Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Ömer Özdoğan Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi

 

 

 

Ömer özdoğan kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi nedir nasıl 1 hastalıktır kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) si nasıl yapılır kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi den kurtulma yolları mevcut mıdır merak ettiklerinizi bu yazımızda okuyabilirsiniz . . .

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bitkilerden hazırlanmış % 100 Doğal ürünlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz . . .  

 

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi e çareyi Trabzonlu Ömer Özdoğan buldu !

Trabzonlu Ömer Özdoğan , 1 yıl önce , telefonla arıyor vede “ Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi e çare buldum , ya beni kendi programınızı çıkarın yada Uğur Dündar’ın telefonunu verin” diyordu . Önceleri pek ciddiye almamıştım amma ısrar üzerine Dündar’ın telefonunu bulup kendisine verdim .
Sonra 1 yakınımın kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi olduğu vede 2 aylık ömrü kaldığı ortaya çıktı . Öyle ki doktorlar kemoterapi bile uygulayamıyor , vücudun bu ağır ilaçlara direnemeyeceğini vede hastanın hemen öleceğini söylüyordu .

Hastamızın midesi 1 yıl önce tamamen alınmıştı . Hastalık daha sonra midenin üstünde 12 parmak bağırsağından yemek borusuna vede oradan da artık bütün vücuda yayılmaya başladı .
Yapacak başka 1 şey kalmadığından Ömer’i aradım vede bahsettiği ilâcı göndermesini istedim .
Ömer’in gönderdiği bal , arı sütü vede polenden oluşan macunu vede arı sakızını rahatsızkiþiye verdim , Bir hafta içinde kendi çabasıyla ayağa kalkmaya , yürümeye başladı . Bacağındaki 20 cm . uzunluğunda vede dört-beş cm . enindeki yara da hızla iyileşmeye başladı . Belden aşağısı davul gibi şişiyor , su topluyor vede bacağındaki yaradan şırıl şırıl su akıyordu . Bu arada iyileşmeye başlayıp evin içinde dolaşırken ayağı 1 mindere takılıp düştü , kalçasını kırdı , ameliyat edildi , ameliyat yaraları da üç ay içinde hızla kapandı . Bir deri 1 kemik kalmışken , kilo aldı , kendisini iyi pay tmeye başladı , Umumi karakteri oluþan karamsarlığı bile kayboldu , sağlıklı düşünmeye başladı . Şimdi hastamızın kan tahlilleri de tamamen temiz çıkıyor .
Bütün bunlar 200 gram arı reçinesi , 1 .5 kilo bal macunu vede doktorun reçeteyle verdiği , hastamızın her gün kullandığı vitamin yüklü mamalar ile oldu .

Anladığım kadarı ile arı reçinesi , (propolis) , vücuttaki kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li hücreleri yok ediyor . Bunu yapmak için önce kanı temizliyor . Temiz kan , sadece Rahatsızkiþi hücreleri yok ederken , iyi gıdaalımı ile yeni üretilen sağlıklı hücreler onların yerini alıyor .
Fakat propolis , her türlü kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi de tesirli olur mu bilmiyorum . Yine de yöntem katiyetle denemeye değer , çünkü hiçbir yan tesiri yok , kanı temizlediği için avantaj sı kati .
Kemoterapi , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li hücrelerle 1 arada sağlıklı hücreleri de yok ettiğinden hastanın iyileşmesi , çok dirençli 1 vücuda sahip olmasına bağlıdır .
Böyle 1 veri elde ederek hastamızın iyileştiğini görünce , vicdanen rahatsız oldum vede birkaç ay önce “kansere çare var” diye 1 yazı yazdım vede bizim gibi tamamen çaresiz kalanlar uygulasın istedim . Yazmasam , böyle 1 çareyi sadece kendi yakınlarım için saklamış olurdum .

Arı , kış dönemi öncesi , kovanın girişini kapatmak vede kovanı dezenfekte etmek için arı reçinesini üretir . Yalnız bu maddenin hepsi alınırsa bütün arılar , mikroptan vede soğuktan ölür . Arıya da bırakmak gereklidir . Bir kovandan ne kadar alınabileceğini arıcılar bilir . Son yıllarda görülen toplu arı ölümlerinin sebebi , kovanlarından aşırı miktarda arı reçinesi alınması meydana gelebilir .
Hasta , bu sakızdan olaðan sakız kadar 1 parça keserek yada kopararak ağzında eritip un-ufak edene kadar çiğneyip yutacak . Bunu günde üç-beş kez tekrarlayacak .
Macun ise hakiki bala , arı poleni vede çok az miktarda arı sütü karıştırılarak elde edilir . Sabahları , kavanozdaki macun iyice karıştırıldıktan sonra rahatsızkiþiye 1 kaşık verilir . Arı sütünün fazlası tehlikeli meydana gelebilir , doping tesiri vardır .
 


Kanser

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp