Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Bitkilerle Göğüs Büyütme

"Bitkilerle Göğüs Büyütme vede %100 Bitkisel(doðal) Ürünler"


Bitkilerle göğüs büyütme vede göğüs büyütme Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı %100 bitkisel(doðal) ürünler hakkında veri ler bu yazıda yer almaktadır . Bitkilerle göğüs büyütme hakkındaki tüm açıklamaları bu yazıda inceleyebilirsiniz . . .

 

Bitkilerle Göğüs Büyütme Tedavi(iyileştirme) sinde %100 tesirli Olan YEŞİLEX 028  Tıklayın . .

 

Yeşilex 028 Portakal Yapraklı Bitkisel(doðal) Karışım

 

 

 

Etkileri :

Yeşilex tamamen bitkisel(doðal) içeriğiyle düzenli kullanımda göğüslerin büyümesine vede dikleşmesine yardımcı olur . Ürün içeriği bakımından ostrojen sıvısının salgılanmasını hızlandırır vede süt kanallarının genişlemesine yardımcı olur . Bu sayede göğüslerin orantılı ollaraak büyümesine vede dikleşmesine yardımcı olur .

Kullanım şekli :


Sabah , öğle , akşam  aç karnına 2’ şer kapsül alınması önerilmektedir .

İçindekiler :


Portakal Yaprağı:


Portakalda bol miktarda mineral maddeler (kalsiyum , potasyum , bakır , manganez , çinko , magnezyum , fosfor , demir , vitaminler (A , B , Bl , B2 , C , D) vede şeker vardır .Ayrıca sitrikasidi , oksalikasidi , niklosilamid asidi , kükürt vede klor ihtiva eder .

Deve Dikeni:


Kuvvetli 1 antioksidan(antikanser) etkiye sahiptir .Karaciğer koruyucu özelliği vardır .Tıbbi bitkilerin en önde gelenerinden biridir .Karaciğeri zararlı ve zehirli maddelerden temizler .Kanı artırır vede göğsü yumuşatır .

Üzüm Tohumu:


Bir çok hastalıkta avantaj lı olmasının yanında en bariz özelliği çok güçlü 1 antioksidan(antikanser) etkiye sahip olmasıdır .Bu sayede tüm dünyada yaşlanmayı geciktirici (anti-aging) tesiri yle bilinir vede kullanılmaktadır .

Yabani Kekik:


Damar açıcı özelliğe sahiptir .Bedeni vede ruhi dinçlik verir .Cild bakımında önemli avantaj lar sağlar .Hastalıklara karşı vücudun direncini artırır .Göğüs yumuşatıcı , nefes açıcı etkileri vardır .

Yan  etkileri :


Kullanımı güvenlidir . Hamile Bayanların Kullanmaması önerilir .

Uyarılar :


Tavsiye Edilen miktardan aþırı tüketmeyiniz .
Doz Aşımı halinde lütfen doktorunuza başvurunuz .
Serin vede Çocuklarınların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edidiniz .
Ürünümüz ilaç değil bitkisel(doðal) gıda takviyesidir .

Mütehassız Tavsiyesi :


Çok Küçük Göğüsleri Büyütmek İçin Kullanılan bazı Doğal Tedavi(iyileştirme) Yöntemleri
Demlenmiş taze sedefotuyla göğüs banyosu masajı yapmak vede günde 1 kez içmek (Fincan başına 3 tutam)
Demlenmiş devetabanı çiçekleriyle göğüs banyosu vede aynı bitkiden günde 1 kez içmek (Fincan başına 2 tutam)
Demlenmiş ısırgan yaprak vede çiçekleriyle kompresler vede günde 1 kez içmek .
Büyük Göğüsleri Küçültmek vede Deriyi Canlandırmak  gevşemeleri önlemek için:
Kaynamış , ezilmiş meşe kabukları yada yabani kekik , biberiye yaprak vede çiçekleriyle aynı şekilde günde 1 kez içmek (Fincan Başına 2 tutam) .
Küçük Göğüsler için Losyon

MALZEMELER :


2 Gr Şerbetçiotu
1 Su bardağı kaynamış su

HAZIRLANIŞI :


Malzemeler karıştırılıp soğuyuncaya kadar demlenmeye bırakılır . Süzülür . Göğüslere kompres yoluyla yedirilerek uygulanır . İşlem hafta içerisinde sık sık uygulanır . Şerbetçiotu , limon , portal vede diğer narenciye türlerini de içine alan bitki ailesinden olup , kokusu çok güzeldir .

Ayrıca :


-Şerbetçiotu , içinde %0 .1 oranında yağ bulunduğundan
-Kemikleri güçlendirir .
-Tırnakları güçlendirir .
-Dişleri sağlamlaştırır .
-Kan damarlarını güçlendirir .

Önemli Not: Hamilelik döneminde kullanılmaz .

Etkileri :
 Yeşilex tamamen bitkisel(doðal) içeriğiyle düzenli kullanımda göğüslerin büyümesine ve dikleşmesine yardımcı olur . Ürün içeriği bakımından ostrojen sıvısının salgılanmasını hızlandırır vede süt kanallarının genişlemesine yardımcı olur . Bu sayede göğüslerin orantılı ollaraak büyümesini vede dikleşmesini sağlamada yardımcıdır .
Farkedilir etkiyi 1 ay içerisinde gösterebilir ,  ürün ,3 aylık düzenli kullanımda göğüslerin istenilen ideal ölçüsüne  gelmesine yardımcı olur .

Meme (gögüs) büyütme nedir vede kimlere uygulanabilir ?


Meme büyütme yapısal ollaraak ergenliðe geçiþ çagında memeleri yeterli ollaraak gelismeyen , yada gebe likler sonrası küçülen vede sarkan memelerin büyütülmesi için yapılır . Bunun dışında memelerinin büyüklük , volüm vede sekli konusunda kendine güvensizlik vede cinsel açıdan kafigelmeyecek likhisseden kisilerde sinirsel sebeplerle uygulanabilir . Meme büyütme istemde bulunan vede önümüzdeki C°de Umumi saglık mesele leri bulunmayan her kadına , ergenliðe geçiþ çagının bitiminden sonraherhangi 1 yasta yapılabilir .

Meme büyütme nasıl yapılır ?


Meme büyütme meme protezlerinin meme altında açılan 1 bosluga yerlestirilmesiyle yapılır .Günümüzde kullanılan protezlerin 2 tipi vardır , 1 tipinin içi silikon jel ile dolu ollaraak gelir , diger .Tipinde ise silikon protezin içi bostur vede ameliyat sırasında doktor tarafından serum fizyolojik (tuzlusu) ile doldurulur .

Silikon Protez ile meme büyütme estetiği:


Meme estetiği ameliyatları içerisinde en çok yapılanı meme büyütme ameliyatıdır . En açık şekliyle tarif etmek gereklidir se; meme dokusunun altında ameliyat ile hazırlanan 1 boşluğa uygun hacim vede şekilde protezlerin yerleştirilmesi neticesi , meme boyutuna arzu edilen büyüklüğün kazandırılmasıdır . Meme büyütmek için silikon protezler kullanılmaktadır . Bu protezlerin içinde; serum fizyolojik ( tuzlu su ) , soya yağı , hidrojel gibi karbonhidratlar , sıvı silikon , jel ( gel ) silikon gibi değişik yapıda maddeler meydana gelebilir .
Protezin içi hangi maddeden oluşursa oluşsun dış bölümü , diðerbir deyiþle kılıfı mutlaka silikondur . Çünkü doğadaki en inert ( zararsız ) madde silikondur . Yaygın kanının aksine silikon sadece meme büyütme ameliyatında değil , aynı zamanda Eklem(joint) lerde , gözde vede beyin gibi vücudun çok çeşitli bölgelerinin ameliyatlarında da kullanılmaktadır . Son yıllarda özellikle Brezilya’da dış kılıfı poliüretan dan üretilen protezler de olmasına rağmen ülkemizde vede dünyada popüler hale gelmemiştir .


Silikon içeren meme protezleri değişik yapılarda meydana gelebilir . Silikon kılıfın yapısına göre üzeri düz ( smooth ) yada pütürlüdür ( textured ) . İçerisindeki silikonun yapısı ise sıvı , jel , yada cohesive jel ( yapışkan ) meydana gelebilir , şekillerine göre ise yuvarlak(oval) ( round ) yada damla (anatomik yada natürel ) protezler vardır . Son ollaraak da tüm bu silikon protezler; düşük ( low ) , orta ( moderate ) vede yüksek ( high ) profil olmak üzere , yükseklik açısında 3 gruba ayrılabilir . Düşük vede orta profilli silikon protezlerin tabanı daha geniş iken yüksek profilli silikon protezlerin taban çapı daha dardır .


Görülüyor ki bu kadar çok çeşit içerisinde uygun tipte vede yapıda silikon protezi seçmek , gerçekten tecrübe vede muhakkak Estetik Plastik cerrahi eğitimi almış olmayı gerektirir . Size önerim kendinizi , böyle önemli bir konuda Estetik Plastik cerrahi mütehassız ı olmayan 1 doktora emanet etmeyiniz . Hastalarımda cohesive jel ( yapışkan ) yapısındaki , textured ( üzeri pütürlü ) protezleri kullanıyorum . Bu tip silikon protezlerde dış kılıf zarar görse bile , jel silikon dağılmamakta vede protez şeklini koruyabilmektedir . Göğüs duvarı çevresi küçük vede zayıf rahatsızkiþiye yüksek profilli , tabanı dar , göğüs duvarı çevresi geniş rahatsızkiþiye düşük yada orta profilli , tabanı geniş silikon protezlerin kullanılması gerektiğine inanıyorum .

Silikon meme protezinin boyutuna ( hacim ) vede şekline ( yuvarlak(oval) , damla ) karar verirken ise , yapılan teknik ölçüm vede hesaplamalar kadar , hastanın arzu vede isteklerinin de dikkate alınması gerekmektedir . Bu konuyu doktorunuzla herhangi 1 sıkıntı duymadan , açıkça vede uzun uzun konuşmanız gerekmektedir .Meme büyütme estetiği ameliyatında silikon protezler , 3 değişik giriş yerinden oluşturulabilen 2 farklı boşluğa yerleştirilirler . Giriş yerleri; meme başı çevresi ( periareolar ) , meme altı çizgisi ( inframammarian ) vede koltuk altıdır ( aksilla ) .Silikon protezin yerleştirileceği boşluk ise , meme dokusunun altı ( submammarian , Subglandüler ) yada göğüs kasının altı ( submuskuler , subpektoral ) olabilir . Doğru seçimi yaparken memenin vede göğüs duvarının yapısı , kişinin yaşı , doğum yapıp yapmadığı , meme başından uyarılma özellikleri ve kişisel tercihleri göz önünde bulundurulmalıdır .

Sarkması olmayan memelerde kas altına yerleştirmeyi tercih etmekteyim . Böylece daha doğal sonuçlar elde edilmekte vede ameliyat sonrası dönemde oluşabilecek sorunlarla daha az karşılaşılmaktadır . Fakat Silikon meme protezinin kas altına yerleştirilmesi meme dokusunun altına yerleştirilmesine göre ameliyat sonrası dönemde biraz daha ağrılı olabilmektedir .
Silikon protezlerle meme büyütme estetiği ameliyatının en önemli komplikasyonu kapsül kontraktürü denilen durumdur . İnsan vücuduna yerleştirilen tüm maddeler gibi silikon da vücuda yerleştirildiğinde etrafı kapsül denen 1 yapı ile çevrilir . Bu mesele yaratmayan olaðan bir durumdur .

İstenmeyen şey bu kapsülün sertleşerek kasılması vede kontrakte hale gelmesidir . Böyle 1 Hal söz konusu olduğunda memelerde şekil bozukluğu vede ağrı meydana gelebilir . Bu Halin çözülmesi kontrakte olan bu kapsülün temizlenmesi vede silikon protezinizin yenisi ile değiştirilmesidir . Bu olasılık bazı faktörlere dikkat ederek en aza indirgenebilir . Uygun büyüklükte protez konulması , protezin kas altına yerleştirilmesi , ameliyatta temiz vede kansız çalışma , ameliyat sonrasında doktorunuzun önereceği masajı doğru vede yeterli yapmak , kapsül kontraktürü olasılık ini büyük oranda azaltacaktır .

Slikon nedir ?


Slikon yarı-metalik yada metal benzeri 1 materyal olup oksijen ile slikon dioksit yada silika birleşimidir . Deniz kumu , kristal vede kuartz silikadir . Silika dünya üzerinde en çok bulunan materyaldir . Slikon; sıvı , jel yada lastik kıvamında meydana gelebilir .

Günlük yaşamımızdaki ter önleyici deodorantlar , el kremleri , sabunlar , hazır yemekler , suya dayanıklı giysiler , sakızlar slikon içeren maddelerden bazılarıdır .

Protezle emzirebilir miyim ?


Birçok kişi sorunsuz emzirmektedir . Yapılan çalışmalarda serum yada slikon jel dolgulu meme protezleri arasında süt kalitesi vede miktarı açısından fark bulunamamıştır . Ancak çocuk doğurma planı tamamlanmadan protez ameliyatı gerçekleşecekse bunu doktorunuzla konuşmanız avantaj ınıza olur . değişik ameliyat yöntemlerini sizinle paylaşacaktır .

Ayrıca emzirme esnasında mastit (meme bezi enfeksiyonu) gelişirse protezin kapsül kontraksiyonu artar . Bu yüzden memede kızarıklık , ağrı , sıcaklık artışı olursa muhakkak doktorunuza başvurun .

Hamilelikte meme protezlerimi çıkarttırmalı mıyım ?


Slikon meme protezinin bebeğe zarar vermesi ilimsel 1 gerçek olmasa da bu yönde aşırı korkusu yada endişesi olanlar gebe lik öncesi protezlerini çıkarttırabilirler . Hamile kalındıktan sonra fakat hayati tehdit eden zorunlu operasyonlar haricinde narkoz almak bebeğe çok daha fazla zarar verir .Kaynakwh:

Slikon meme protezleri emniyetli midir ?


Yapılan çalışmalarda hazır inek sütünde vede bazı hazır bebek mamalarında slikon yerleştirilmiş 1 memenin ürettiği sütten çok daha aþırı oranda slikon saptanmıştır . Yine yapılan ilimsel çalışmalarda slikon meme protezinin vücutta herhangi 1 hastalığa yol açmadığı saptanmıştır .

Slikon meme protezi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi yapar mi ?


Kadınlarda görülen 10 kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi vakasından 8’i meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi idir . Bu halde meme protezi kullanan pek çok kadında da meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i görülmektedir .

Meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi inde ailesel geçmiş (annede , ablada , teyzede meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i görülmesi gibi) en önemli faktördür .Yapılan ilimsel çalışmalardan slikon meme protezi kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi e yol açar seklinde 1 sonuç çıkmamıştır .

Slikon meme protezi ile mamografi çektirilebilir mi ?

Normal 1 rahatsızkiþiye çekilen mamografi ile slikon meme protezi oluþan hastaya çekilen mamografi teknikleri farklılık gösterebilir . Bu yüzden mamografi çektirmeden doktorunuza yada filmi çeken teknisyene bu konuyu mutlaka emare niz .

Slikon allerji yapar mı ?


Dünya üzerindeki tüm maddelere karşı allerji görülebilir . Ancak slikon vücutla en barışık materyallerden biri olduğundan allerji ortaya çıkması çok çok nadir 1 durumdur .

Slikon meme protezinin ömrü ne kadardir ?


Protezlerin hiçbiri ömür boyu kullanım için değildir . Bazı hastalar çıkan mesele ler sebebi yle birkaç yıl içinde protezlerini değiştirtmek zorunda kalsalar da Umumi ollaraak protez ömrü 10-20 yıldır .

Slikon meme protezi sonrası günlük aktiviteye vede spora ne vakit başlanabilir ?

Ameliyat sonrası ilk 5-7 gün pek konforlu değildir . Günlük aktivitelere dönüş 4-6 hafta sonra olur . İlk 3 ay içinde kolaydeðil aktiviteler , ağır yük kaldırma , üst beden egzersizi yapma , yüzme gibi sporlar doktorunuz tarafından yasaklanır .

Slikon meme protezi ameliyatı sonrası güneşlenmek yada solaryuma girmek sakıncalı mıdır ?

Güneşlenmek yada solaryuma girmek protezinize zarar vermez . Ancak ameliyattan sonra 1 yıl dolmadan yapılan bu aktiviteler ameliyat izinizin koyu kahverengine dönüşmesine yol açar . Bu yüzden 1 yıl dolana dek iz bölgesi en az 30 SPF güneş koruyucu ile korunmalıdır .

Slikon meme protezi ameliyatı sonrası uçak yolculuğu yada dalma sporu (scuba diving) yapılabilir mi ?


Evet . Basinç degisiklikleri ameliyat bölgesinde kasilma-gevseme hareketleri yaratabilir . Ayrica protez içinde küçük hava kabarciklari olusumuna sebep meydana gelebilir . Serum dolgulu protezlerde hava kabarcik hareketi vede su hareket sesleri duyulabilir . Bu Hal 24-48 saat içinde geçecektir .

Slikon meme protezi ameliyatı sonrası ne vakit balenli (telli) sütyen giyilebilir ?


3 ay sonra . Bu sürede vücut protezi bağ dokusuyla çevirir . Taktığınız telli sütyen iz yaparak meme formunun kalıcı bozukluğuna yol açabilir .

Slikon meme protezi olaðan meme yumuşaklığında mıdır ?


Protez sert değildir , koyu 1 jöle kıvamındadır . Ancak rahatsızkiþiye vücut sekline oranla daha büyük 1 protez yerleştirilirse sertliği 1 miktar daha artar .

Göğüs Büyütmek İçin Bitkisel(doðal) Tavsiyeler:


Çemenotu (Trigonella foenum-graecum): Çemenotu tohumları vede filizleri , halk hikayelerinde yüzyıllardan beri anlatılan göğüs büyütücü tesiri yle haklı 1 ün kazanmıştır . Gerçekten de , çemenotu 100 yıl önce Lydia Pirkham’ın Bitkisel(doðal) Karışımı adındaki ünlü adet sancılarından tutun da , menopoz öncesi vajinal kuruluğa kadar her türlü- kadın hastalıkları ilacının formülünün ana gereç siydi .

Çemenotunun tohumlarını yada filizlerini 1 blenderde öğüttükten sonra az 1 miktar bitkisel(doðal) yağla karıştırıp , elde ettiğiniz karışımı macun gibi uygulayın .

Rezene (Foeniculıım vulgare): Rezene de yüz yıllardan beri süt artırıcı olarak kullanılan bitkilerden 1 tanesidir . Çemenotunn tamamlayıcı olarak Bustea çayının içine rezene de ilave edebilir Ancak katiyetle rezenenin yağını kullanmayın çünkü rezene düşüğe sebep meydana gelebilir vede 1 çay kaşığından fazlası da zehirlenmelere yol açabilir .

Cüce palmiye (Serenoa repens): Günümüzde bu bitkinin en iyi malum etkisi erkeklerde prostat bezinin büyümesini mani lemesidir . 100 yıl önce cüce palmiye halk arasında göğüs büyütücü olaraı bilinmekleydi Doğal şifa mütehassız ları bitkiyi bu amaçla halen öneriyorlar . Birçok insan bitkinin standartlaştırılmıs kapsüllerini yada alkol özütlerini kullanıyor . Cüce palmiyenin kullanımı için prospektüsünü okumanızı tavsiye ederiz .


%100 Bitkisel(doðal) vede Doğal Olan Göğüs Büyütücü Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayınız . . . 


Etiketler: bitkilerle göğüs büyütme , göğüs büyütücü , göğüs büyüten , göğüs büyütme , gögüs büyütücü egzersizler , göğüs büyütmek , meme büyütücü , meme büyütme , gögüs büyütücü bitki ,bitkisel göğüs büyütmenın zararları ,bitkisel ilaçlarla  ne kadar göğüs büyür


Göğüs Büyütücü

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp