Bitkisel Sağlık Ürünleri
Erken Boşalma

Erken Deşarjolma nın Bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme) si Nedir

 

 Erken Deşarjolma nın Bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme) si Nedir ile alakalı veri ler yazımızda yer almaktadır . . .

 

1-Bal ile mentol karıştırılır , cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penis(erkeklikorganı) e sürülür . Bu , erkeğin zor olmayan sertleşmesini vede geç deşarjolma sını sağlar . Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise eş inizin ilişkiden daha aşırı beğeni almasını sağlayacaktır .

2- 200 gr . Bal , 100 gr . dövülmüş turp tohumu ile karıştırılır sabah vede akşam birer kahve kaşığı yenilir . Bu karışım deşarjolma yı geciktirecektir .

3- Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini 1 bardak suda 1-2 dakika kaynatın , biraz soğuduktan sonra için . Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek vede rahatlamanızı sağlayarak erken deşarjolma nızı geciktirecektir .

4- Melisa , Sarı kantoron gibi natural rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz , sinir sisteminiz rahatlar vede daha başarılı 1 cinsel temas sağlarsınız .
Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri mevuttur . Kişilere vede kullanım sıklıklarına göre farkli netice lar verebilir .

Bazı gıdalar in karın doyurmanın neşriyat da afrodizyak(cinsel güç artırıcı) tesiri de bulunuyor . Bazı sebze , meyve vede bitkiler yenildiğinde ruhu vede cinsel isteği besliyor . Bu tür yiyecekler , cinsel isteksizlikten vede bazı sinirsel durumlardan kaynaklanan erken deşarjolma nın Tedavi(iyileştirme) si icin avantaj lıdır .

 

Etiket : Erken Deşarjolma , Erken deşarjolma yolları ,erken deşarjolma ma ,erken deşarjolma yolları ,nasıl erken deşarjolma dna kurtulurum ,erken boşalan ,erken deşarjolma nın , Kadının Erken Deşarjolma sı


Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp