Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Erken Boşalmamak İçin Yapılması Gerekenler

 

Erken Boşalmamak İçin Yapılması Gerekenler ile alakalı veri ler yazımızda yer almaktadır . . .

 

Geç boşalma durumu her erkek tarafından hayal edilmekle 1 arada bunu sağlamak bazı teknik uygulamalar ile mümkündür . Geç boşalmak için yapılması gerekenler incelenirse;

İlk ollaraak boşalma anı yaklaştığında testisler kendiliğinden yukarı doğru çekilir . Bu çekilmenin mani lenmesi orgazm refleksini hızlıca geri döndürür . Bunun için yukarı çekilmekte oluþan testisleri , baş vede işaret parmağıyla boğumlayarak aşağıya doğru çekin , boşalma hissiniz hızlıca geri dönecektir . Bu egzersizi sıklıkla uygulayan erkeklerde boşalmanın geciktirilmesi basitce sağlanır .

Geç boşalmak için yapılması gerekenler ollaraak 1 diğer uygulama penetrasyon sırasında , boşalma anına yaklaşırken dilinizin uç kısmıysa üst damağa (ağız tavanına) hızlıca bastırarak basınç uygulayın . Bunu , dilinizi biraz kasarak yapabilirsiniz . Göreceksiniz ki bu boşalmanızı geciktirecektir . Başka 1 geç boşalmak için yapılması gerekenler de dikkat dağıtma tekniğidir . Dikkati başka 1 şeye vererek zihin meşgul edilmeye çalışılır . Bu denemelerde şu yöntemlerden avantaj lanmak mümkündür;

•TV izlemek ,

•Akıldan 4 işlem yapmak ,

•100′den geri saymaya çalışmak ,

•Hafta sonu maçlarının sonuçlarını hatırlamaya , gollerin kimler tarafından atıldığını anımsamaya çalışmak .

Benzeri birçok yolla dikkati başka şeylere vermek mümkündür . Bunlar kişinin konsantrasyonunu seks dışına dağıtacağından erken boşalmayı geciktirecektir .

Penis(erkeklikorganı) Yüzüğü (cock ring) uygulaması da geç boşalmak için yapılması gerekenler listesinde önemli 1 yer tutmaktadır . Bu yapı elastiki 1 plastik yüzüktür . Penis(erkeklikorganı) e takılarak boşalmayı geciktirir . Penis(erkeklikorganı) yüzüğüyle kanın geri gitmesi mani lenir . Bu boşalmayı geciktireceği gibi , ereksiyonunda 1 süre daha korunması sağlamış olacaktır .

Bunların haricinde listede 3 adet Çin yöntemi bulunmaktadır . Bunlardan ilkinde işaret vede orta parmağı yan yana tutarak , anüs ile testis arasına 5-10 kez kısa vede güçlü basınç uygulamaktır . Bu şekilde boşalma geciktirilir . Bu yöntemde 5-10 kez kısa vede güçlü basınç yerine , 10 saniye sürekli basınçta uygulanabilir .

İkinci Çin uygulamasında anüs ile testis arası bölgeye sürekli yada kısa aralıklı basınç yaparken , aynı anda da mastürbasyon yapılarak bu egzersizi uygulanabilir .

Üçüncü Çin tekniğinde eþ , erkek gel-git yaparken işaret vede orta parmağını yan yana tutarak anüs ile testis arasına basınç uygular . Bu ise erkeğin daha aþırı sertleşmesini vede geç boşalmasını sağlayacaktır .

 

Etiket :   Erken Boşalma , Erken boşalma yolları ,erken boşalmama ,erken boşalma yolları ,nasıl erken boşalmadna kurtulurum ,erken boşalan ,erken boşalmanın , Kadının Erken Boşalması


Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp