Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Gögüs Büyütücü Bitkiler

Gögüs Büyütücü Bitkiler

 

      Göğüs Büyütücü Bitkiler Son Vakitler da Alternatif Tıpta Sıkça Kullanılır Oldu . . . . Bu  Bitkilerin Kullanımı , Etkileri , Avantaj ları , Yan Etkileri , İçerik Veri leri ,Endikasyonları , Tedavi(iyileştirme) leri , Kimler Kullanmalı , Kimler Kullanmamalı ? . .Sorularının Cevabını Aşağıdaki Yazımızda Bulabilirsiniz .

 

 

%100 Bitkisel(doðal) Göğüs Büyütücü Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 


     Meme Büyütücü Bitkiler

 

1-Çemen otu (Trigonella foenum-graecum):

  Çemen otu tohumları yüksek oranlarda diosgenin (kadın türü yet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir . Östrojenin başlıca 2 tesiri göğüs büyümesiyle ilgilidir .

Hormon , göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar vede su tutulmasına sebep olur . Gerçekten de , birçok kadının doğum kontrolü için aldığı vede östrojen içeren hapların yan etkileri , göğüslerde büyüme hissi vede vücutta su toplanmasıdır .

Çemen otu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer 1 başka yöntemdir . Çünkü göğüs dokuları bitkisel(doðal) kimyasalları belli oranlarda emer .

Çemen otunun tohumlarını yada filizlerini  blender’da öğütün . Az 1 miktar bitkisel(doðal) yağla karıştırıp , karışımı macun gibi uygulayın .

 

2-Rezene (Foeniculum vulgare):

  Rezene de yüz yıllardan beri süt artırıcı ollaraak kullanılan bitkilerden 1 tanesidir . Çemen otunu tamamlayıcı ollaraak Bustea çayının içine rezene de ilave edebilirsiniz . Ancak katiyetle rezenenin yağını kullanmayın çünkü rezene yağı düşüğe sebep meydana gelebilir vede 1 çay kaşığından fazlası da zehirlenmelere yol açabilir .

 

3-Cüce Palmiye (Serenoa repens):

  Günümüzde bu bitkinin en iyi malum tesiri erkeklerde prostat bezinin büyümesini mani lemesidir . 100 yıl önce ‘cüce palmiye’ halk arasında göğüs büyütücü ollaraak bilinmekteydi . Doğal şifa mütehassız ları bitkiyi bu amaçla halen öneriyor .

Birçok insan bitkinin standartlaştırılmış kapsüllerini yada alkol özütlerini kullanıyor . Cüce palmiyenin kullanımı için prospektüsünü dikkatle okumanız gerekmektedir .

 

4-Yabani Hint Yerelması (Dioscorea villosa):

  İşte östrojen tesiri yle ünlenen 1 başka bitki daha . Ben bu bitkiye katiyen büyük 1 alaka duymadım , çünkü veri tabanımdaki veri lere göre içerdiği diosgen , çemen otuna oranla yok denecek kadar azdır . Fakat bu bitkinin merhemini yapan bazı mütehassız ların çalışmalarına saygılıyım . Çünkü , bu merhemi kullanan kadınlar istediği neticesi elde ediyormuş . Merhemi yapmak için kökün dış kabuklarını soyun vede blenderde macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın .

 

5-Kimyon (Cuminum cyminum):  Hem kimyonun , hem çörek otunun (siyah kimyon) meme dokularını geliştirdiği , hayvanları üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya koymuştur .

Kimyonu içtiğiniz çayınıza katabilir , yemeklerinizde de bolca kullanabilirsiniz .

 

 

 

 

%100 Bitkisel(doðal) Göğüs Büyütücü Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

 

 

Etiketler: göğüs , meme , göğüsler , göğüs büyütücü , göğüs büyütücüler , kadınlarda göğüs büyütme , göğüs büyütücü ilaçlar , göğüs büyütücü kremler , doğal göğüs büyütücü , doğal göğüs büyütme , göğüs büyüten bitkiler , göğüs estetiği , silikon .

 


Göğüs Büyütücü

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp