Bitkisel Sağlık Ürünleri
Erken Boşalma


 

                                                                    Bu ürünü tıklayanlar neşekilde geç boşalabilirim diye 1 Sual sormayacaklar . . . .NASIL GEÇ BOŞALABİRİM ?Neşekilde geç boşalabilirim ? suali na Yanit ollaraak avantaj lanacağınız veri ler bu sayfada yer alıyor .

Geç Deşarjolma k İçinDaha geç deşarjolma k icin kendinizin uygulayabileceği pratik çözümler bulunduğu gibi psikojenik vede ilaçlı Tedavi(iyileştirme) metod leri de varır .Erken deşarjolma da pratik çözümler kişinin deşarjolma anını kontrol etmeyi öğrenmesinde avantaj lı meydana gelebilir amma baki 1 Netice sunmayabilir .Erken deşarjolma nın önlenmesi icin kullanabileceğiniz birkaç pratik matodu sizlerle paylaşıyoruz .

Cinsel ilişki esnasında deşarjolma anına yaklaşıldığında testisler kendiliğinden yukarı doğru çekilir .Geç deşarjolma k icin Deşarjolma refleksinin durdurulması , bu çekilmenin mani lenmesi denenebilir .Yukarı çekilmekte oluşan testisleri baş vede işaret parmağıyla boğumlayarak aşağıya doğru çekerseniz deşarjolma hissinin çabucak kaybolacağını fark edeceksiniz .Bu egzersiz tekrarlandıkça deşarjolma yı kontrol yeteneği de artar .


Penetrasyon esnasında deşarjolma anınınız yaklaştığını pay ttiğinizde dilinizin ucu ile üst damağınıza (ağız tavanınıza) basınç uygulayın .Bu metod de deşarjolma nızı geciktrimede tesirli meydana gelebilir .

Cinsel ilişkiye girmeden 1 saat kadar önce yüksek efor içeren yiyecek vede içecekler tüketebilirsiniz .

Penis(erkeklikorganı) Yüzüğü (cock ring) elastiki 1 plastik yüzüktür Penis(erkeklikorganı) e takılarak deşarjolma yı geciktirir Penis(erkeklikorganı) yüzüğüyle kanın geri gitmesi mani lenirBu deşarjolma yı geciktireceği gibi , ereksiyonunda 1 zaman daha korunması sağlanmış olur

Ritim vede Yön Değişikliği Metod i: Penis(erkeklikorganı) in vajinaya giriş açısını vede ritmini (hızını , derinliğini) değiştirinBu metod le penis(erkeklikorganı) in hep özdeş yönden , Daima özdeş hızda vede yoğunlukta uyarılmasını mani leyeceğiniz icin deşarjolma nız gecikecektir

Erkek , penetrasyonu başkaca derinliklerde yaparak deşarjolma sını geciktirir vede cinsel penetrasyonu uzatarak eş inin daha uzun zaman uyarılmasını sağlar .Bu egzersizi , 10 kez 2-3 cm , 1 kez penis(erkeklikorganı) in tamamını vajinaya yerleştirilerek yapabilirsiniz Deşarjolma durumunuza göre istediğiniz derinlikte penis(erkeklikorganı) in vajinaya girmesini sağlayarak uygulayabilirsiniz Deşarjolma Abide yaklaştığında durun vede deşarjolma hissi geri dönünceye kadar bekleyin .

Gelgit hareketlerinde , penis(erkeklikorganı) in yavaşça yerleştirilip , hızlıca çekilmesi uyarılma duygularını etkilerErkeğe , gelgit safhasını istediği kadar uzatma imkanı verirken kadınında daha aşırı uyarılmasını sağlar .Geç deşarjolma k icin bu matodu de kullanabilirsiniz .

Cinsel ilişki sırasında sıkça pozisyon değiştirinPozisyon değiştirme dikkatinizi dağıtacağından , uyarılmanın yönünü vede hızını değiştireceğinden , erken deşarjolma yı geciktirir .

Çin Metod i I: Orgazm refleksini geri döndürmenin en iyi yollarından biri ise , işaret vede orta parmağı yan yana tutarak , anüs ile testis araşma 5-10 kez kısa vede güçlü basınç uygulanmasıdır .Bu biçim de deşarjolma geciktirilir .Bu metod de 5-10 kez kısa vede güçlü basınç yerine , 10 saniye Daima basınçta uygulanabilir .

Çin matodu uygulama II: Anüs ile testis arası bölgeye Daima yada kısa aralıklı basınç yaparken , özdeş anda da mastürbasyon yapılarak bu egzersizi uygulayabilirsiniz .

Çin matodu uygulama III: Eş iniz , siz gelgit yaparken işaret vede orta parmağını yan yana tutarak anüs ile testis arasına basınç uygularBu ise erkeğin daha aşırı sertleşmesini vede geç deşarjolma sını sağlayacaktır .

Sıcak 1 duş , güzel 1 masaj vede rahatlatıcı bitki çayları deşarjolma yı geciktirecektir Vücudunuzu rahatlatmak icin kendinize has metod leri de uygulayabilirsiniz .

Deşarjolma yı geciktiren pozisyonlar: Erkeğin pozisyonunun deşarjolma üzerinde tesiri mevuttur .Bu yüzden bazı pozisyonlarda erkek daha geç boşalırErkeğin üstte olduğu klasik cinsel birleşme pozisyonu deşarjolma nın geciktirilmesi icin elverişli 1 pozisyon değildir .Erkeğin altta olduğu , daha rahat edebildiği , zor olmayan gevşeyebildiği vede efor harcamadığı 1 pozisyonda erkek erken deşarjolma sını daha zor olmayan geciktirir .

Cinsel ilişki sırasında hedef 1 sayı belirleyin mesela 45 kere gelgit gerçekleştirmek icin çaba sarf edinKendinizi 45 sayısına erişmeye odaklayın .İnsanın doğasındaki azmin gücü , kişinin gayesi na ulaşmasına yardımcı olacaktır .

Cinsel ilişki sırasında derinden nefes alıp verin .Tüm bedeni nuzun doğasını bu nefeslerle dinlendirerek deşarjolma nızı geciktirmek elinizdedir

Geç deşarjolma k için>

Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp