Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Cla Zayıflama Hapı

Cla Zayıflama Hapı hakkında veri ler .

   Cla Zayıflama Hapı da diğer tüm ürünler gibi zayıflattığını öne sürüyor .Fakat siz güvenmediğiniz yerlerden alışveriş yapmayınız vede aldığınız ürünlerde Sağlık Bakanlı'ğı tasdik ı vede bandorlü olmasına dikkat ediniz .Biz ise sitemizde bulunan %100 bitkisel(doðal) ürünlerimizi size tavsiye ediyor ,bunları kullanmanızda bi sakınca olmadığını siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz .Fakat gene de Cla Zayıflama Hapı hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz .


Zayıflama Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .
 

 

 

CLA Nedir:
CLA (Conjugated Linoleic Acid) esansiyel yağ asidi linoleik asidin konjüge izomerleridir . Sağlıklı yaşam , fiziksel uygunluk ve sportif performans için vücut yağ oranının vede serum lipit oranının doğru sınırlar içinde olması gereklidir . Günde 2 ,5 - 5 g CLA takviyesi vücut yağ miktarını azaltıp kas kütlesini arttırmasına yardımcı ollaraak fiziksel performansın yükselmesine avantaj sağlar , vücut yağlarının yakılarak kilo verilmesine vede vücudun düzgün 1 görünüme kavuşmasına yardımcı olur .

CLA Nasıl Çalışır:

Cla zayıflama kapsülü ile doğal vede bitkisel(doðal) ollaraak zayıflamak sizin elinizde , 45 - 90 günlük 1 kullanım neticesinde kişinin kilo vermesine yardımcı olmaktadır . Zayıflatma tesiri metabolizma hareketlerinin hızına göre değişiklik göstermektedir . Cla nın tesiri ni tam ollaraak gösterebilmesi için tavsiye edilen dönemde sürekli vede düzenli 1 şekilde kullanılması gereklidir .
Cla her kullanıcının farklı miktarda kilo vermesine yardım etmektedir , şu ana kadar kullanıcılarımızdan ulaşan sonuçlarda 1 ayda 3 ila 6 kilo arasında değişen sonuçlarda avantaj lı olduğu söylenmiştir .Tamamen doğal vede bitkisel ollaraak kilo verme özelliği sayesinde çok ideal 1 üründür .

Nasıl Kullanılır:

Tercihen yemeklerden birer saat önce olmak üzere günde 3 kez 1 kapsül alınız .

Pek çok insanın kilo vermek için yaptığı düşük kalorili rejimler kalıcı sonuç vermez çünkü , bu rejimler sırasında vücut sadece yağ değil , aynı zamanda yağsız kas dokusu da kaybeder . Rejim bırakıldığında , kaybedilen kas dokusunun yerini oluşumu kastan daha zor olmayan vede hızlı oluþan yağ dokusu doldurur . Yağ dokusu , eşit ağırlıktaki kas dokusundan yaklasık 2 kat daha aþırı hacme sahip olduğu için vücut eski kilosuna geri döndüğünde eskisinden de şişman görünür . Sağlıklı kilo vermek ve iyi 1 vücut şekline sahip olmak , vücuttaki yağsız kas dokusunun değil , fakat yağlı dokunun azalmasıyla mümkündür . Asıl amaç , nasıl olursa olsun kilo vermek değil , vücut kompozisyonunu iyileştirmek diðerbir deyiþle yağ/kas oranını azaltmak olmalıdır .

CLA’nın en önemli özelliği ,

   Yeterli miktarda alındığında egzersiz yada rejim yapılmasa bile vücut kompozisyonunun iyileştirilmesine faydalı olmasıdır . Doğal vede esansiyel 1 yağ asidi oluþan CLA (Conjugated Linoleic Acid) üzerinde son 25 yılda 600′den aþırı ilimsel araştırma yayınlanmıştır . İnsanlar vede hayvanlar üzerinde yapılan araştırmalar , CLA’nın yağ ve protein metabolizması içinde avantaj lı olduğu gösterilmektedir . CLA , vücutta yağ depolanmasına sebep oluþan lipoprotein lipaz Enzim(enzyme) ini bloke ederek depolanan yağ miktarının azalmasına , aynı zamanda yağsız kas dokusunun korunarak vücut kompozisyonunun iyileşmesine yardımcı olur .

   118 denek üzerinde yapılan 1 klinik araştırmada , günde 3 .4 gram CLA verilen deneklerde üç ay içinde , ilave egzersiz yada rejim yapmadan , yağ/kas oranının azalmasına yardımcı olduğu görülmüstür . Azalmasına avantaj lı olduğu yağlı doku , erkek deneklerde ağırlıklı ollaraak karın vede bel çevresinden , kadınlarda ise basen bölgesi vede bacaklardan olduğu bildirilmiştir . Bu şekilde elde edilen 1 zayıflama son C° Derece olumlu vede kalıcı 1 sonuçtur . Erkeklerde abdominal diðerbir deyiþle karın bölgesindeki yağlanma sadece kötü 1 vücut görüntüsüne neden olmaz , aynı zamanda kalp hastalıkları vede Tip 2 Diabet(þeker hastalıðı) riskini de arttırır . Kadınlarda ise , basen vede bacaklardaki yağlanma , vücut görüntüsünü en çok bozan vede kilo vermeyle giderilmesi amaçlanan mesele dir . Biomax CLA bu önemli mesele lerin giderilmesine yardımcı olduğu hem erkekler hem de kadınlar için etken liği ilimsel ollaraak kanıtlanmış vazgeçilmez 1 Gıda takviyesidir . Yaptığınız rejim yada egzersizi Biomax CLA ile desteklediğinizde , vücudunuzdaki yağlı dokuların azalmasına yardımcı olur , yağsız kas dokusu korunmasına avantaj sağlar , vücut kompozisyonunuz iyileştirilmesie yardımc ıolur , çabanızdan gerçek vede kalıcı sonuç alırsınız .


Zayıflama Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .Etiketler : Cla zayıflama hapı ,cla zayıflama hapı hakkında ,cla içeriği ,cla hapı veri leri ,zayıflamak ,zayıflama ,zayıfla ,zayıflık ,zayıf .


Haplar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp