Bitkisel Sağlık Ürünleri
Göğüs Büyütücü

Göğüslerin Büyümesi

 " Göğüslerin büyümesi hakkında veri ler "

 

 Göğüslerin büyümesi vede göğüslerin büyümesi Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı oluşan %100 bitkisel(doğal) ürünler hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Göğüslerin büyümesi ile alakalı bütün izahat ları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

 

GreenStore 028 Portakal Yapraklı Bitkisel(doğal) Karışım

Etkileri :
GreenStore tamamen bitkisel(doğal) içeriğiyle itinalı kullanımda göğüslerin büyümesine vede dikleşmesine yardımcı olur . Ürün içeriği bakımından ostrojen sıvısının salgılanmasını hızlandırır vede süt kanallarının genişlemesine yardımcı olur . Bu sayede göğüslerin orantılı ollaraak büyümesine vede dikleşmesine yardımcı olur .

Kullanım biçimi :
Sabah , öğle , akşam  aç karnına 2’ şer kapsül alınması tavsiye lmektedir .

İçindekiler :

Portakal Yaprağı:
Portakalda bol miktarda mineral maddeler (kalsiyum , potasyum , bakır , manganez , çinko , magnezyum , fosfor , demir , vitaminler (A , B , Bl , B2 , C , D) vede şeker mevuttur .Ayrıca sitrikasidi , oksalikasidi , niklosilamid asidi , kükürt vede klor ihtiva eder .
Deve Dikeni:
Kuvvetli 1 antioksidan(antikanser) etkiye sahiptir .Karaciğer koruyucu niteliği vardır . Tıpsal bitkilerin en önde gelenerinden biridir .Karaciğeri zararlı ve zehirli maddelerden temizler .Kanı artırır vede göğsü yumuşatır .
Üzüm Tohumu:
Bir çook Rahatsızlık ta avantaj lı olmasının neşriyat da en bariz niteliği çook güçlü 1 antioksidan(antikanser) etkiye sahip olmasıdır .Bu sayede bütün dünyada yaşlanmayı geciktirici (anti-aging) tesiri yle bilinir vede kullanılmaktadır .
Yabani Kekik:
Damar açıcı hususi liğe sahiptir .Bedeni vede ruhi dinçlik verir .Cild bakımında önemli avantaj lar sağlar . Rahatsızlık lara karşı bedeni n direncini artırır .Göğüs yumuşatıcı , nefes açıcı etkileri mevuttur .
Yan  etkileri :
Kullanımı teminat lidir . Hamile Bayanların Kullanmaması tavsiye lir .
Uyarılar :
Tavsiye Edilen miktardan aşırı tüketmeyiniz .
Doz Aşımı halinde lütfen doktorunuza başvurunuz .
Serin vede Çocuklarınların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edidiniz .
Ürünümüz ilaç değil bitkisel(doğal) gıda takviyesidir .
Mütehassız Tavsiyesi :
Çook Küçük Göğüsleri Büyütmek İçin Kullanılan bazı Natural Tedavi(iyileştirme) Metod leri
Demlenmiş taze sedefotuyla göğüs banyosu masajı yapmak vede her gün 1 kez içmek (Fincan başına 3 tutam)
Demlenmiş devetabanı çiçekleriyle göğüs banyosu vede özdeş bitkiden günde 1 kez içmek (Fincan başına 2 tutam)
Demlenmiş ısırgan yaprak vede çiçekleriyle kompresler vede günde 1 kez içmek .
Büyük Göğüsleri Küçültmek vede Deriyi Canlandırmak  gevşemeleri tedbir ek için:
Kaynamış , ezilmiş meşe kabukları yada yabani kekik , biberiye yaprak vede çiçekleriyle özdeş biçim de günde 1 kez içmek (Fincan Başına 2 tutam) .
Küçük Göğüsler icin Losyon

MALZEMELER :
2 Gr Şerbetçiotu
1 Su bardağı kaynamış su

HAZIRLANIŞI :
Malzemeler karıştırılıp soğuyuncaya kadar demlenmeye bırakılır . Süzülür . Göğüslere kompres yoluyla yedirilerek uygulanır . İşlem hafta dahilinde sık sık uygulanır . Şerbetçiotu , limon , portal vede başka narenciye türlerini de içine alan bitki ailesinden olup , kokusu çook güzeldir .

Ayrıca :
*Şerbetçiotu , içinde %0 .1 oranında yağ bulunduğundan
-Kemikleri güçlendirir .
-Tırnakları güçlendirir .
-Dişleri sağlamlaştırır .
-Kan damarlarını güçlendirir .
Önemli Not:
Hamilelik döneminde kullanılmaz .

Etkileri :  GreenStore tamamen bitkisel(doğal) içeriğiyle itinalı kullanımda göğüslerin büyümesine ve dikleşmesine yardımcı olur . Ürün içeriği bakımından ostrojen sıvısının salgılanmasını hızlandırır vede süt kanallarının genişlemesine yardımcı olur . Bu sayede göğüslerin orantılı ollaraak büyümesini vede dikleşmesini sağlamada yardımcıdır .
Farkedilir etkiyi 1 ay dahilinde gösterebilir ,  ürün ,3 aylık itinalı kullanımda göğüslerin istenilen ideal ölçüsüne  gelmesine yardımcı olur .

Meme (gögüs) büyütme nedir vede kimlere uygulanabilir ?

Meme büyütme yapısal ollaraak ergenliğe geçiş çagında memeleri yeterli ollaraak gelismeyen , yada gebe likler sonrası küçülen vede sarkan memelerin büyütülmesi icin yapılır . Bunun dışında memelerinin büyüklük , volüm vede sekli konusunda kendine teminat sizlik vede cinsel açıdan kafigelmeyecek likhisseden kisilerde sinirsel sebeplerle uygulanabilir . Meme büyütme istemde bulunan vede önümüzdeki C°de Umumi saglık mesele leri bulunmayan her kadına , ergenliğe geçiş çagının bitiminden sonraherhangi 1 yasta yapılabilir .

Meme büyütme neşekilde yapılır ?

Meme büyütme meme protezlerinin meme altında açılan 1 bosluga yerlestirilmesiyle yapılır .Günümüzde kullanılan protezlerin 2 tipi vardır , 1 tipinin içi silikon jel ile dolu ollaraak gelir , diger .Tipinde ise silikon protezin içi bostur vede ameliyat sırasında doktor tarafından serum fizyolojik (tuzlusu) ile doldurulur .

Silikon Protez ile meme büyütme estetiği:

Meme estetiği ameliyatları dahilinde en çook yapılanı meme büyütme ameliyatıdır . En Aleni biçimi yle tarif etmek gereklidir se; meme dokusunun altında ameliyat ile amade lanan 1 boşluğa uygun hacim vede biçim de protezlerin yerleştirilmesi neticesi , meme boyutuna arzu edilen büyüklüğün kazandırılmasıdır . Meme büyütmek icin silikon protezler kullanılmaktadır . Bu protezlerin içinde; serum fizyolojik ( tuzlu su ) , soya yağı , hidrojel gibi karbonhidratlar , likit silikon , jel ( gel ) silikon gibi farkli yapıda maddeler meydana gelebilir .

Protezin içi hangi maddeden meydana gelir sa oluşsun dış bölümü , diğerbir deyişle kılıfı mutlaka silikondur . Çünki doğadaki en inert ( zararsız ) madde silikondur . Yaygın kanının aksine silikon sadece meme büyütme ameliyatında değil , özdeş zamanda Eklem(joint) lerde , gözde vede beyin gibi bedeni n çok çeşitli bölgelerinin ameliyatlarında da kullanılmaktadır . Son yıllarda hususiyetle Brezilya’da dış kılıfı poliüretan dan üretilen protezler de olmasına rağmen ülkemizde vede dünyada popüler hale gelmemiştir .

Silikon içeren meme protezleri farkli yapılarda meydana gelebilir . Silikon kılıfın yapısına göre üzeri düz ( smooth ) yada pütürlüdür ( textured ) . İçerisindeki silikonun yapısı ise sıvı , jel , yada cohesive jel ( yapışkan ) meydana gelebilir , biçim lerine göre ise yuvarlak(oval) ( round ) yada damla (anatomik yada natürel ) protezler mevuttur . Son ollaraak da bütün bu silikon protezler; düşük ( low ) , orta ( moderate ) vede yüksek ( high ) profil olmak üzere , yükseklik açısında 3 gruba farklı labilir . Düşük vede orta profilli silikon protezlerin tabanı daha geniş iken yüksek profilli silikon protezlerin taban çapı daha dardır .

Görülüyor ki bu kadar çook çeşit dahilinde uygun tipte vede yapıda silikon protezi seçmek , gerçekten tecrübe vede muhakkak Estetik Plastik cerrahi eğitimi almış olmayı gerektirir . Size tavsiye m kendinizi , böyle önemli bir konuda Estetik Plastik cerrahi mütehassızı olmayan 1 doktora emanet etmeyiniz . Hastalarımda cohesive jel ( yapışkan ) yapısındaki , textured ( üzeri pütürlü ) protezleri kullanıyorum . Bu tip silikon protezlerde dış kılıf zarar görse bile , jel silikon dağılmamakta vede protez biçimi ni koruyabilmektedir . Göğüs duvarı kenarları küçük vede zayıf rahatsızkişiye yüksek profilli , tabanı dar , göğüs duvarı kenarları geniş rahatsızkişiye düşük yada orta profilli , tabanı geniş silikon protezlerin kullanılması gerektiğine inanıyorum .

Silikon meme protezinin boyutuna ( hacim ) vede biçimi ne ( yuvarlak(oval) , damla ) karar verirken ise , yapılan teknik ölçüm vede hesaplamalar kadar , hastanın arzu vede isteklerinin de dikkate alınması gerekmektedir . Bu konuyu doktorunuzla herhangi 1 sıkıntı duymadan , açıkça vede uzun uzun konuşmanız gerekmektedir .

Meme büyütme estetiği ameliyatında silikon protezler , 3 farkli giriş yerinden oluşturulabilen 2 başkaca boşluğa yerleştirilirler . Giriş yerleri; meme başı kenarları ( periareolar ) , meme 6 çizgisi ( inframammarian ) vede koltuk altıdır ( aksilla ) .Silikon protezin yerleştirileceği boşluk ise , meme dokusunun 6 ( submammarian , Subglandüler ) yada göğüs kasının 6 ( submuskuler , subpektoral ) olabilir . Doğru seçimi yaparken memenin vede göğüs duvarının yapısı , kişinin yaşı , Doğu(şark) (garp) m yapıp yapmadığı , meme başından uyarılma hususi likleri ve şahsi tercihleri göz önünde alınmalı dır . Sarkması olmayan memelerde kas altına yerleştirmeyi tercih etmekteyim . Böylece daha doğal sonuçlar elde edilmekte vede ameliyat sonrası dönemde oluşabilecek sorunlarla daha az karşılaşılmaktadır . Fakat Silikon meme protezinin kas altına yerleştirilmesi meme dokusunun altına yerleştirilmesine göre ameliyat sonrası dönemde biraz daha ağrılı olabilmektedir .

Silikon protezlerle meme büyütme estetiği ameliyatının en önemli komplikasyonu kapsül kontraktürü denilen durumdur . İnsan bedeni na yerleştirilen bütün maddeler gibi silikon da bedene yerleştirildiğinde etrafı kapsül denen 1 yapı ile çevrilir . Bu mesele yaratmayan olağan bir durumdur .

İstenmeyen şey bu kapsülün sertleşerek kasılması vede kontrakte hale gelmesidir . Böyle 1 Hal söz konusu meydana geldiğinde memelerde biçim bozukluğu vede ağrı meydana gelebilir . Bu Halin çözülmesi kontrakte olan bu kapsülün temizlenmesi vede silikon protezinizin yenisi ile değiştirilmesidir . Bu olasılık bazı etkenler e dikkat ederek en aza indirgenebilir . Uygun büyüklükte protez konulması , protezin kas altına yerleştirilmesi , ameliyatta temiz vede kansız çalışma , ameliyat sonrasında doktorunuzun önereceği masajı doğru vede yeterli yapmak , kapsül kontraktürü olasılık ini büyük oranda azaltacaktır .

Slikon nedir ?

Slikon yarı-metalik yada metal benzeri 1 materyal olup oksijen ile slikon dioksit yada silika birleşimidir . Deniz kumu , kristal vede kuartz silikadir . Silika dünya üzerinde en çook bulunan materyaldir . Slikon; sıvı , jel yada lastik kıvamında meydana gelebilir .

Günlük yaşamımızdaki ter önleyici deodorantlar , el kremleri , sabunlar , hazır yemekler , suya dayanıklı giysiler , sakızlar slikon içeren maddelerden bazılarıdır .

Protezle emzirebilir miyim ?

Birçok kişi sorunsuz emzirmektedir . Yapılan çalışmalarda serum yada slikon jel dolgulu meme protezleri arasında süt kalitesi vede miktarı açısından fark bulunamamıştır . Ancak çocuk Doğu(şark) (garp) rma planı tamamlanmadan protez ameliyatı gerçekleşecekse bunu doktorunuzla konuşmanız avantaj ınıza olur . farkli ameliyat metod lerini sizinle paylaşacaktır .

Ayrıca emzirme esnasında mastit (meme bezi enfeksiyonu) gelişirse protezin kapsül kontraksiyonu artar . Bu yüzden memede kızarıklık , ağrı , sıcaklık artışı olursa muhakkak doktorunuza başvurun .

Hamilelikte meme protezlerimi çıkarttırmalı mıyım ?

Slikon meme protezinin bebeğe zarar vermesi ilimsel 1 asli olmasa da bu yönde aşırı korkusu yada kaygısı olanlar gebe lik öncesi protezlerini çıkarttırabilirler . Hamile kalındıktan sonra fakat hayati tehdit eden zorunlu operasyonlar haricinde narkoz almak bebeğe çook daha fazla zarar verir .Kaynakwh:

Slikon meme protezleri emniyetli midir ?

Yapılan çalışmalarda amade inek sütünde vede bazı amade bebek mamalarında slikon yerleştirilmiş 1 memenin ürettiği sütten çook daha aşırı oranda slikon saptanmıştır . Yine yapılan ilimsel çalışmalarda slikon meme protezinin bedende herhangi 1 hastalığa yol açmadığı saptanmıştır .

Slikon meme protezi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi yapar mi ?

Kadınlarda görülen 10 kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi vakasından 8’i meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi idir . Bu halde meme protezi kullanan pek çook kadında da meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i görülmektedir .

Meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi inde ailesel geçmiş (annede , ablada , teyzede meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i görülmesi gibi) en önemli etken dür .Yapılan ilimsel çalışmalardan slikon meme protezi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi e yol açar seklinde 1 netice çıkmamıştır .

Slikon meme protezi ile mamografi çektirilebilir mi ?

Normal 1 rahatsızkişiye çekilen mamografi ile slikon meme protezi oluşan hastaya çekilen mamografi teknikleri çeşitlilik gösterebilir . Bu yüzden mamografi çektirmeden doktorunuza yada filmi çeken teknisyene bu konuyu mutlaka emare niz .

Slikon allerji yapar mı ?

Dünya üzerindeki bütün maddelere karşı allerji görülebilir . Ancak slikon vücutla en sulhü k materyallerden biri meydana geldiğinde n allerji ortaya çıkması çok çok nadir 1 durumdur .

Slikon meme protezinin ömrü ne kadardir ?

Protezlerin hiçbiri ömür boyu kullanım icin değildir . Bazı hastalar çıkan mesele ler sebebi yle birkaç yıl içinde protezlerini değiştirtmek zorunda kalsalar da Umumi ollaraak protez ömrü 10-20 yıldır .

Slikon meme protezi sonrası günlük aktiviteye vede spora ne vakit başlanabilir ?

Ameliyat sonrası ilk 5-7 gün pek konforlu değildir . Günlük aktivitelere dönüş 4-6 hafta sonra olur . İlk 3 ay içinde kolaydeğil aktiviteler , ağır yük kaldırma , üst beden egzersizi yapma , yüzme gibi sporlar doktorunuz tarafından yasaklanır .

Slikon meme protezi ameliyatı sonrası güneşlenmek yada solaryuma girmek sakıncalı mıdır ?

Güneşlenmek yada solaryuma girmek protezinize zarar vermez . Ancak ameliyattan sonra 1 yıl dolmadan yapılan bu aktiviteler ameliyat izinizin koyu kahverengine dönüşmesine yol açar . Bu yüzden 1 yıl dolana dek iz bölgesi en az 30 SPF güneş koruyucu ile korunmalıdır .

Slikon meme protezi ameliyatı sonrası uçak yolculuğu yada dalma sporu (scuba diving) yapılabilir mi ?

Evet . Basinç degisiklikleri ameliyat bölgesinde kasilma-gevseme hareketleri yaratabilir . Ayrica protez içinde küçük hava kabarciklari olusumuna sebep meydana gelebilir . Serum dolgulu protezlerde hava kabarcik hareketi vede su hareket sesleri duyulabilir . Bu Hal 24-48 saat içinde geçecektir .

Slikon meme protezi ameliyatı sonrası ne vakit balenli (telli) sütyen giyilebilir ?

3 ay sonra . Bu zamanda beden protezi bağ dokusuyla çevirir . Taktığınız telli sütyen iz yaparak meme formunun baki bozukluğuna yol açabilir .

Slikon meme protezi olağan meme yumuşaklığında mıdır ?

Protez sert değildir , koyu 1 jöle kıvamındadır . Ancak rahatsızkişiye beden sekline oranla daha büyük 1 protez yerleştirilirse sertliği 1 miktar daha artar .

Göğüs Büyütmek İçin Bitkisel(doğal) Tavsiyeler:

Çemenotu (Trigonella foenum-graecum): Çemenotu tohumları vede filizleri , halk hikayelerinde yüzyıllardan beri anlatılan göğüs büyütücü tesiri yle haklı 1 ün kazanmıştır . Şüpesiz de , çemenotu 100 yıl önce Lydia Pirkham’ın Bitkisel(doğal) Karışımı adındaki ünlü adet sancılarından tutun da , menopoz öncesi vajinal kuruluğa kadar her türlü- kadın Rahatsızlık ları ilacının formülünün ana gereç siydi .

Çemenotunun tohumlarını yada filizlerini 1 blenderde öğüttükten sonra az 1 miktar bitkisel(doğal) yağla karıştırıp , elde ettiğiniz karışımı macun gibi uygulayın .

Rezene (Foeniculıım vulgare): Rezene de yüz yıllardan beri süt artırıcı olarak kullanılan bitkilerden 1 tanesidir . Çemenotunn tamamlayıcı olarak Bustea çayının içine rezene de ilave edebilir Ancak katiyetle rezenenin yağını kullanmayın çünki rezene düşüğe sebep meydana gelebilir vede 1 çay kaşığından fazlası da zehirlenmelere yol açabilir .

Cüce palmiye (Serenoa repens): Günümüzde bu bitkinin en iyi malum etkisi erkeklerde prostat bezinin büyümesini mani lemesidir . 100 yıl önce cüce palmiye halk arasında göğüs büyütücü olaraı bilinmekleydi Natural şifa mütehassız ları bitkiyi bu gaye la halen tavsiye yorlar . Birçok insan bitkinin standartlaştırılmıs kapsüllerini yada alkol özütlerini kullanıyor . Cüce palmiyenin kullanımı icin prospektüsünü okumanızı tavsiye ederim .

Yabani Hint yerelması (Dios-corea villosa): işte östrojen tesiri ile ünlenmiş 1 farkli bitki daha . Ben şahsen bu bitkiye katiyen o kadar büyük bir alaka duymadım , çünki veri tabanımdaki veri lere göre yabani Hint yerelmasmm kapsadığı di-osgenin , çemenotunun kapsadığı ne oranla yok denecek kadar azdır , amma bu bitkinin merhemini yaptıklarını söyleyen Susan Weed gibi herbalistlerin yaptıkları çalışmalara da terbiyeli yımdır .

Bu herbalistlerin iddialarına göre , bu merhemi kullanan kadınlar arzu ettikleri netice lan elde ediyorlarmış . Merhemi yapmak icin bitkinin kökünün dış kabuklarını soyun vede 1 blenderde macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın .

Kimyon (Cuminum cyminum): Hem bildiğimiz kimyonun , hem de çörek otunun (siyah kimyon) meme dokulannı geliştirdiği , labo-ratuvar hayvanları üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya konmuştur .

 

 

%100 Bitkisel(doğal) vede Natural Olan Göğüs Büyütücü Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayınız . . . 

 

 Etiketler : göğüs büyütücü , göğüs büyüten , göğüs büyütme , göğüs büyüt , göğüs büyütmek , meme büyütücü , meme büyütme , meme büyüten , meme büyüt , meme büyütmek

 

 

 


Göğüs Büyütücü

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp