Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) Taşıyıcısı Nasıl Beslenmeli

  " Hepatit(hepatitis) b taşıyıcısı nasıl gıdaalımı li hakkında veri ler . "

 

     Hepatit(hepatitis) b taşıyıcısı nasıl gıdaalımı li hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Hepait b taşıyıcısı nasıl gıdaalımı li ile alakalı tüm açıklamaları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

 

Beslenme ollaraak karaciğeri yormayan şeyler tavsiye ederler .
Alkol tamamiyle yasak .

İ HEPATİT B Hastalığı Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si İçin Maydonoz Kürü

  Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si ;

GEREKLİ MALZEMELER : 1/2 Lt su , 1 avuç maydonoz .

İ HEPATİT B İÇİN Maydonoz KÜRÜ nasıl yapılır ?

Maydonozu suyun içinde 3 taşım kaynatın . Sabah vede akşam toplam 21 gün boyunca için . Bir süre ara verip yeniden kürü tekrarlayın .

* Bu arada yapmanız gereken diğer şeylerden en önmelisi kereviz , kırmızı pancar vede enginarı sofralarınızdan eksik etmeyin . Ama bunları da mutlaka mevsiminde tüketin .
* Daha da önemlisi havuzlar , bulaşıcı hastalık riski çok oluþan yerlerdir . Havuzlardan uzak durun .

 

hastalıklarının Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı %100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız . . .

 


Yeşilex 003 Deve Dikenli Bitkisel(doðal) Karışım

Etkileri :

Karaciğerdeki virüs oranın azaltılmasında ( Hbsag değerlerinin en aza çekilmesi ); 
> Virüs replikasyonunun ( çoğalmasının) mani lenmesinde: HBV DNA değerlerinin en aza çekilmesinde
> Karaciğer Enzim(enzyme) lerinin ( alt-ast ) olaðan seviyeye düşürülmesinde
> Tüm Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) şikayetlerinin ( yorgunluk ,halsizlik ,sarılık ,karaciğer ağrısı gibi) giderilmesinde
> Karaciğerin % 100 e varan oranlarda iyileştirilmesinde yardımcıdır .


Kullanım şekli :  
Sabah , öğle akşam aç karnına 2’ şer kapsül alınması önerilmektedir .

Ürünün malum herhangi 1 yan tesiri yoktur .

İçindekiler :
Peygamber Çiçeği :  Peygamber çiçeği , Asteraceae familyasından özellikle orta Avrupa’da bulunan mavi mor çiçekleri oluþan 40-90 cm uzunluğunda 1 bitkidir . Peygamber çiçeği bitkisi Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) Tedavi(iyileştirme) sinde Tedavi(iyileştirme) ye yardımcı olarak kullanılır .Sarılık ve mesanedeki kum için , kol vede bacaklardaki gut vede Romatizma(rheumatism) ağrıları için de çok tesirli dir . Etken maddeleri sayesinde karaciğer rahatsızlıklarını önlediği bilinmektedir . 

Çıbanotu:  
Sarılık vede mesanedeki kum için , kol vede bacaklardaki gut vede Romatizma(rheumatism) ağrıları için de çok tesirli dir . Etken maddeleri sayesinde karaciğer rahatsızlıklarını önlediği bilinmektedir . 

Güvercinotu :
 Anne sütünü artırır , aybaşı düzensizliklerini giderir . Aybaşı öncesi asabi gerginlikte (sinirlilik) halinde avantaj lı olur . Terletici , ishal(diyare) kesici , ateş düşürücü , uyarıcı , güç verici , idrar söktürücüdür . Sarılığa , karaciğer vede safra kesesi hastalıklarına iyi gelir , safra kesesi vede böbrek taşlarını düşürür . 

Biberiye :  
Biberiye bitkisi Kan dolaşımını hızlandırır , kılcal damarları açar , karaciğeri tedavi eden bitkilerin başında gelir , biberiye yağı ,kanser tümörlerinin ve vücuttaki yağ bezelerinin zamanla eriyerek kaybolmasını sağlar , sinirleri uyarır vede güçlendirir , safra salgısını artırır , idrar söktürücüdür .

Karahindiba :  
Karahindiba bitkisi karaciğer yenileyici vede safra düzenleyicidir . Karaciğer iltihabına vede Siroz(cirhosis) (cirhosis) da avantaj lıdır . Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) gibi karaciğer hastalıklarında Tedavi(iyileştirme) edici özelliği ile bilinir .

Deve Dikeni :  
Devedikeni bitkisi (Silybum marianum) 1 flavonoid karışımı oluþan silimarin içerir . Silimarin , malum en güçlü karaciğer koruyucularından biridir . Silimarin , karaciğer hasarını mani lediği tıp dünyasında bilinmektedir .

Enginar :  
Karaciğerin en iyi dostudur . Süratle karaciğerin kendi kendini tamir etmesini , kuvvetlenmesini vede ifrazatının atmasına yardımcı olur . Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) vede Hepatit(hepatitis) C(hepatitis-C) rahatsızlıklarında ALT vede AST’nin düzenlemesinde tıbbi tedaviye destek ollaraak gıda takviyesi ollaraak kullanılabilir . 

Yan etkileri :
Kullanımı güvenlidir . Hamile Bayanların Kullanmaması önerilir .

Uyarılar :
Hamile vede emzirme döneminde oluþan bayanların kullanması tavsiye edilmez .
Serin vede Çocuklarınların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edidiniz .
Ürünümüz ilaç değil bitkisel(doðal) gıda takviyesidir .

Mütehassız Tavsiyesi :  
HEPATİT B DEN KORUYUCU BAZI TEDBİRLER 
>Cinsel ilişki sırasında kondom(kaput , prezervatif) kullanımı 
>Enjektör iğnelerinin doğru şekilde depolanarak atılması (özellikle tıbbi atıklara dikkat edilmesi gerekmektedir .) 
>Kan vede kan ürünleri ile uğraşan kişilerin latex yada plastik eldiven kullanması 
>Diş fırçası , jilet vede usturaların temizliğine dikkat edilmesi vede diğer insanlarla paylaşılmaması (özellikle berberlerin hijyene dikkat etmesi gerekmektedir . Kozmetikle alakalı yerlerde kuaför , berber ,manikür-pedikür yapılan yerlerde aletlerin temizliğine dikkat edilmesi gereklidir ) 
>Uyuşturucu kullanımın önlenmesi vede kullananlara yönelik toplumsal eğitimler .

 

 

 

hastalıklarının Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı %100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız . . .

 

Etiketler; hepatit , hepatit b , Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) , Hepatit(hepatitis) C(hepatitis-C) , hepatit  c , Hepatit(hepatitis) - b , Hepatit(hepatitis) - c , bitkisel , Tedavi(iyileştirme) si , Tedavi(iyileştirme) , nedir , bulaşma , yolları , emare leri , sebepleri , sebep leri , yöntemleri , kurtulma ,

 

 

 Hepatit

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp