Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Damar Açıcı İlaçlar


Damar Açıcı Ürünler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

 

Damar Tıkanıklığına günümüzde 1 çok insanda görülen , Tedavi(iyileştirme) si ameliyat yada bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) lerle iyileşen 1 hastalıktır . Yazımızda damar açıcı bitkisel(doðal) ürünlerle alakalı veri bulabilirsiniz . . .

 

Damar Açıcı % 100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimizi İncelemek İçin TIKLAYINIZ
     Damar tıkanıklığı Meselesi umumiyetle ameliyat yada anjiyo gibi yöntemlerle Tedavi(iyileştirme) edilebilen yada bizler tarafından öyle sanılan damar hastalıklarıdır . Ancak doğanın bizlere oluþan bahşettikleri o şifa tohumları , damar tıkanıklığı için de geçerlidir vede bazı bitkiler damar tıkanıklığına iyi gelerek damar açıcı özellikler arz etmektedir .
     Damar açıcı bitkiler sadece ayak , el , kalp beyin vs . damarları için değil aynı zamanda cinsel sağlık vede iktidarsızlık Tedavi(iyileştirme) si için de kullanılan tesirli 1 bitkisel(doðal) kür dür . Misal ollaraak erkeklerde sertleşme Meselesi denilince akla , penis(erkeklikorganı) damarlarının daralması neticesi iyi çalışamaması vede bu sebep le de sertleşme olmaması anlaşılır .
     Sertleşmenin oluşumunu mani leyen damar daralması , sinirsel , fizyolojik yada patolojik meydana gelebilir .Her ne sebeple olursa olsun damar açıcı bitkiler ile erkeklerde ereksiyon olamama Meselesi basitce çözülebilmektedir . Zaten doğal afrodizyak(cinsel güç artırıcı) dediğimiz bitkilerin çoğunda damarları genişletmeye yarayan 1 takım bitkisel(doðal) kimyasallar bulunmaktadır . Damar açıcı bitkiler aynı zamanda soğuk algınlığı , sigara(tütün mamülleri)nın zararlı etkileri , gibi sebep lerle oluşmaktadır .

At kestanesi

     Kimyasallardan uzak vede katkısız ürün , tabiattan olduğu gibi alınmış , doğallığını kaybetmemiş ürün demek . Birçok insan mutfağında bu tür gıdalara yer veriyor . Sadece gıdaalımı de değil hastalıkların iyileştirilmesi için de daha sık başvurduğumuz 1 yöntem “doğal”a vede “doğa”ya başvurmak . Çok eski dönemlere baktığımızda da ilaçların hammaddelerinin tamamen doğal olduğunu öğreniyoruz . O dönemler makyaj gereç lerinden ev temizlik ürünlerine kadar ürünlere kadar birçok ürün doğadan kullanılırdı .

     Günümüzde ise insanlar bilinçlendikçe yeniden başa dönme sürece yaşıyoruz . Her geçen gün yaşamımıza yeni 1 doğal ürün giriyor . Önceden köylülerin günlük gıdası malum bu ürünler artık eğitimli şehirlilerin de alaka alanında . Gıdaların sunileşmesi vede yanlış gıdaalımı gibi sorunlar birçok hastalığa davetiye çıkardığı gibi damarlarımızı da tesirli yor . Tabii ki sigara(tütün mamülleri) da damarların en büyük düşmanı…

Damar sertliği vede damar tıkanıklığının sebep leri nelerdir ?

     Belli 1 yaştan sonra daha aþırı yaşanan damar tıkanıklığı , birçok insan için mesele . Ancak damar tıkanıklığını meydana getiren sebep leri , çözücü etkiye sahip bitki özleriyle ortadan kaldırmak mümkün . Güveloğlu , kalp vede damar tıkanıklıkları gibi hastalıkların Tedavi(iyileştirme) si için geliştirilen bu bitkisel(doðal) yöntemden şöyle söz ediyor: “İnsanların gençliğinden itibaren kanında yüksek seyreden kolesterol benzeri bazı maddeler damarların iç yüzeyine yapışarak önce damar sertliğini oluşturur .

     Daha sonraki yıllarda daha da ilerleyerek damarlarda daralma vede tıkanıklıklara sebep olur . Bu daralma vede tıkanıklıkları çözücü vede idrarla atılımını sağlayan bazı bitkiler vede bitki özleri vardır . Bu yöntemde asıl etkiyi gösteren damar açıcı maddeler suya damlatılarak içilen saf bitki özleridir . Sadece birkaç bitki kaynatarak damarlar açılmaz . Bu şekilde fakat kolesterol düşürülebilir .”

     Damar açıcı özelliği oluþan saf bitki özlerinin uzun süren ilimsel çalışmalar neticesi ortaya çıkarılmıştır vede bu formüllerin kişiye özel ollaraak hazırlanmaktadır . Bu sebep le de herhangi 1 yan tesiri yoktur . Damar açıcı bitkilerin Tedavi(iyileştirme) ettiği damar tıkanıklığının Tedavi(iyileştirme) si gerçekte by-pass ameliyatıdır . Ancak damarların iç yüzeyine yapışarak tıkanıklığa sebep oluþan bu oluşumları çözücü etkiye sahip bitki özleriyle gidermek olasılığı her vakit mevcuttur .

Bağışıklık sistemini güçlendiren damar açıcı bitkiler:

     Şifalı bitkilere , doğal ürünlere  Tedavi(iyileştirme) arayışları , son dönemlerde adeta 1 trend haline gelmiş vede tüm dünyadaki insanlar , bitkisel(doðal) tıbbın nimetlerinden daha aþırı avantaj lanmaya çalışmakta vede özellikle de şifalı bitkilerin  bazı önemli özelliklerinden her anlamda avantaj lanılmaya başlanmaktadır . Misal ollaraak bağışıklık sistemi ile ilgili   1 örnek verecek olursak ,  son yıllarda sadece  rahatsızlık çekenlerin değil , sağlıklı insanların da bağışıklık sistemini güçlendirmek için şifalı bitkilerden avantaj lanmaktadırlar .
     Bağışıklık sistemi söz konusu olduğunda da hangi bitkileri kullanmak gerektiği konusunun taşıdığı önemden söz ediyor . Mesela ünlü ekinezya çayı bağışıklık sistemini uyarıp , güçlendiriyor . Bedenin direnç gücünü arttırıyor . Alerjik tepkilere karşı da bünyeyi koruyor . “Son vakitler da sindirim Meselesi oluþan insanlar da şifalı otlara çok sık başvuruyorlar . Kantaron gibi bitkilerden avantaj lanıyorlar . Bu , sindirim salgılarını düzenleyerek , bedenin Umumi anlamda güçlenmesinde etken oluþan 1 bitkidir vede Kantaron otundan  her alanda bitkilerden destek alabiliriz . At kestanesi de batıda uzun yılardır damar açıcı bitki ollaraak kullanılmakta vede değişik ilaçlarda da at kestanesi kullanılmaktadır .

     Mütehassız , vücudun ihtiyacı oluþan birçok vitamin vede minerale , bazı bitkilerde rastlamanın mümkün olduğunu söylüyor vede “Örneğin kalsiyum vede magnezyum rezenede , demir vede magnezyum da ısırganotu vede kuşburnunda bol miktarda bulunuyor . Yulafta ise hemen hemen tüm mineraller bulunuyor” diyor .

 

Damar Açıcı % 100 Bitkisel(doðal) Ürünlerimizi İncelemek İçin TIKLAYINIZ
Etiket : damar açıcı ilaçlar , damar açıcı ilaçlar geciktirici , geciktirici , geciktirici krem , geciktirici sprey , erken boşalma , geç boşalma , erken boşalıyorum , erken boşalıyorum ne yapabilirim , en iyi geciktirici hangisi , geciktirici kremler , geciktirici spreyler , damar açıcı ilaçlar , damar açıcı ilaçlar  otu , damar açıcı ilaçlar  hakkında veri , damar açıcı ilaçlar , ilaçların avantaj ları , damar açıcı ilaçlar , damar açıcı ilaçlar , damar açıcı ilaçlar mucizesi , damar açıcı ilaçlar  yağı , damar açıcı ilaçlar  otu yağı , damar açıcı ilaçlar  tohumu , damar açıcı ilaçlar  hakkında , damar açıcı ilaçlar  nedir , damar açıcı ilaçlar  hapları , damar açıcı ilaçlar  hapı yan etkileri , damar açıcı ilaçlar  otu damar açıcı ilaçlar , damar açıcı ilaçlar  hapı avantaj ları , damar açıcı ilaçlar  tohumunun avantaj ları , damar açıcı ilaçlar  yağının avantaj ları , damar açıcı ilaçlar  hapının avantaj ları , damar açıcı ilaçlar  maskesi , blue ocean , damar açıcı ilaçlar  hapının zararları , mecitefendi , Enfeksiyon , ödem , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi , damar açıcı ilaçlar nın saça avantaj sı , damar açıcı ilaçlar  otlu tresan , damar açıcı ilaçlar  kapsülü , damar açıcı ilaçlar  kökü , damar açıcı ilaçlar  otu çayı , damar açıcı ilaçlar  losyonun , damar açıcı ilaçlar  otu krem , damar açıcı ilaçlar  otunun avantaj ları , damar açıcı ilaçlar  sabunu avantaj ları , damar açıcı ilaçlar ın cilde avantaj sı , gebe likte damar açıcı ilaçlar  otu , damar açıcı ilaçlar  otu nedir , tresan , biogreen , bioblas , golden leaf , İdrar söktürücü ilaçlar , damar açıcı ilaçlar  hapı , damar açıcı ilaçlar  yada damar açıcı ilaçlar , damar açıcı ilaçlar  yan etkileri , en iyi cinsel ilaç , Erektil disfonksiyon(iktidarsızklık) , kadın cinsel geliştirme , kadın cinsel istek arttırıcı , Kadınlar için damar açıcı ilaçlar , kadın damar açıcı ilaçlar , kamagra jel nedir , İdrar söktürücü ilaçlar  lovegra , lovegra hapı , Pfizer , İdrar söktürücü ilaçlar Sildenafil , Sildenafil Sitrat Tadalafil , Vardenafil İdrar söktürücü ilaçlar , 25 mg damar açıcı ilaçlar , 50 mg damar açıcı ilaçlar , 100 mg İdrar söktürücü ilaçlar ,  damar açıcı ilaçlar dozları , damar açıcı ilaçlar tesiri ,

 


Damar Tıkanıklığı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp