Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kekemelik Kati Çözüm

 

 

Kekemelik Kati Çözüm , ''Hipnoza girebilme konusunda lüzumlu oluþan en önemli şart , yüksek zeka vede konsantre meydana gelebilir lik özelliğidir . Bunun da terapide işi kolaylaştıran en önemli unsur olduğu bilinmektedir .

 

 


 KEKEMELİĞE KÖKTEN ÇÖZÜMGelişen teknolojiyle 1 arada artık bu hastalığın 15 gün gibi çok kısa 1 sürede kökten çözüme kavuşturulduğunu anlatan Psikolog Danışmanlık Merkezi sahibi Ferhat Şen , "Merkeze gelenlerin büyük 1 bölümü bu hastalığa yaşadıkları sarsıntı vede sel felaketi gibi doğal afetlerden sonra yakalananlar oluşturuyor . Bölgemizde bu tür rahatsızlığın en çok görüldüğü illerin başında Erzincan , Muş vede Bingöl gelmektedir . Veri sayar desteğinin yanında ayna karşısında yapılan terapilerde hastalık 1 daha görülmemek üzere Tedavi(iyileştirme) ediliyor . Kekemelik her yaş grubunda görünür . Kadınlara oranla erkeklerde 5 kat daha aþırı görülmektedir . Kadınlarda ilk gece ollaraak malum gerdek gecesi korkusu da kekemelik yapmaktadır . Bu sebep le erkeklerin eşlerine yardımcı olması gereklidir " diye konuştu .

 

Kekemelik Kati Çözüm

Psikolog Ferhat Şen , kekemeliğin insanlarda tik hastalığını geliştirdiğini de vurgulayarak "Akıcı konuşamayanlar bunu gözlerini kırparak , ellerini ovuşturarak vede ani hareketlerde bulunma gibi değişik tiklerden destek almaya çalışırlar . Bu sebep le başka rahatsızlıklara meydan vermemek için kekemelik kısa sürede Tedavi(iyileştirme) ettirilmelidir" dedi .

Sünnet meydana gelirken gördüğü kandan korkarak kekeme oluþan 14 yaşındaki Adem Budak , hasatlığından dolayı arkadaşlarının kendisi ile alay ettiğini söyledi . Kendisini anlatım edemediği için açılan Tedavi(iyileştirme) merkezine geldiğini vurgulayan Budak , "Hep böyle kalacağımı sanıyor vede çok üzülüyordum . Eskiye göre şimdi çok iyi konuşuyorum . Kekemelikten kurtulacağımı bilmenin sevinci geceleri rüyalarıma bile giriyor . Arkadaşlarım artık benimle alay etmiyor "diye konuştu .

 

 

 

Etiket: kekemelik , kekeme , konuşma bozuklukları , konuşma bozukluğu , kekemeliğin Tedavi(iyileştirme) si , kekemelik Tedavi(iyileştirme) , konuşma terapisti , konuşma terapisi , kekeme Tedavi(iyileştirme) si , kekemelodi , kekemelik merkezi , kekeme Tedavi(iyileştirme) , kekemelik merkezleri , kekemelik duası , kekeme merkezleri , kekeme merkezi , kekemelik nasıl geçer , dil vede konuşma bozuklukları , çoçuklarda kekemelik , konuşma bozukluğu Tedavi(iyileştirme) si , kekemelik Tedavi(iyileştirme)

 

 

 


Kekemelik

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp