Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   


ERKEN BOŞALMAYI ENGELLEME
Erken boşalmayı mani lemek için çeşitli yollar denenmiştir .Erken boşalma Meselesi yla ciddi sorunlar yaşayanlar için vede erken boşalmayı mani lemek için uygulanabilecek çeşitli yöntemler aşağıda emare lmektedir .


1-Çift prezervatif takarak , penis(erkeklikorganı) in uyarılmasını azaltabilirsiniz . Bu da daha geç boşalmanızı sağlar .


2- Penis(erkeklikorganı) in yavaşça vajinaya girişini sağlayın . Yavaş hareketlerde bulunun . Penis(erkeklikorganı) içerdeyken coþku ınızın yatışmasını bekleyin , bu şekilde durabildiğiniz kadar durun . Burada ki amaç penis(erkeklikorganı) in hiçte alışık olmadığı ortama vede sıcaklığa alıştırılmasıdır .


3- Penis(erkeklikorganı) yumuşak 1 kağıt mendil ile 1 yada birkaç kat sarılır prezervatif penis(erkeklikorganı) in üzerine geçirilir . Bu , penis(erkeklikorganı) in uyarıları pay tmesini azaltarak erken boşalmayı geciktirir .


4- Erkek penis(erkeklikorganı) ini , yavaş 1 şekilde vajinaya girişini sağlar , 5-10 saniye orada bekler vede geri çeker , bunu yapabildiği kadar tekrarlar . Bu egzersiz erkeğe boşalma üzerinde kontrol sağlama yeteneği kazandırır . Penis(erkeklikorganı) in rahim(vajina) içinde bekleme süresi , sizin durumunuza göre kısaltılabilir
veya uzatılabilir .


5- Uzun Sevişme Prezervatifi (Long Love Condoms)


Alman Ä°lim adamları tarafından geliştirilmiştir . Prezervatifin içinde bölgesel uyuşturucu madde oluþan anestezik benzocaine vardır . Kullanan 1 çok kişi geç boşaldığını bildirmiştir . Geciktiricin prezervatif ollaraak da bilinir . Anestezik benzocaine vajinayla temas etmediği için her hangi 1 mesele oluşturmaz .


İleri C°de erken boşalma Meselesi yaşayan erkek , va-jinaya çok yavaş girmelidir . Penis(erkeklikorganı) rahim(vajina) içindeyken beklenir . Benzeri yavaş vede aralıklı egzersizler uygulanırken , sertleşmenin kaybolmaması gereklidir . Bunun için erkek özel çaba harcayacak vede eþ inin yardımına ihtiyaç duyacaktır .


İleri C°de erken boşalanların , dur-başlat tekniğini vede The Masters and Johnson egzersizlerini çift prezervatif kullanarak uygulamaları daha iyi sonuç almalarını sağlar . Geciktiricin prezervatif uygun egzersizlerin yapılmasında da kullanılabilir . Bunlarla beraber , erkek coþku ı kontrol altında tutmalıdır . Aşırı coþku boşalmayı hızlandırır . Bunun için erkek tantrik seks yöntemlerinden avantaj lanabilir .


Erken Boşalmayı Engellemenin Yollarıİlginç yöntemleri anlatmadaki amacımız: sizlere bu egzersizleri öğretmekten çok sizin de bireysel yaratıcılığınızı kullanarak değişik çözümler bulabileceğinizi göstermektir .


1-Rahat edemediğiniz yada sevmediğiniz 1 pozisyonda cinsel ilişkiye girmek boşalmayı geciktirir . Rahat edemeyeceğiniz 1 pozisyonu sırtınızın yada belinizin altına yastık koyarak oluşturabilirsiniz .


2-Hindistanlı 1 yoga mütehassız ı erken boşalmayla baş etmede , yere çıplak ayakla basarak cinsel ilişkiye girilmesini tavsiye eder . Vücudumuzdaki aþırı elektriği çıplak ayakla yere basarak atarız . Buda boşalmayı geciktirir .


3-Bilindiği gibi soğuğun tesiri ile boşalma isteği zayıflar . Erkek boşalma anı yaklaştığında durur vede soğuk 1 cismi (buz , soğuk bez parçası yada benzeri 1 cisim) göbeğinin alt kısmına dokundurur . Bu şekilde erkek boşalma hissini hızlıca geri döndürebilir .


4-Jerry Kennard “erkek sağlığı” kitabında , cinsel ilişki sırasında gürültü çıkarılmasını , diðerbir deyiþle gürültü çıkarılarak sevişmeye Daimi edilmesinin , boşalmayı geciktireceğini söylüyor . Dikkatinizi gürültüyle dağıtarak boşalmayı geciktirmeniz mümkün .


5- Çok eski 1 Hindistan kitabında erken boşalmayla nasıl başa çıkılacağı şu şekilde anlatılıyor . Boşalmasını geciktirmek isteyen kişi , sevişme esnasında ufuklara uzanan yeşillikleri düşünsün . Yemyeşil bahçeler vede güzellikler hayal etsin . Bu hayal insana yaşam drenci verir . Yaşam enerjisini kullanarak boşalmayı geciktirmek mümkündür . Bu egzersizi uygulayabilmek için tantrik seks hakkında veri vede tecrübe kazanmanız lüzumlu dir .Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp