Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Erken Boşalıyorum Çözüm


Erken boşalıyorum diye hemen paniğe kapılmayın .Öncelikle erken boşalmanın Tedavi(iyileştirme) si en zor olmayan cinsel mesele lerden birisi olduğunu belirtelim .Erken boşalma mesele ine son vermenin 1 çok yolu meydana gelebilir .Öncelikle eşlerin 1 arada katılacağı 1 terapiyle %90 oranında ortadan kalkması olası .Erken boşalıyorum ne yapmalıyım diye panik halinde veri vede doküman arıyorsanız şu an için işinize yarayabilecek vede en zor olmayan ulaşabileceğiniz yöntemler ise şunlar meydana gelebilir :


Erken boşalma Meselesi na karşı bölgesel uyuşturucu tesirli sprey yada kremler .


Penis(erkeklikorganı) vede penis(erkeklikorganı) ucunun hassasiyetini azaltarak ilişkiyi daha uzun sürdürebilmenizi sağlayabilecek en zor olmayan yöntemlerdendir .Sitemizden edinebileceğiniz vede kaliteli sprey yada kremlerle erken boşalma mesele inize hızlıca çözüm bulabilirsiniz .Geciktirici sprey yada kremleri kullanırken prezarvatif kullanmanızı tavsiye ediyoruz .Çünkü bu ürünler umumiyen his kaybına sebep olduğundan ,  eþ inizin organına temas etmesi halinde mesele yaşamayan kişinin de etkilenmesine vede ilişkiden aldığı keyfin azalmasına sebep meydana gelebilir siniz .


Ayrıca bu tür ürünleri sık vede uzun süreli kullanmanızı tavsiye etmiyoruz .Uzun vadede Meselesi nuz un çözümüne yardımcı olabilecek ürünlerimizi de sitemizden temin edebilirsiniz .


Penis(erkeklikorganı) e bölgesel baskı uygulamak:


İlişki esnasında erken boşalma mesele i yaşayan erkek , boşalmaya yaklaştığını pay ttiği anda kendini geri çekerek penis(erkeklikorganı) inin ucunu parmaklarıyla 3-5 saniye boyunca sıkarsa boşalmasını geciktirebilir .Bu yöntem ereksiyon durumunu %10 ila %30 arasında azaltır vede belli sürelerde tekrar edilerek kişinin kendini kontrol etme yeteneğini artırmasına yardımcı meydana gelebilir .


Erken boşalmayı mani emede Çin Tekniği


Burada bahsedeceğimiz vede erkeklerin erken boşalma sorunları için geliştirdikleri en eski erken boşalma önleyici teknik de Çinlilerin  “Oynak Yol” adını verdikleri yöntem .bu yöntemde erkek boşalacağını anladığı vakit sol elin baş vede orta parmaklarıyla , testis vede anüs arasında kalan bölgeyi derince bastırır . Bu arada nefesini ona kadar sayarak tutar vede verir . Bir 2 kez tekrarlandığında teciletme gerçekleşir .


Başka şeyler düşünerek erken boşalmayı geciktirme .


Erken boşalıyorum ne yapabilirim diyenlere 1 diğer önerimiz de boşalma anı yaklaştığında  başka şeyler düşünerek erken boşalmayı geciktirebilecekleri . Örneğin 50'ye kadar sayın , o gün ne yediğinizi düşünün yada günlerden hangisi olduğunu hatırlamaya çalışın .


Erken boşalıyorum çözüm ?


Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp