Bitkisel Sağlık Ürünleri
Kekemelik

Kekemelik Kati Çözüm

 

 

Kekemelik Kati Çözüm , ''Hipnoza girebilme konusunda lüzumlu oluşan en önemli şart , yüksek zeka vede konsantre meydana gelebilir lik hususi liğidir . Bunun da terapide işi kolaylaştıran en önemli unsur olduğu bilinmektedir .

 

 


 KEKEMELİĞE KÖKTEN ÇÖZÜMGelişen teknolojiyle 1 arada artık bu hastalığın 15 gün gibi çook kısa 1 zamanda kökten çözüme kavuşturulduğunu anlatan Psikolog Danışmanlık Merkezi sahibi Ferhat Şen , "Merkeze gelenlerin büyük 1 Departmanı bu hastalığa yaşadıkları sarsıntı vede sel felaketi gibi natural afetlerden sonra yakalananlar oluşturuyor . Bölgemizde bu tür rahatsızlığın en çook görüldüğü illerin başında Erzincan , Muş vede Bingöl gelmektedir . Veri sayar desteğinin neşriyat da ayna zıttı nda yapılan terapilerde Rahatsızlık 1 daha görülmemek üzere Tedavi(iyileştirme) ediliyor . Kekemelik her yaş grubunda görünür . Kadınlara oranla erkeklerde 5 kat daha aşırı görülmektedir . Kadınlarda ilk gece ollaraak malum gerdek gecesi korkusu da kekemelik yapmaktadır . Bu sebep le erkeklerin eşlerine yardımcı olması gereklidir " diye konuştu .

 

Kekemelik Kati Çözüm

Psikolog Ferhat Şen , kekemeliğin insanlarda tik hastalığını geliştirdiğini de vurgulayarak "Akıcı konuşamayanlar bunu gözlerini kırparak , ellerini ovuşturarak vede ani hareketlerde bulunma gibi farkli tiklerden destek almaya çalışırlar . Bu sebep le farkli rahatsızlıklara meydan vermemek icin kekemelik kısa zamanda Tedavi(iyileştirme) ettirilmelidir" dedi .

Sünnet meydana gelirken gördüğü kandan korkarak kekeme oluşan 14 yaşındaki Adem Budak , hasatlığından dolayı arkadaşlarının kendisi ile alay ettiğini söyledi . Kendisini anlatım edemediği icin açılan Tedavi(iyileştirme) merkezine geldiğini vurgulayan Budak , "Hep böyle kalacağımı sanıyor vede çook üzülüyordum . Eskiye göre şimdi çook iyi konuşuyorum . Kekemelikten kurtulacağımı bilmenin sevinci geceleri düş larıma bile giriyor . Arkadaşlarım artık benimle alay etmiyor "diye konuştu .

 

 

 

Etiket: kekemelik , kekeme , konuşma bozuklukları , konuşma bozukluğu , kekemeliğin Tedavi(iyileştirme) si , kekemelik Tedavi(iyileştirme) , konuşma terapisti , konuşma terapisi , kekeme Tedavi(iyileştirme) si , kekemelodi , kekemelik merkezi , kekeme Tedavi(iyileştirme) , kekemelik merkezleri , kekemelik duası , kekeme merkezleri , kekeme merkezi , kekemelik neşekilde geçer , dil vede konuşma bozuklukları , çoçuklarda kekemelik , konuşma bozukluğu Tedavi(iyileştirme) si , kekemelik Tedavi(iyileştirme)

 

 

 


Kekemelik

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp