Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Öldürürmü

 

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi öldürürmü . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi nedir nasıl 1 hastalıktır sebep leri vede emare leri nelerdir kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) sinde hangi yöntemler kullanılır kamser için bitkisel(doðal) çözüm mevcut mıdır merak ettiklerinizi bu yazıda okuyabilirsiniz . . . .

 

 

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bitkilerden hazırlanmış % 100 Doğal ürünlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz . . .

 

 

 

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi yalnızca önümüzdeki evreye ulaştığında ölümcül . Bazı türlerde kurtulabilme oranı yüzde 90 . Bazı türlere ise 1 gen sebep oluyor vede risk grubundakilerin düzenli testten geçmesi gerekiyor . İşte Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Hakkında Merak Edilenler: Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi den bahsederken herkesin bildiği varsayılan , bu yüzden bilmeyenlerin sormaya çekindiği sualler var . İngiliz DailyMail gazetesi bu sualler ı derledi , Londra Klinik Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Merkezi mütehassız ları yanıtladı

1 KAÇ ÇEŞİT KANSER VAR ?:

Yaklaşık 200 çeşit . Fakat bazıları diğerlerine göre daha nadirdir .

2 AĞRI YAPAR MI ?:

Bu vücudunuzun hangi bölgesinin kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi olduğuna bağlı . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hücreleri ağrı verici değildir . Ancak geliştirdikleri tümör vücutta 1 yere baskı yaptığında , örneğin omurgada yada solunum yolunu tıkaması gibi , bu Hal ağrıya sebep meydana gelebilir .

3 NASIL ÖLDÜRÜR ?:

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi yalnızca önümüzdeki evreye ulaştığında ölümcül olur . Bütün kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi ler ölümcül değildir . Bazılarından kurtulabilme oranı yüzde 90’dan fazladır . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi in nasıl ölümle sonuçlanacağı ise türüne göre değişir . Kimi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi türü vücudun hayatı fonksiyonlarına en herkesin bildiği varsayılan , bu yüzden bilmeyenlerin sormaya çekindiği sualler var . İngiliz DailyMail gazetesi bu sualler ı derledi , Londra Klinik Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi Merkezi mütehassız ları yanıtladı

1 KAÇ ÇEŞİT KANSER VAR ?:

Yaklaşık 200 çeşit . Fakat bazıları diğerlerine göre daha nadirdir .

2 AĞRI YAPAR MI ?:

Bu vücudunuzun hangi bölgesinin kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi olduğuna bağlı . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hücreleri ağrı verici değildir . Ancak geliştirdikleri tümör vücutta 1 yere baskı yaptığında , örneğin omurgada yada solunum yolunu tıkaması gibi , bu Hal ağrıya sebep meydana gelebilir .

3 NASIL ÖLDÜRÜR ?:

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi yalnızca önümüzdeki evreye ulaştığında ölümcül olur . Bütün kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi ler ölümcül değildir . Bazılarından kurtulabilme oranı yüzde 90’dan fazladır . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi in nasıl ölümle sonuçlanacağı ise türüne göre değişir . Kimi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi türü vücudun hayatı fonksiyonlarına etki ederek hastayı öldürür .

4 KAÇ EVRESİ VAR ?:

Çoğu kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi türü 4 evreden oluşur . 1 . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi bölgeseldir . 2 . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi lenf düğümlerine yaklaşmıştır . 3 . Lenf düğümlerinde vede etrafında kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li hücreler vardır . Etraftaki dokulara vede organlara sıçramaya başlamış meydana gelebilir . 4 . Yayılmıştır vede vücuttaki diğer organlara da bulaştığına ait bulgular vardır .

5 BİRİNİN NE KADAR SÜREDİR KANSER OLDUĞU BİLİNEBİLİR Mİ ?:

Deri kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi inde ciltteki kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li dokunun derinliği ölçülerek kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi in ne kadar süredir vücutta olduğu konusunda öngörü edinmek mümkünken , diğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi türleri için süre tahmin etmek zordur . Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi emare leri ortaya çıkmadan yıllar önce vücutta yer almış meydana gelebilir .

6 KANSERLİLERİN BAŞKA TİP KANSERE YAKALANMA OLASILIĞI YÜKSEK Mİ ?:

Kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi oluþan 1 kişinin başka 1 kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi e yakalanma riski az da olsa daha fazladır . Çünkü ilk kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi in Tedavi(iyileştirme) si için uygulanan kemoterapi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li hücreleri öldürürken sağlıklı hücrelere de zarar verir . Zarar görmüş oluþan bu hücreler mutasyona uğrayarak kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li hücrelere dönüşebilirler . Ama bu çok küçük 1 risktir .

7 YAŞIN VE EGZERSİZİN KANSERDEN KURTULMAK İÇİN NASIL BİR ETKİSİ VARDIR ?:

Genç vede fit 1 vücut güçlü 1 bağışıklık sistemi demektir vede kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi le mücadelede olumlu etkileri vardır .

8 HANGİ KANSER TÜRLERİ KALITSALDIR ?:

Yumurtalık , bağırsak , rahim(uterus) kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi leri . Bilimadamları bu kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi lere sebep oluþan geni keşfettiler . Bu Hal bu gene sahip oluþan 1 kişinin katiyetle kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi olacağı anlamına gelmez . Ama bu gene sahip 1 kişi büyük risk altındadır . Düzenli testten geçmesi gereklidir .

9 BİRİNCİL İLE İKİNCİL KANSER ARASINDAKİ FARK NEDİR ?:

Birincil kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi de kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi üremeye başladığı alandadır . İkincil kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi de ise bazı kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hücreleri lenf sistemini kullanarak vücudun başka bölgesine yayılmıştır . İkincil kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hastalığın gelişmiş evresi ollaraak kabul edilir vede Tedavi(iyileştirme) etmek daha güç olur . Doktorlar çeşitli yöntemlerle kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi in büyümesini yavaşlatabilmektedirler .

10 KANSER NEDEN ORGAN NAKLİYLE ÇÖZÜLEMİYOR ?:

Eğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi vücudun diğer kısımlarına yayılmışsa , birincil aşamada kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li oluþan organı alsanız bile , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hücreleri vücudun diğer kısımlarında vede yeni organda da büyümeye Daimi edecektir . Ayrıca vücudun nakledilen organı kabul etmesi için anti-rejeksiyon ilaçlar kullanılacaktır . Bu da doğal yollardan kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi le mücadele eden bağışıklık sistemini yavaşlatacaktır .

11 DİYET , EGZERSİZ KANSERLE MÜCADELEDE ETKİLİ Mİ ?:

İyi vede dengeli 1 rejim bağışıklık sisteminizin kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi le mücadelesinde daha tesirli olmasını sağlayacaktır . Egzersiz hastanın kendisini daha iyi pay tmesini sağlarken , rahatsızkiþiye güç vede moral verir . Doktorların tavsiye ettiği ölçüde egzersiz yapılmalıdır .

12 KANSERLİLER ÇOCUKLARINA NASIL SÖYLEYECEK ?:

Bunu söylemenin net 1 doğru yada yanlış yöntemi olmamakla beraber , umumiyetle dürüst vede iyimser 1 şekilde söylenmesi tavsiye edilir . Çok küçük çocuklara ise kötü vede iyi hücre terimleri kullanılarak anlatılmalı .

13 KANSER DOĞURGANLIĞI ETKİLER Mİ ?:

Bazı kemoterapi vede radyoterapi doğurganlığı kötü etkileyebilir . Erkekler bu konuda spermlerini 1 Sperm(meni) bankasında saklayabilirler , kadınlarsa erkeklere göre biraz daha güç oluþan yumurta dondurma yöntemini uyugulayabilirler .

14 NEDEN BAZI KANSERLER AMELİYAT EDİLEMEZ ?:

Eğer tümör hayati organlara vede damarlara çok yakın 1 noktadaysa , müdahale etmek çok güç oluyor . Kan kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i vede kemik iliği kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i ameliyatla Tedavi(iyileştirme) edilemez . Ancak kemoterapi , radyo terapi , hormon vede biyolojik Tedavi(iyileştirme) ler uygulanabilir .

15 HANGİ KANSERLERDE HAYATTA KALMA ORANI FAZLADIR ?:

Erkeklerde testis kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i vede prostat , kadınlardaysa rahim(uterus) vede göğüs kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i .


Kanser

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp