Bitkisel Sağlık Ürünleri
Erken Boşalma

ERKEN BOŞALMANIN TEDAVİSİ NEDİR ?


''Erken deşarjolma nın Tedavi(iyileştirme) si nedir ?'' Sorusuna diğerbir deyişle t ollaraak sizleri aydınlatmak gayesi yla amade ladığımız bu makaleye 1 göz atınız . . . Aşağıdaki linki tıklayıp 1 daha ''Erken deşarjolma nın Tedavi(iyileştirme) si nedir ?'' diye 1 Sual sorma ihtiyacı duymayacaksınız . .

                                          Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı ürünümüz icin tıklayınız . . .


Erken Deşarjolma nın Tedavi(iyileştirme) si


Erken deşarjolma nın Tedavi(iyileştirme) si icin kullanılan ilaçlar vede metod leri yazının devamında bulabilirsiniz .Erken deşarjolma da Tedavi(iyileştirme) gaye lı çeşitli ilaçlar denenmiştir .Bunların en başında bölgesel uyuşturucu tesirli krem yada spreyler gelir .Bu tür ürünler sadece penis(erkeklikorganı) in üzerindeki sinir uçlarını uyuşturur .Sertleşme vede deşarjolma ise bütün sinir sistemiyle ilgilidir .Bu tür ilaçların bölgesel uyuşturucu tesiri ile deşarjolma yı geciktirici tesiri nin neşriyat da penis(erkeklikorganı) in hassasiyeti nı azaltması sebebi yle cinsel beğeni te zayii yaşanabilir .Bu bölgesel uyuşturucu maddeler cinsel birleşme esnasında rahim(vajina) duvarından emilerek bu dokuların hassasiyetini azalttıklarından , kadının orgazm olmasında gecikmeye yol açmaktadır .Bu sebep le bu tüür krem yada spreyler kullanılırken muhakkak prezervatifle 1 arada kullanılmalıdır .


Son vakitler da depresyon Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bazı ilaçların yan etki ollaraak deşarjolma yı geciktirdiği fark edilmiş vede bu ilaçlar Tedavi(iyileştirme) de kullanılmaya başlanmıştır . Bu ilaçlardan hastalar avantaj görmektedir . Ancak deşarjolma kontrolünde sırf ilaca dayalı 1 Tedavi(iyileştirme) avantaj lı olsa da , ömür boyu ilaç kullanmanın zorluğu sebebi yle cazip görülmemektedir . Aslında deşarjolma yı kontrol edebilme 1 öğrenme Meselesi dur . Hastanın bu öğrenimine yardımcı olmak gayesi yla ilaçla Tedavi(iyileştirme) edilmesi , yada daha doğru 1 anlatım ile , Tedavi(iyileştirme) ye ilaç eklenmesi doğru 1 yaklaşımdır . Ancak esas olan , erkeğin kendini vede eşini memnun edecek biçim de deşarjolma sını kontrol edebilmeyi öğrenmesidir .


Prezervatif kullanılmasının deşarjolma yı geciktirmede avantaj lı olduğunu anlatım edenler mevuttur . Doğu(şark) (garp) m kontrol matodu ollaraak kullanılmıyorsa , sırf deşarjolma kontrolü icin prezervatif kullanılması çook cazip değildir .Her erkeğin özdeş hassas kta olmadığı , özdeş cinsel tepkiyi vermediği 1 gerçektir . Yukarıda emare ldiği gibi , aşırı cinsel coşku duyan vede sinirsel anksiyete ihtivasındaki erkekler daha erken boşalır . Öyleyse , deşarjolma yı kontrol etmek öğrenimi içinde öncelikle cinsel coşku ı yatıştırma vede sakinleşmek gelir . Hem zihnen hem bedenen gevşemek , sakinleşmek önemli oranda yardımcıdır . Sık cinsel birleşmede bulunmak deşarjolma aralarını vede dolayısı ile hassasiyeti azaltacaktır .


Cinsel birleşme anında erkeğin pozisyonunun deşarjolma üzerine tesiri mevuttur . Bu yüzden bazı pozisyonlarda deşarjolma daha ivedilikle olmaktadır . Erkeğin üstte olduğu klasik cinsel birleşme pozisyonu deşarjolma nın geciktirilmesi icin elverişli 1 pozisyon değildir . Daha rahat olduğu , zor olmayan gevşeyebildiği vede efor harcamadığı 1 pozisyonda erkek deşarjolma sını daha rahat kontrol edebilir .


Tedavi(iyileştirme) icin tavsiye edilen en zor olmayan metod , sevişme esnasında erkeğin deşarjolma anına yaklaştığını pay ttiği zaman , penis(erkeklikorganı) in ucunu 2 parmağı arasında sıkarak bedende ki cinsel coşku ın azalmasını 1 zaman beklemesi vede yeteri kadar gevşedikten sonra tekrar sevişmeye başlamasıdır . Bu metod uygulanırken bekleme anında derin derin nefes alınmasının da avantaj ı olmaktadır . Ayrıca seks terapistleri tarafından bu tür şikayeti oluşan çiftlere 1 takım öğrenme egzersizleri yaptırılmaktadır .

Erken deşarjolma nın Tedavi(iyileştirme) si .

Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp