Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kadın Hastalıkları Kist

 

 

Kadın Hastalıkları vede Tedavi(iyileştirme) Yöntemleri

 

 

Kadın Hastalıkları Hakkında Açıklamalar vede Bu Hastalıklarda Kullanılan Bitkisel(doðal) Ürünlerle İlgili Tedavi(iyileştirme) Yöntemleri . Okumak için Aşağıdaki Linke Tıklayınız

 

 

hastalıkları hakkında bitikisel bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemleri için tıklayınız

 

 

 

 

 

  Yumurtalik kisti(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) Kadin Hastaliklari


 Kadin hastaliklari içinde genis 1 yer tutan yumurtalik kistleri(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) (urlari) , kisirligin da baslica sebep leri arasindadir .

 Koyu vede peltemsi 1 sivi salgilayan çok gözlü kistler(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) oldugu gibi , sulu vede berrak 1 sivi salgilayan tekli kistler(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) de vardir . Ayrica , çok sayida dokudan olusan , çeperi beyazimsi , sert vede kahn kistler(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) de görülmektedir . Bu kistler , kesildikleri zaman , içlerinde degisik özellikte , kil tutamlari , kikirdak parçalari bulunan 1 sivi ile dolu oldugu müsahade edilir .

 Bütün yumurtalik urlari , büyüyüp gelisinceye kadar güç farkedilen iyi huylu , çok azi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi e dönüsebilen kistlerdir . Adet bozukluklari , kisirlik , karin agrilari , legende agirlik duygusu , kabizlik gibi sikâyetlerin sebep leri arastirilirken; daima ”yumurtalik urlari” ndan süphe edilmelidir .

 Ne Yapmali ?


 Yukaridaki sikâyetlerden 1 kiþiye yada birkaçina muhatap oluþan 1 kadin , muhakkak doktora basvurmali; rahim(uterus) filmi çektirerek rahatsizligin sebebini teshis ettirmelidir . Doktor , teshisden emin olmak için , ”karin içine bakma” muayenesi de yapabilir . Film incelendiginde , yumurtalik kistinin dölyatagini yana dogru ittigi vede dölyatagi borusunu yay biçiminde yükselttigi basitce farkedilebilir .

  Tedavi(iyileştirme) , yasa , kiloya vede gebelik istenip istenmedigine göre yürütülür; saghgi tehdid eden kistler(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) cerrahi müdahale ile alinir .

 

 

 

 

 

hastalıkları hakkında bitikisel bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemleri için tıklayınız

 

 

Etiket :   kadın , kadın hastalıkları , kadın hastalıkları hastaneleri , kadın hastalıkları için bitkiler , kist , kist(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i


Hastalıkları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp