Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Gögüs Silikonları

Gögüs Silikonları

 

     Göğüs Silikonları Hakkında Genel Veri ler . . .Dünyaca Kabul Edilmiş Bilimsel Yöntem Olan Silikonla Göğüs Büyütme Ameliyatı , Yağ Enjeksiyonu , Kollajen , Dolgu , Kök Hücre Enjeksiyonu , Bitkisel(doðal) Hap , Krem Gibi Yöntemlerden Sonuç Almayan , Son Çare Olarak Silikon Ameliyatına Başvuran Tüm Bayanlar İçin Kati , Kalıcı Ve En İyi Çözümü Sunuyor . Silikon Hakkında Detaylar Aşağıdaki Yazıda Yer Almaktadır .

 

%100 Bitkisel(doðal) Göğüs Büyütücü Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

     Göğüs Estetiği : Meme Büyütme


  Göğüs büyütme ameliyatı , veri kirliliğinin en aþırı olduğu ameliyattır . Ameliyat olmaya vede silikonlara karşı oluþan önyargılar neticesi hakkında herkesin kafasını karıştıran birçok yanlış veri dolaşıyor . Bu sitede , güvenilir , doğruluğu ilimsel ollaraak kanıtlanmış , yanlışlardan arındırılmış vede dünya tıp literatüründen derlenmiş veri leri bulabilirsiniz .


  ASAPS (American Society of Plastic Surgery) verilerine göre her yıl ABD'de 350 bin ile 400 bin kişi silikon ile göğüs büyütme ameliyatı oluyor , bu sayıyla göğüs büyütme ameliyatı , estetik cerrahlar tarafından en aþırı yapılan ameliyatlar sırasında birinci sırada yer alıyor .

Çünkü;

Dünyaca kabul edilmiş ilimsel yöntem oluþan silikonla göğüs büyütme ameliyatı , yağ enjeksiyonu , kollajen , dolgu , kök hücre enjeksiyonu , bitkisel(doðal) hap , krem gibi yöntemlerden sonuç almayan , son çare ollaraak silikon ameliyatına başvuran tüm bayanlar için kati , kalıcı vede en iyi çözümü sunuyor .

  Göğüs büyütme estetiği Türkiye'de burun estetiğinden sonra en sık yapılan estetik ameliyattır . Meme gelişiminin kafigelmeyecek liğinden kayanaklanan ruhsal sorunların çözümünde , gelişmiş vede halen gelişimini sürdüren silikon üretim teknolojisinin de katkısıyla , silikon ile meme büyütme estetiği son C° Derece güvenli , herkesin gönül rahatlığıyla düşünebileceği 1 ameliyat haline gelmiştir . Meme büyütme ameliyatı , günümüzde en yüz güldürücü sonuçlar veren estetik ameliyatların başında geliyor . Bunun neticesi ollaraak son yıllarda Türkiye'de de silikonla meme büyütme ameliyatı sayısının giderek artış gözleniyor .
Sebep Göğüs Büyütme ?

  Gerek genetik gerekse hormonal sebep lerden dolayı göğüsler yeteri büyüklüğe ulaşamayabilir . Vakit vakit tek taraflı gelişme geriliğine bağlı ollaraak meme estetiği bozulur , memelerin şekli vede büyüklüğü asimetrik de meydana gelebilir . Silikon ile göğüs büyütme operasyonu , gelişim çağını tamamlamış , halen göğüs büyüklüğü kafigelmeyecek oluþan bayanlar için tercih edilir .

  meme büyütme ameliyatıKadınlık karakterinin simgesi oluþan göğüslerin vücut ölçülerine göre küçük görünmesi genç yaşlarda cinsel hüviyet gelişimini etkiler . Ergenlik dönemi tamamlanıp halen göğüsleri yeterli büyüklüğe erişememiş bayanlar , fiziki görünümündeki eksikliği , dolgulu sütyen gibi gerçek olmayan çözüm arayışlarına iter . Meme büyütme ameliyatı bu yaştan itibaren her genç bayana yapılabilir . Meme büyütme operasyonu için kati 1 yaş sınırı olmamakla 1 arada ergenliðe geçiþ döneminin sonuyla 1 arada göğüs gelişiminin tamamlanmış olması gereklidir . Bu da yaklaşık 18-20 yaşlarına karşılık gelir . Bu yaşı geçip de halen göğüs ölçüleri kafigelmeyecek olan , Umumi sağlık durumu iyi oluþan her bayana silikon ile göğüs büyütme ameliyatı uygulanabilir .

 

 

%100 Bitkisel(doðal) Göğüs Büyütücü Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 

Etiketler: göğüs , meme , göğüsler , göğüs büyütücü , göğüs büyütücüler , kadınlarda göğüs büyütme , göğüs büyütücü ilaçlar , göğüs büyütücü kremler , doğal göğüs büyütücü , doğal göğüs büyütme , göğüs büyüten bitkiler , göğüs estetiği , silikon .

 

 

 


Göğüs Büyütücü

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp