Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Amerikada Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) si

 

 

 

 

Amerikada kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) si Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hastalığı Tedavi(iyileştirme) si için çeşitli yollar denenmiştir . Fakat 1 de kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) si için bitkilerle uygulanan Tedavi(iyileştirme) yöntemleri vardır . Bu sayfada sizlere kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) si için avantaj lı olabilecek bitkiler hakkında veri ler sunuyoruz . . .

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bitkilerden hazırlanmış % 100 Doğal ürünlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz . . . 

 

 

 

Amerika’nin en iyi Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Arastirma Merkezi vede Hastahanelerinden Dunyaca unlu M .D .Anderson Cencer Center Houston’da bukunmaktadir vede her yil yuzlerce Turk Rahatsızkiþi vede yakini da gelmekte ,tedavi olmaktadirlar .

Hastahane bunyesinde Turk Doktorlari vede Turkce destek birimleri de olup A’dan Z’ye butun hizmetlerinize diðerbir deyiþle t vermektedirler .

Hizmetlerimiz


M . D . Anderson’ın International Center’ının (Uluslararası Merkez) değişik kültürlerden gelen görevlileri uluslararası hastaların gereksinimlerini anlayabilmektedir . Uluslararası Rahatsızkiþi Yardımcıları (International Patient Assistant) randevu işlemini anlamanıza yardımcı meydana gelebilir , sizi ilk randevunuza hazırlayabilir vede hizmetlerimiz konusunda veri verebilir .

Uluslararası hastalara verdiğimiz hizmet vede veri aşağıdakileri içerir . Daha aþırı veri için International Center’a 713-745-0450 numaradan telefonla ulaşabilirsiniz .

• Dil çevirmenliği
• Vize veri leri
• Seyahat vede konaklama için yardım
• Tedavi(iyileştirme) masrafını anlamak
• Yeni Rahatsızkiþi randevuları için yardım

Language Assistance (Çevirmen Ofisi)


Çevirmen Ofisi doktorunuzla konuşmanız vede tıbben durumunuzu kendinizi en rahat pay ttiğiniz 1 dilde anlayabilmeniz için yardımınıza hazırdır . Aşağıdaki dillerde çevirmenlik hizmeti sunmaktayız:

• Almanca
• Arapça
• Çince
• Fransızca
• İspanyolca
• İtalyanca
• Portekizce
• Türkçe
• Vietnamca

Vize Veri leri


M . D . Anderson’da randevunuz hazır olunca size vize mektubunu da içeren 1 enformasyon paketi gönderilecektir . Mektup M . D . Anderson’da randevunuz olduğunu , randevunun nerede/ne vakit olduğunu vede ne kadar uzun kalmanız gerektiğini belirtecektir . Vize için bulunduğunuz yerdeki Amerikan elçiliğine yada konsolosluğuna başvurduğunuzda bu mektubun yanınızda olması lüzumlu dir .

Gerektiğinde kalma sürenizi uzatabilmeniz-değiştirilebilmeniz için kuvvetle 1 B1veya B2 vizesi almanızı öneririz . M . D . Anderson’a ilk ziyaretiniz yalnızca kısa 1 süre kalmanızı gerektirebilir amma Tedavi(iyileştirme) önerinizi aldıktan sonra kalış sürenizi uzatabilme hakkınızın olması önemlidir . B1 (iş) vede B2 (eğlence) vizeleri tıbbi sebep lerle Amerika Birleşik Devletlerine seyahat edenlere bu hakkı tanır . Size I-94 formuyla verilen göçmen statüsüne bağlı ollaraak ilk girişte 6 aya kadar kalabilir vede gerektiğinde ücretli ollaraak kalış süresini uzatılabilirsiniz .

Lütfen , giriş işleminizin zamanlı ollaraak yapılabilmesi için , buraya ulaştığınızda dolduracağınız I-94 başvuru formu için kalacağınız otel yada evin adresini tam ollaraak bilmeniz gerektiğini biliniz . Adresin kafigelmeyecek olduğu durumlarda havaalanındaki girişiniz birkaç saat gecikebilir .

Amerika Birleşik Devletleri göçmen yasa larını zorlaştırmıştır vede kurallara itaatsizlik Acilen ülke dışı edilmeye vede 10 yıl ülkeye tekrar giriş yapamamaya sebep meydana gelebilir . Gerekli uzatma izni olmadan hiç 1 ziyaretçinin Amerika Birleşik Devletlerinde bulunmamasını kuvvetle öneriyor vede B1 vede B2 vizeleri oluþan ziyaretçilere vizelerini uzatmada yardımcı olmaktan mesut luk duyacağımızı bildirmek istiyoruz .

Vizesiz ollaraak ülkeye girme hakkı oluþan bireylerde dahil olmak üzere , Amerika Birleşik Devletlerine seyahat eden herkesin makinada okunabilen 1 pasaportu olması gerektiğini bilmenizi isteriz . Bu kaide Amerika’da iş yada turistik sebep le maksimum 90 gün için bulunmayı isteyenlerin her türlü - olaðan , diplomatik vede resmi - pasaportu için geçerlidir .


Kanser

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp