Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kabızlık Çözümü

 Kabızlık Çözümü vede Tedavi(iyileştirme) yöntemleri

 

 

 Kabızlık çözümü vede kabızlık hastalığının sebep leri vede kabızlık hastalığına iyi gelen bitkiler bu yazıda yer almaktadır . Kabızlık Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı oluþan %100 bitkisel(doðal) ürünleri bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

 

vede hastalığı Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı oluþan %100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimi Görmek İçin Tıklayınız . .

 

 

 

 Keten tohumunu havanda biraz döverek sabahları aç karnına , az yağlı yoğurtla karıştırarak yiyin .

Kuru kayısıyı vede kuru mürdüm eriğini akşamdan 1 bardak suyun içinde bekleterek sabah aç karnına bu suyu için . Suyu içtikten sonra kayısı vede erikleri yiyin . Bu işlemi her sabah tekrarlayın .
Akşamdan 1 kilo arpayı üzerini örtecek kadar suyun içine koyun vede sabaha kadar bekletin . Sabah haşlayın vede içine 2 adet kabak , 1 miktar pırasa , ıspanak , kereviz sapı , 1 çorba kaşığı zeytinyağı , 1 tutam tuz ekleyerek pişirin . Hazırladığınız bu çorbayı sabah aç karnına için .

Kabızlığa kati çözüm ! ! !

İki yumurta sarısını kek kabında iyice çırpın . Bir fincan sıvı yağın içine tarçını ekleyip ayrı 1 kapta çırpın vede yumurtanın içine katın . 50 gr az öğütülmüş keten tohumu , 50 gr yulaf ezmesi , 1 miktar mürdüm eriği , 1-1 .5 kahve fincanı şeker , tam buğday ununu da ekleyerek olaðan 1 kek hamuru elde edin . Hamuru 150-160 C°de pişirin . Keki 2 ince dilimden aþırı yemeyin .


Kabızlık

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp