Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   


 

                                                                    Bu ürünü tıklayanlar nasıl geç boşalabilirim diye 1 Sual sormayacaklar . . . .NASIL GEÇ BOŞALABİRİM ?Nasıl geç boşalabilirim ? suali na yanıt ollaraak avantaj lanacağınız veri ler bu sayfada yer alıyor .

Geç Boşalmak İçinDaha geç boşalmak için kendinizin uygulayabileceği pratik çözümler bulunduğu gibi psikojenik vede ilaçlı Tedavi(iyileştirme) yöntemleri de varır .Erken boşalmada pratik çözümler kişinin boşalma anını kontrol etmeyi öğrenmesinde avantaj lı meydana gelebilir amma kalıcı 1 çözüm sunmayabilir .Erken boşalmanın önlenmesi için kullanabileceğiniz birkaç pratik yöntemi sizlerle paylaşıyoruz .

Cinsel ilişki esnasında boşalma anına yaklaşıldığında testisler kendiliğinden yukarı doğru çekilir .Geç boşalmak içinBoşalma refleksinin durdurulması , bu çekilmenin mani lenmesi denenebilir .Yukarı çekilmekte oluþan testisleri baş vede işaret parmağıyla boğumlayarak aşağıya doğru çekerseniz boşalma hissinin çabucak kaybolacağını fark edeceksiniz .Bu egzersiz tekrarlandıkça boşalmayı kontrol yeteneği de artar .


Penetrasyon esnasında boşalma anınınız yaklaştığını pay ttiğinizde dilinizin ucu ile üst damağınıza (ağız tavanınıza) basınç uygulayın .Bu yöntem de boşalmanızı geciktrimede tesirli meydana gelebilir .

Cinsel ilişkiye girmeden 1 saat kadar önce yüksek efor içeren yiyecek vede içecekler tüketebilirsiniz .

Penis(erkeklikorganı) Yüzüğü (cock ring) elastiki 1 plastik yüzüktür Penis(erkeklikorganı) e takılarak boşalmayı geciktirir Penis(erkeklikorganı) yüzüğüyle kanın geri gitmesi mani lenirBu boşalmayı geciktireceği gibi , ereksiyonunda 1 süre daha korunması sağlanmış olur

Ritim vede Yön Değişikliği Yöntemi: Penis(erkeklikorganı) in vajinaya giriş açısını vede ritmini (hızını , derinliğini) değiştirinBu yöntemle penis(erkeklikorganı) in hep aynı yönden , sürekli aynı hızda vede yoğunlukta uyarılmasını mani leyeceğiniz için boşalmanız gecikecektir

Erkek , penetrasyonu farklı derinliklerde yaparak boşalmasını geciktirir vede cinsel penetrasyonu uzatarak eþ inin daha uzun süre uyarılmasını sağlar .Bu egzersizi , 10 kez 2-3 cm , 1 kez penis(erkeklikorganı) in tamamını vajinaya yerleştirilerek yapabilirsinizBoşalma durumunuza göre istediğiniz derinlikte penis(erkeklikorganı) in vajinaya girmesini sağlayarak uygulayabilirsinizBoşalma anı yaklaştığında durun vede boşalma hissi geri dönünceye kadar bekleyin .

Gelgit hareketlerinde , penis(erkeklikorganı) in yavaşça yerleştirilip , hızlıca çekilmesi uyarılma duygularını etkilerErkeğe , gelgit safhasını istediği kadar uzatma imkanı verirken kadınında daha aþırı uyarılmasını sağlar .Geç boşalmak için bu yöntemi de kullanabilirsiniz .

Cinsel ilişki sırasında sıkça pozisyon değiştirinPozisyon değiştirme dikkatinizi dağıtacağından , uyarılmanın yönünü vede hızını değiştireceğinden , erken boşalmayı geciktirir .

Çin Yöntemi I: Orgazm refleksini geri döndürmenin en iyi yollarından biri ise , işaret vede orta parmağı yan yana tutarak , anüs ile testis araşma 5-10 kez kısa vede güçlü basınç uygulanmasıdır .Bu şekilde boşalma geciktirilir .Bu yöntemde 5-10 kez kısa vede güçlü basınç yerine , 10 saniye sürekli basınçta uygulanabilir .

Çin yöntemi uygulama II: Anüs ile testis arası bölgeye sürekli yada kısa aralıklı basınç yaparken , aynı anda da mastürbasyon yapılarak bu egzersizi uygulayabilirsiniz .

Çin yöntemi uygulama III: Eþ iniz , siz gelgit yaparken işaret vede orta parmağını yan yana tutarak anüs ile testis arasına basınç uygularBu ise erkeğin daha aþırı sertleşmesini vede geç boşalmasını sağlayacaktır .

Sıcak 1 duş , güzel 1 masaj vede rahatlatıcı bitki çayları boşalmayı geciktirecektir Vücudunuzu rahatlatmak için kendinize has yöntemleri de uygulayabilirsiniz .

Boşalmayı geciktiren pozisyonlar: Erkeğin pozisyonunun boşalma üzerinde tesiri vardır .Bu yüzden bazı pozisyonlarda erkek daha geç boşalırErkeğin üstte olduğu klasik cinsel birleşme pozisyonu boşalmanın geciktirilmesi için elverişli 1 pozisyon değildir .Erkeğin altta olduğu , daha rahat edebildiği , zor olmayan gevşeyebildiği vede efor harcamadığı 1 pozisyonda erkek erken boşalmasını daha zor olmayan geciktirir .

Cinsel ilişki sırasında hedef 1 sayı belirleyin mesela 45 kere gelgit gerçekleştirmek için çaba sarf edinKendinizi 45 sayısına erişmeye odaklayın .İnsanın doğasındaki azmin gücü , kişinin amacına ulaşmasına yardımcı olacaktır .

Cinsel ilişki sırasında derinden nefes alıp verin .Tüm vücudunuzun doğasını bu nefeslerle dinlendirerek boşalmanızı geciktirmek elinizdedir

Geç boşalmak için>

Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp