Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Erken Boşalmanın Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si Nedir

 

 Erken Boşalmanın Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si Nedir ile alakalı veri ler yazımızda yer almaktadır . . .

 

1-Bal ile mentol karıştırılır , cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penis(erkeklikorganı) e sürülür . Bu , erkeğin zor olmayan sertleşmesini vede geç boşalmasını sağlar . Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise eþ inizin ilişkiden daha aþırı beðeni almasını sağlayacaktır .

2- 200 gr . Bal , 100 gr . dövülmüş turp tohumu ile karıştırılır sabah vede akşam birer kahve kaşığı yenilir . Bu karışım boşalmayı geciktirecektir .

3- Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini 1 bardak suda 1-2 dakika kaynatın , biraz soğuduktan sonra için . Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek vede rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir .

4- Melisa , Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz , sinir sisteminiz rahatlar vede daha başarılı 1 cinsel temas sağlarsınız .
Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır . Kişilere vede kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir .

Bazı gıdalar in karın doyurmanın yanında afrodizyak(cinsel güç artırıcı) tesiri de bulunuyor . Bazı sebze , meyve vede bitkiler yenildiğinde ruhu vede cinsel isteği besliyor . Bu tür yiyecekler , cinsel isteksizlikten vede bazı sinirsel durumlardan kaynaklanan erken boşalmanın Tedavi(iyileştirme) si için avantaj lıdır .

 

Etiket : Erken Boşalma , Erken boşalma yolları ,erken boşalmama ,erken boşalma yolları ,nasıl erken boşalmadna kurtulurum ,erken boşalan ,erken boşalmanın , Kadının Erken Boşalması


Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp