Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi de 4 . Evre

 

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi de 4 . evre nelerdir kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi evrelerinde neler yapılabilir . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi nedir nasıl 1 hastalıktır sebep leri vede emare leri nelerdir kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) sinde hangi yöntemler kullanılır kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi için bitkisel(doðal) çözüm mevcut mıdır merak ettiklerinizi bu yazıda okuyabilirsiniz . . .

 

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bitkilerden hazırlanmış % 100 Doğal ürünlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz . . .  

 

 

Küçük hücreli dışı akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi inin 1 türü oluþan skuamoz hücreli karsinom , 4′üncü evreye ne kadar zamanda gelir ? Her evre arasında ne kadar vakit geçer ?

CEVAP: Skuamoz hücreli akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i 4 evreye ayrılır:

Evre 1: Tümör 2 santimden küçük vede lenf bezlerine atlamamıştır . Metastaz yoktur . Bu aşamada ameliyatla büyük oranda tam şifa sağlanır .

Evre 2: Tümör umumiyetle olduğu yerde kalır . Ameliyatla şifa şansı bu evrede de yüksektir .

Evre 3: Tümör göğüs boşluğundaki lenf bezlerine atlamıştır . Tümör akciğerde dağınık bölgelere yayılmış meydana gelebilir . Tedavi(iyileştirme) ye ameliyatla başlama şansı yoktur , ilk aşamada kemoterapi uygulanır . 3 kür sonra lenf bezlerinde büyük oranda temizlenme vede tümörde yüzde 70′in üzerinde küçülme varsa Rahatsızkiþi cerrahiye verilebilir . Yoksa kemoterapi artı radyoterapiyle Daimi edilir .

Evre 4:

Tümör metastaz yapmıştır . Temelli şifa şansı düşüktür . Kemoterapi , gereklidir se radyoterapi vede destek Tedavi(iyileştirme) leriyle rahatsızkiþiye kaliteli vede uzun 1 yaşam şansı sağlanmaya çalışılır . Küçük hücreli dışı akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi inde tümör , evre 4′e gelinceye kadar aradan 1 .5-2 sene geçer . Küçük hücreli dışı akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i grubundar . oluþan adeno kanserde ise metastaz riskil tümörün büyüme vede evre değiştirme hızı çok daha fazladır . Küçük hücreli akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i ise en hızlı çoğalan , kısa sürede beyin , kemik iliği , karaciğer , böbrek üstü gibi organlara metastaz yapabilen 1 tümördür . Eskiden bu hastalarda yaşam haftalarla ölçülürdü . Çünkü teşhis edildiği anda tümör yüzde 85 oranında metastaz yapmış halde bulunur .

 


Kanser

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp