Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Doğal Geciktirici Bitkiler

Doğal geciktirici bitkiler ,geciktirici tesiri oluþan erken boşalma Meselesi na tamamen olmasada bu konuda yardımcı oluþan birçok doğal bitkiler mevcuttur .Doğal geciktirici bitkiler , erkeklerin bu Meselesi na 1 çözüm yolu ollaraak kabul edilmektedir .Geciktirici tesiri oluþan bu bitkilere isterseniz 1 göz atalım .


Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini 1 bardak suda 1-2 dakika kaynatın , biraz soğuduktan sonra için . Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek vede rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir .

Melisa , Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz , sinir sisteminiz rahatlar vede daha başarılı 1 cinsel temas sağlar vede daha geç boşalırsınız .

Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır . Erken Boşalmaya Bitkisel(doðal) Çözüm sunan bu formüller Kişilere vede kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir .

Ginseng : Anane sel Çin vede Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan 1 köktür . Bir araştırma , ginsengin cinsel isteği vede birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur .

Ginseng tesiri ni sinir sistemi vede yumurtalıklar üzerinden gösterirken , penis(erkeklikorganı) bölgesine gelen kan damarlarını da etkileyerek erkeklerdeki ereksiyon kalitesini de artırabilmektedir .

Çilek : Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler , cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar . Aynı zamanda endorfin vede serotonin salgılanmasını sağlar .Etiket: Doğal Geciktirici Bitkiler , doğal geciktirici , doğal geciktiriciler , doğal geciktirici bitki , doğal geciktirici yöntemleri , doğal geciktirici nasıl yapılır , doğal geciktirici yapımı


Geciktiriciler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp