Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Gögüs Büyüten Yiyecekler

Gögüs Büyüten Yiyecekler

 

    Göğüs Büyüten Bitkiler Sayesinde Ameliyatsız Dikişsiz Büyük Göğüslere Sahip Olabileceksiniz . Artık Estetik Operasyona Gerek Kalmadan Göğüslerinizi Büyütebileceksiniz . Üstelik Tamamen Bitkisel , Doğal Bir Yöntemle Göğüsleri Büyütmek Hakkında Detaylı Veri ler Aşağıdaki Yazıda Yer Almaktadır .

 

%100 Bitkisel(doðal) Göğüs Büyütücü Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 


    Erkeklerde eşlerinin sevgililerinin diðerbir deyiþle sahibi oldukları kadınların göğüslerinin dik vede büyük olmasını ister .Bunun için tek çözüm estetik operasyon gibi görünsede ,neyseki öyle değilsmileTamamen bitkisel(doðal) yöntemlerle dik vede büyük göğüslere sahip meydana gelebilir sinizsmile


  Göğüs büyütme için implantlar (İçi silikon jeli yada serum fizyolojik dolu pedler) göğüs dokusunun içine yerleştirilmektedir .
Yerleştirme göğüs kasının altında yada üstünde meydana gelebilir . Bireysel faktörler (Göğüslerde yada göğüs kafesindeki asimetri) incelenerek vede kişinin isteği göz önüne alınarak; operatör , operasyon uygulanacak kişi ile 1 arada implantın büyüklüğü , çeşidi vede konacağı yer hakkında karar verir . Kuşkusuz her cerrahi girişimde olduğu gibi , göğüs büyütme ameliyatının da komplikasyonları vede riskleri vardır .


  Tromboz (Pıhtı ile damar tıkanması) riski vede Enfeksiyon lanma tıptaki gelişmelerle çok aza inmiştir . Bazı vakalarda implant çevresindeki bağ dokusunda artış vede sertleşme olmakta , bu oluşum implantı sıkmaya başlamakta , göğüs dokusunu sertleştirebilmekte vede göğsün şeklini değiştirebilmektedir . Böyle 1 halde implantın alınması gerekebilir . Seyrek ollaraak da özellikle trafik kazaları yada göğüslere oluþan darbeler neticesinde implantın kapsülü yırtılabilir . Bu halde implantın jelatin kıvamındaki silikon içeriğinin ameliyatla alınması vede yeni 1 implant konması gerekmektedir .

Implantın en önemli riski mamografi bulgularının değerlendirilmesini zorlaştırmasıdır . İmplant , göğüs dokusunun net görülmesine mani olmakta vede kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi oluşumu gözden kaçabilmektedir .

Tıptaki gelişmeler doğal maddelerle göğüs büyüten , hiçbir riski olmayan , ameliyatsız 1 Tedavi(iyileştirme) alternatifi ortaya çıkarmıştır . Kadında hormon metabolizmasında dengeleyici tesiri nden dolayı uzun yıllardır kullanılan yan tesiri z 8 bitkinin Ahenkli kompozisyonu ile elde edilen preparat (Probust) bugün göğüs büyütmek için başarıyla kullanılmaktadır .

California Bradford Research Institute'den Prof . Dr . Robert Bradford'un araştırmasına göre bu bitkisel(doðal) karışımla yüzde 82 olguda 9 ay içinde göğüslerde 7 ,5 cm büyüme olmuştur . Aynı preparat regl dönemi gerginliğini de vakaların yüzde 95'inde çok aza indirmiştir . Bitkisel(doðal) kompozisyon damiana , melek otu (Dişi Ginseng) , oğul otu , katiyen n kuyruğu , bostan otu , testere palmiyesi , yams kökü , kara hindiba bitkileri karışımını içermektedir .

Bu bitkileri tek tek incelediğimizde ise ne işe yaradıklarını şöyle açıklayabiliriz:Damiana:

Özellikle afrodizyak(cinsel güç artırıcı) ollaraak tanınır . Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır .

Melek otu:

Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır . Dolaşım bozukluğu , kabızlık , Diabet(þeker hastalıðı) , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi de kullanılmaktadır . Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir .

Oğul otu:

Anti mikrobik özelliği vardır . Huzursuzluk , korku vede yara iyileşmesinde kullanılır . Kas kramplarını çözer .

Aslan kuyruğu:

Çayı yıllardır kalp mesele leri vede kadın rahatsızlıklarında etken 1 Tedavi(iyileştirme) ollaraak kullanılmaktadır .

Bostan otu:

Çok eski yıllarda sarılık , böbrek/ mide rahatsızlıkları , migren(megrim) mesele lerinde kullanılıyordu . Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır .

Testere palmiyesi:

Çok sayıda sağlık mesele lerinde kullanılmaktadır . Erkeklerde prostat sorunlarında , kısırlık vede iktidarsızlık için kullanılıyor . Bu etken bitki kadında da 1 dizi Tedavi(iyileştirme) olanakları sağlamaktadır . Meme bezlerinin gelişmesine sebep olur .

Yam kökü:

Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu . Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı tesiri vardır vede memeleri büyütür .

Kara hindiba:

En önemli tesiri karaciğer üzerinedir . Safra akışını düzenler . Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır . Vitamin vede mineralin varlıklı kaynağıdır . Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir . Zararlı kimyasal ilaçlara , operatif müdahalelere vede implantlara karşı doğal 1 alternatif olup , güzel göğüslere sahip olmak için ideal 1 yöntemdir . Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır . Etkiyi artırmak için kremleriyle 1 arada kullanılabilir . Daha sonra 3 ila 4 ayda 1 2-3 hafta süreyle alınmalıdır .

 

 

 

%100 Bitkisel(doðal) Göğüs Büyütücü Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 

Etiketler: göğüs , meme , göğüsler , göğüs büyütücü , göğüs büyütücüler , kadınlarda göğüs büyütme , göğüs büyütücü ilaçlar , göğüs büyütücü kremler , doğal göğüs büyütücü , doğal göğüs büyütme , göğüs büyüten bitkiler , göğüs estetiği , silikon .


Göğüs Büyütücü

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp