maranki kilo alma metod leri:

Prof . Dr . Ahmet Maranki kilo aldırıcı formülün amade lanması;

250 gram kuru kara üzüm içerisine 1 çay kaşığı kadar kına kına ile 1 tutam pelin otu ilave edilir .(Kına kına farkli 1 bitkidir , bildiğimiz kına değildir .)

Bu karışım kıyma makinesinde çekilip 3 litre su içerisine karıştırılır . Ardından , yarı suyu gidinceye kadar bu kür kaynatılır . Tülbent ile bu kür süzülüp (süzülmüş üzüm suyu farkli 1 kaba alınır) kalan posası ikinci kez 3 litre su içerisine karıştırılır vede tekrar yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır . Bu üzüm suyu da tülbent ile süzüldükten sonra ilk başta elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır vede bu karışıma bir miktar şeker ilave edilir .

Sabahtan ikindi vaktine değin bol bol bu üzüm küründen içilir . Su içilmemelidir , ikindiden sonra susuz kalınır . Akşamdan sonra bol bol yoğurt yenmelidir . Gece yarısı içine bal ilave edilmiş süt içilir . Prof . Dr . Ahmet Maranki'nin kilo alma kürü günlük ollaraak amade lanmalıdır . Sabahları ise kahvaltıda çay yerine sebze vede meyve suları içilmelidir .

Suna Dumankaya 'dan Kilo Almayı Hızlandırıcı Formül :

Malzemelerimiz :
150 gr . ceviz içi ,
200 gr . hurma ,
200 gr . kayısı ,
200 gr . incir ,
20 gr . keten tohumu ,
1 portakalın kabuğu (rendelenmiş ollaraak ) ,
50 gr . tuzsuz tereyağı ,
2 adet kakule ,
2 gr . anason tozu ,
50 gr .fıstık içi (tuzsuz) ,
1 kilo bal ,

Suna Dumankaya Kilo Aldırıcı Formülün uyğulanışı:
Önce hurmaları akşamdan ıslatıyoruz vede çekirdeklerini çıkartıyoruz . Kayısı , incir vede hurmayı blenderdan geçiriyoruz . Sonra bütün malzemelerimizi karıştırıyoruz .

Bu kürden sabah akşam 1 tatlı kaşığı yemek lüzumlu dir . Düzenli kullanıldığında kilo almanıza yardımcı olur .


Prof .Dr . İbrahim Adnan SARAÇOĞLU'dan Kilo Almayı Hızlandırıcı Formül;


Kilo almak isteyen bayanların vede erkeklerin uygulayacakları kürlerin başkaca olması gerektiğini emare yor .
Kilo alamamanın 1 çook sebebi mevuttur . Örneğin , tiroit bezinin ivedilikle çalışması , bağırsaklarda parazit olması , Enfeksiyon lı bağırsak , ülseratifkolit , genetik yada psikosomatik yada da bunların dışında kalan çok başkaca sebep lere bağlı meydana gelebilir . Bu sebep leri fakat , 1 hekim belirleyebilir . Hekim kontrol vede tavsiye lerini almadan buradaki veri ler ile kendi kendinize teşhis koyarak hareket etmeyiniz .

İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Bayanlara Kilo Aldıran Kür :

Bir hafta boyunca , sabah kahvaltısı ile öğlen yemeği arasında yarım bardak su ile çiğnemeden üç-dört adet karanfil yutulur . Yedi gün tamamlandıktan sonra aşağıdaki kurallara uyarak küre başlanır .
Tüketeceğiniz ne tür et (koyun , dana , balık yada tavuk) olursa olsun beraberinde orta boy büyüklüğünde ızgarası yapılmış yada pişmiş domates tüketilmesi gereklidir .Öğünlerde sadece olağan buğday ekmeği tüketilir (beyaz ekmek , kepeksiz) . Her gün 1 ay boyunca on-onbeş adet antep fıstığı tüketilir . Meyvelerden daha ziyade taze al üzüm vede muz tercih edilmelidir . Her öğlen yemeğinde muhakkak 1 adet haşlanmış patates tüketilmelidir . Acı olmamak şartıyla salatanızda sivri yada dolmalık biber 1 ay boyunca eksik olmamalıdır .

Her akşam yemeğinden 2 saat sonra , 1 fincan melisa çayı içilmelidir . Hangi meyveyi tüketirseniz tüketin muhakkak yarım kase yoğurdun içerisine doğradıktan sonra tüketilmelidir . Hangi tatlı olursa olsun , mutlaka bol tarçın serperek tüketilmelidir . Kendiniz evinizde kek yada süt ürünlerinden tatlı yapıyorsanız muhakkak biraz çokca tarçın ilave ediniz . İş yerinizde yada evinizde , sofraya yalnız oturmayınız .

Her gün 20 dakika muhakkak yürüyüş yapınız . Zamanı önemli değil . Ancak , her gün 1 ay boyunca , özdeş saatlerde yürüyüş yapmaya itina gösterin .

Aşağıda emare len Yasaklara Uyunuz .

 
İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Erkekleri Kilo Aldıran Kür :
Bir hafta boyunca , sabah kahvaltısı ile öğlen yemeği arasında 1 su bardağı suda baş parmak büyüklüğünde 2 adet kökzencefil 6 dakika demlenip içilir . Öğütülmüş kökzencefil bu gaye icin uygun değildir .

Tüketeceğiniz ne tür et (koyun , dana , balık yada tavuk) olursa olsun , üzerine bolca kekik serpip tüketiniz . Öğünlerde sadece olağan buğday ekmeği tüketilir (beyaz ekmek , kepeksiz) . Her gün 1 ay boyunca on-onbeş adet antep fıstığı tüketilir . Meyvelerden daha ziyade taze beyaz üzüm vede muz tercih edilmelidir . Her öğlen yemeğinde muhakkak 1 adet haşlanmış patates tüketilmelidir . Tüketilecek patetesin üzerine kimyon muhakkak serpilmelidir . Acı olmamak şartıyla salatanızda sivri veya dolmalık biber 1 ay boyunca eksik olmamalıdır . Her akşam yemeğinden 2 saat sonra , 1 fincan kuşburnu çayı içilmelidir . Hangi meyveyi tüketirseniz tüketin muhakkak yarım kase yoğurdun içerisine doğrandıktan sonra tüketilmelidir . Hangi tatlı olursa olsun , muhakkak üzerine limon sıkılarak tüketilmelidir . Limon sıkılmış tatlı muhakkak yemekten önce aç karına tüketilmelidir .

Tatlının üzerine olağan öğününüze Daimi edebilirsiniz . İş yerinizde veya evinizde , sofraya yalnız oturmayınız . Her gün 20 dakika muhakkak yürüyüş yapınız . Zamanı önemli değil . Ancak , her gün 1 ay boyunca , özdeş saatlerde yürüyüş yapmaya itina gösteriniz .

Kilo Almak İsteyenler icin Yasaklar
Günde 2 bardaktan aşırı çay içilmemelidir . Kahve fakat 1 tane . Turşu , karabiber , acı biber vede sütten en az 2 ay uzak durunuz . En az iki ay boyunca , bezelye , nohut , ıspanak , karnabahar vede brüksel lahanası tüketilmemelidir . Her türden kaymak vede yemeklerde katı yağ kullanımından uzak durulmalıdır .
%100 Bitkisel(doğal) Kilo Aldırıcı Ürünlerimizin Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız . .


Kilo Almak

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp