Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Göğüs Büyütmek İçin

 " Göğüs büyütmek için en tesirli vede %100 bitkisel(doðal) ürünler hakkında veri ler . "

 

 Göğüs büyütmek için en tesirli vede %100 bitkisel(doðal) ürünler hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Göğüs büyütmek ile alakalı tüm açıklamaları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

%100 Bitkisel(doðal) vede Doğal Olan Göğüs Büyütücü Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayınız . . .  

 

 Touch Me ! Breast Göğüs Büyütücü Krem TP324

Bu ürün , göğüslerdeki kan dolaşımını hızlandırmak , hücre metabolizmasını iyileştirmek vede deri altındaki yağ toplanmasını hızlandırırken hücreleri yeniden büyütmek için doğru oranlarda karıştırılmış birçok çeşit bitkiyi içerir . Bu ürün , göğüslerin hızlı şekilde büyüyüp , güçlü , yuvarlak vede pürüzsüz olması için derinin esnekliğini sağlamasına yardımcı olur .
Göğüs , galaktafor (süt ileten kanal) vede %90'a varan 1 oranda yağdan oluşur . Göğsün temeli yağ vede bağ dokulardır . Galaktafor dokusunun oranı , kapsül şeklindeki yağ dokusu oranına göre oldukça düşüktür vede göğüs büyüklüğünü belirleyen açıcı öğe yağdır . Galaktafor meme dokusunda 12-20 loba ayrılır vede meme bezi bağ dokuları pek çok loba ayrılır . Her göğüste , meme başı , marshal areola etrafında yer alan vede meme başında açılan 15-20 süt kanalı vardır . Galaktafor dokusu süt vermeye avantaj

Düz Göğsün sebebi , galaktafor anomalisi vede yağ eksikliğidir . Emzirmeden sonra oluşan göğüs sarkıklığının sebebi , yağ kaybı vede göğüs yüzeyinin gevşemesidir . Ürünümüz , göğüs büyümesi vede emzirmeden sonra oluşan sarkmaları aşağıdaki gibi sağlar;

Galaktofor vede asinus genişlemesini destekler . Ürünün içeriği galaktofor ve acinus'un tekrar yapılandırılmasında vede genişlemesinde östrojeni taklit ederek yardımcı olur .Göğsün yağ birikimini destekler . Bu ürün vücudunuzdaki yağ oluşumunu yönlendirir , diğer 1 değişle yağı göğsünüzün diğer bölgelerine taşır .

Yumuşaklığını , pürüzsüzlüğünü , dolgunluğunu yeniler vede bağ doku mekanizmasını yoğunlaştırır vede Göğsün sarkmasını vede gevşemesini önler .

Göğüs Büyütücü Krem Kullanımı 
Her kullanım anında 1-2 gram diðerbir deyiþle 1 fıstık büyüklüğünde olmak üzere sabah vede akşam 1 kere kullanılır .

Göğüs kremini , Göğüslerinize saat aksi yönünde sürün . Kremi iyice yedirdikten sonra 5 dakika boyunca göğüslerinize masaj yapın .

Aþırı kullanımı zarar vermekle 1 arada önerilmemektedir .

İstediğiniz boyutlara vede sıklık oluşana kadar kullanabilirsiniz .

Üstelik tüm bu işlem için 5 dakika ayırmanız yeterli !

Kimler kullanmalı ?
- Simetrik olmayan (hypogenesıs) yada düz Göğüslere sahip olanlar .
- Sarkık , gevşek vede biçimsiz vede emzirmeden sonra siyanoz areola olmuş göğüsler .
- Kilo verdikten sonra sarkan vede gevşekleşen göğüsler .

Kimler kullanamaz
- Emzirme döneminde vede karaciğer , böbrek yada göğüs hastalığı oluþan insanlar tarafından kullanılamaz .
- Hassas ciltli vede cilt hastalığı oluþan insanların kullanması sakıncalıdır .

 

NOT: KULLANMADAN ÖNCE ÜRÜNÜ ÇALKALAYINIZ . . .

 

%100 Bitkisel(doðal) vede Doğal Olan Göğüs Büyütücü Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayınız . . . 

 

 Etiketler : göğüs büyütücü , göğüs büyüten , göğüs büyütme , göğüs büyüt , göğüs büyütmek , meme büyütücü , meme büyütme , meme büyüten , meme büyüt , meme büyütmek

 


 

 

 


Göğüs Büyütücü

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp