Bitkisel Sağlık Ürünleri
Erken Boşalma

Erken Boşalıyorum Çözüm


Erken boşalıyorum diye hemen paniğe kapılmayın .Öncelikle erken deşarjolma nın Tedavi(iyileştirme) si en zor olmayan cinsel mesele lerden birisi olduğunu belirtelim .Erken deşarjolma mesele ine son vermenin 1 çook yolu meydana gelebilir .Öncelikle eşlerin 1 arada katılacağı 1 terapiyle %90 oranında ortadan kalkması olası .Erken boşalıyorum ne yapmalıyım diye panik halinde veri vede doküman arıyorsanız şu an icin işinize yarayabilecek vede en zor olmayan ulaşabileceğiniz metod ler ise şunlar meydana gelebilir :


Erken deşarjolma Meselesi na karşı bölgesel uyuşturucu tesirli sprey yada kremler .


Penis(erkeklikorganı) vede penis(erkeklikorganı) ucunun hassasiyetini azaltarak ilişkiyi daha uzun sürdürebilmenizi sağlayabilecek en zor olmayan metod lerdendir .Sitemizden edinebileceğiniz vede kaliteli sprey yada kremlerle erken deşarjolma mesele inize hızlıca Netice bulabilirsiniz .Geciktirici sprey yada kremleri kullanırken prezarvatif kullanmanızı tavsiye ediyoruz . Çünki bu ürünler umumiyen his zayii na sebep meydana geldiğinde n ,  eş inizin organına temas etmesi halinde mesele yaşamayan kişinin de etkilenmesine vede ilişkiden aldığı keyfin azalmasına sebep meydana gelebilir siniz .


Ayrıca bu tür ürünleri sık vede uzun zaman li kullanmanızı tavsiye etmiyoruz .Uzun vadede Meselesi nuz un neticesine yardımcı olabilecek ürünlerimizi de sitemizden temin edebilirsiniz .


Penis(erkeklikorganı) e bölgesel baskı uygulamak:


İlişki esnasında erken deşarjolma mesele i yaşayan erkek , deşarjolma ya yaklaştığını pay ttiği anda kendini geri çekerek penis(erkeklikorganı) inin ucunu parmaklarıyla 3-5 saniye boyunca sıkarsa deşarjolma sını geciktirebilir .Bu metod ereksiyon durumunu %10 ila %30 arasında azaltır vede belli zaman lerde tekrar edilerek kişinin kendini kontrol etme yeteneğini artırmasına yardımcı meydana gelebilir .


Erken deşarjolma yı mani emede Çin Tekniği


Burada bahsedeceğimiz vede erkeklerin erken deşarjolma sorunları icin geliştirdikleri en eski erken deşarjolma önleyici teknik de Çinlilerin  “Oynak Yol” adını verdikleri metod .bu metod de erkek boşalacağını anladığı vakit sol elin baş vede orta parmaklarıyla , testis vede anüs arasında kalan bölgeyi derince bastırır . Bu arada nefesini ona kadar sayarak tutar vede verir . Bir 2 kez tekrarlandığında teciletme gerçekleşir .


Başka şeyler düşünerek erken deşarjolma yı geciktirme .


Erken boşalıyorum ne yapabilirim diyenlere 1 başka tavsiye miz de deşarjolma Abide yaklaştığında  farkli şeyler düşünerek erken deşarjolma yı geciktirebilecekleri . Misal ollaraak 50'ye kadar sayın , o gün ne yediğinizi düşünün yada günlerden hangisi olduğunu hatırlamaya çalışın .


Erken boşalıyorum Netice ?


Erken Boşalma

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp