Bitkisel Sağlık Ürünleri
Erken Boşalma

Erken Deşarjolma mak İçin Yapılması Gerekenler

 

Erken Deşarjolma mak İçin Yapılması Gerekenler ile alakalı veri ler yazımızda yer almaktadır . . .

 

Geç deşarjolma durumu her erkek tarafından hayal edilmekle 1 arada bunu sağlamak bazı teknik uygulamalar ile mümkündür . Geç deşarjolma k icin yapılması gerekenler incelenirse;

İlk ollaraak deşarjolma Abide yaklaştığında testisler kendiliğinden yukarı doğru çekilir . Bu çekilmenin mani lenmesi orgazm refleksini hızlıca geri döndürür . Bunun icin yukarı çekilmekte oluşan testisleri , baş vede işaret parmağıyla boğumlayarak aşağıya doğru çekin , deşarjolma hissiniz hızlıca geri dönecektir . Bu egzersizi sıklıkla uygulayan erkeklerde deşarjolma nın geciktirilmesi basitce sağlanır .

Geç deşarjolma k icin yapılması gerekenler ollaraak 1 başka uygulama penetrasyon sırasında , deşarjolma anına yaklaşırken dilinizin uç kısmıysa üst damağa (ağız tavanına) hızlıca bastırarak basınç uygulayın . Bunu , dilinizi biraz kasarak yapabilirsiniz . Göreceksiniz ki bu deşarjolma nızı geciktirecektir . Başka 1 geç deşarjolma k icin yapılması gerekenler de dikkat dağıtma tekniğidir . Dikkati farkli 1 şeye vererek zihin meşgul edilmeye çalışılır . Bu denemelerde şu metod lerden avantaj lanmak mümkündür;

•TV izlemek ,

•Akıldan 4 işlem yapmak ,

•100′den geri saymaya çalışmak ,

•Hafta sonu maçlarının netice larını hatırlamaya , gollerin kimler tarafından atıldığını anımsamaya çalışmak .

Benzeri birçok yolla dikkati farkli şeylere vermek mümkündür . Bunlar kişinin konsantrasyonunu seks dışına dağıtacağından erken deşarjolma yı geciktirecektir .

Penis(erkeklikorganı) Yüzüğü (cock ring) uygulaması da geç deşarjolma k icin yapılması gerekenler listesinde önemli 1 yer tutmaktadır . Bu yapı elastiki 1 plastik yüzüktür . Penis(erkeklikorganı) e takılarak deşarjolma yı geciktirir . Penis(erkeklikorganı) yüzüğüyle kanın geri gitmesi mani lenir . Bu deşarjolma yı geciktireceği gibi , ereksiyonunda 1 zaman daha korunması sağlamış olacaktır .

Bunların haricinde listede 3 adet Çin matodu bulunmaktadır . Bunlardan ilkinde işaret vede orta parmağı yan yana tutarak , anüs ile testis arasına 5-10 kez kısa vede güçlü basınç uygulamaktır . Bu biçim de deşarjolma geciktirilir . Bu metod de 5-10 kez kısa vede güçlü basınç yerine , 10 saniye Daima basınçta uygulanabilir .

İkinci Çin uygulamasında anüs ile testis arası bölgeye Daima yada kısa aralıklı basınç yaparken , özdeş anda da mastürbasyon yapılarak bu egzersizi uygulanabilir .

Üçüncü Çin tekniğinde eş , erkek gel-git yaparken işaret vede orta parmağını yan yana tutarak anüs ile testis arasına basınç uygular . Bu ise erkeğin daha aşırı sertleşmesini vede geç deşarjolma sını sağlayacaktır .

 

Etiket :   Erken Deşarjolma , Erken deşarjolma yolları ,erken deşarjolma ma ,erken deşarjolma yolları ,nasıl erken deşarjolma dna kurtulurum ,erken boşalan ,erken deşarjolma nın , Kadının Erken Deşarjolma sı


Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp