Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

 
Horlama Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme)

Horlama Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme)   , Horlamaya Bitkisel(doðal) Çözüm-Horlama Tedavi(iyileştirme) si-Horlamaya Ne İyi Gelir Diye merakedenler Okuyun .

 


Horlamak şayet tek başına uyuyan biriyseniz kendi horlama sesinizden uyanmadığınız sürece sizleri pek rahatsız etmeyen 1 durumdur .Ancak uyku apnesi ile 1 arada horlama şikayeti varsa bu halde ciddi sağlık riskleri ile karşı karşıyasınız demektir .Diğer yandan yurd öğrenciliği , askerlik yada evlilik gibi başkaları ile 1 arada uyumanız gereken 1 Hal varsa bu halde horlamanız karşı tarafın uykusuna mani meydana gelebilir vede hatta sizinle aynı ortamı paylaşan kişilerin yaşam kalitesini cissi anlamda düşürebilir .Peki horlamaya karşı ne yapılabilir ?Bu Meselesi çözmek için horlama yastıkları , horlama önleyici aparatlar , horlama protezi , horlama yüzüğü , horlama önleyici bant , horlama önleyici sprey ,horlama önleyici burun aparatı , horlama önleyici burun bandı , horlama önleyici klips gibi 1 çok horlama önleyici ürünler piyasada satılıyorlar .Tabi 1 de horlamayı önlemek için bitkisel(doðal) çözüm yolları vede doğal Tedavi(iyileştirme) kürleri seçeneği var .
Bu konuda 1 çok bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yolu bulabilirsiniz .Bu bitkilerle Tedavi(iyileştirme) yöntemlerinden 1 adedi de Profösör Dr . İbrahim Saraçoğlu tarafından öneriliyor .

 Horlamaya Karşı Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme)

Horlama Tedavi(iyileştirme) sinde bitkisel(doðal) yollar en çok tercih edilen yöntemlerdendir . İşte sizlere horlama Tedavi(iyileştirme) sinde tesirli bitkisel(doðal) karışımlar…

 

Her 1 kiþiden birer tutam sinirli yaprak , mazı , mersin yaprağı , kekik 1 bardak sirke ile kaynatılır vede gün içerisinde 1 kaç kez gargara yapılabilir .

 

Ham mazı , 5 gram nişadır vede 5 gram şap toz haline getirilip küçük dile pamuklu çubuk yardımı ile sürülebilir .Bir önceki yazımız oluþan Soğuk algınlığı vede gribe karşı 18 öneri başlıklı yazımızda gribe iyi gelen bitkiler , gribe karşı en tesirli ilaç vede gribe karşı önlem hakkında veri ler verilmektedir .
Etiketler: eşim çok horluyor , Horlama , horlama için bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , Horlama Tedavi(iyileştirme) si , horlamaya bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , horlamaya hangi bitkiler iyi gelir , horlamaya iyi gelen bitkiler , horlamayı mani leyen bitkiler , horlamayı önleyen bitkiler , karım çok horluyor , kocam çok horluyor .

 

 

 

 

 


Horlama


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp