Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

ERKEN BOŞALMANIN TEDAVİSİ NEDİR ?


''Erken boşalmanın Tedavi(iyileştirme) si nedir ?'' Sorusuna diðerbir deyiþle t ollaraak sizleri aydınlatmak amacıyla hazırladığımız bu makaleye 1 göz atınız . . . Aşağıdaki linki tıklayıp 1 daha ''Erken boşalmanın Tedavi(iyileştirme) si nedir ?'' diye 1 Sual sorma ihtiyacı duymayacaksınız . .

                                          Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı ürünümüz için tıklayınız . . .


Erken Boşalmanın Tedavi(iyileştirme) si


Erken boşalmanın Tedavi(iyileştirme) si için kullanılan ilaçlar vede yöntemleri yazının devamında bulabilirsiniz .Erken boşalmada Tedavi(iyileştirme) amaçlı çeşitli ilaçlar denenmiştir .Bunların en başında bölgesel uyuşturucu tesirli krem yada spreyler gelir .Bu tür ürünler sadece penis(erkeklikorganı) in üzerindeki sinir uçlarını uyuşturur .Sertleşme vede boşalma ise tüm sinir sistemiyle ilgilidir .Bu tür ilaçların bölgesel uyuşturucu tesiri ile boşalmayı geciktirici tesiri nin yanında penis(erkeklikorganı) in duyarlılığını azaltması sebebi yle cinsel beðeni te kayıp yaşanabilir .Bu bölgesel uyuşturucu maddeler cinsel birleşme esnasında rahim(vajina) duvarından emilerek bu dokuların hassasiyetini azalttıklarından , kadının orgazm olmasında gecikmeye yol açmaktadır .Bu sebep le bu tüür krem yada spreyler kullanılırken muhakkak prezervatifle 1 arada kullanılmalıdır .


Son vakitler da depresyon Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bazı ilaçların yan etki ollaraak boşalmayı geciktirdiği fark edilmiş vede bu ilaçlar Tedavi(iyileştirme) de kullanılmaya başlanmıştır . Bu ilaçlardan hastalar avantaj görmektedir . Ancak boşalma kontrolünde sırf ilaca dayalı 1 Tedavi(iyileştirme) avantaj lı olsa da , ömür boyu ilaç kullanmanın zorluğu sebebi yle cazip görülmemektedir . Aslında boşalmayı kontrol edebilme 1 öğrenme Meselesi dur . Hastanın bu öğrenimine yardımcı olmak amacıyla ilaçla Tedavi(iyileştirme) edilmesi , yada daha doğru 1 anlatım ile , Tedavi(iyileştirme) ye ilaç eklenmesi doğru 1 yaklaşımdır . Ancak esas olan , erkeğin kendini vede eşini memnun edecek şekilde boşalmasını kontrol edebilmeyi öğrenmesidir .


Prezervatif kullanılmasının boşalmayı geciktirmede avantaj lı olduğunu anlatım edenler vardır . Doğum kontrol yöntemi ollaraak kullanılmıyorsa , sırf boşalma kontrolü için prezervatif kullanılması çok cazip değildir .Her erkeğin aynı duyarlıkta olmadığı , aynı cinsel tepkiyi vermediği 1 gerçektir . Yukarıda emare ldiği gibi , aþırı cinsel coþku duyan vede sinirsel anksiyete içindeki erkekler daha erken boşalır . Öyleyse , boşalmayı kontrol etmek öğrenimi içinde öncelikle cinsel coþku ı yatıştırma vede sakinleşmek gelir . Hem zihnen hem bedenen gevşemek , sakinleşmek önemli oranda yardımcıdır . Sık cinsel birleşmede bulunmak boşalma aralarını vede dolayısı ile duyarlılığı azaltacaktır .


Cinsel birleşme anında erkeğin pozisyonunun boşalma üzerine tesiri vardır . Bu yüzden bazı pozisyonlarda boşalma daha hızlı olmaktadır . Erkeğin üstte olduğu klasik cinsel birleşme pozisyonu boşalmanın geciktirilmesi için elverişli 1 pozisyon değildir . Daha rahat olduğu , zor olmayan gevşeyebildiği vede efor harcamadığı 1 pozisyonda erkek boşalmasını daha rahat kontrol edebilir .


Tedavi(iyileştirme) için önerilen en zor olmayan yöntem , sevişme esnasında erkeğin boşalma anına yaklaştığını pay ttiği zaman , penis(erkeklikorganı) in ucunu 2 parmağı arasında sıkarak vücuttaki cinsel coþku ın azalmasını 1 süre beklemesi vede yeteri kadar gevşedikten sonra tekrar sevişmeye başlamasıdır . Bu yöntem uygulanırken bekleme anında derin derin nefes alınmasının da avantaj ı olmaktadır . Ayrıca seks terapistleri tarafından bu tür şikayeti oluþan çiftlere 1 takım öğrenme egzersizleri yaptırılmaktadır .

Erken boşalmanın Tedavi(iyileştirme) si .

Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp