Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kılcal Damar İltihabı

 Kılcal Damar İltihabı vede merak ettikleriniz

 

 

Kılcal Damar İltihabı Tedavi(iyileştirme) si için şifalı bitkiler ollaraak hazırlanan bu terkipler sayesinde böbrek ağrınızdan kurtulacaksınız . Damar sertliği için şifalı bitkiler vede Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı  olacak biligiler için aşağıdaki makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz .

 

 

Damar Sertiliği Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı % 100 bitkisel(doðal) ürünler hakında veri edinmek için tıklayınız . . . 

 

 

 Vaskülit damarlarda Enfeksiyon benzeri reaksiyonlara vede tahribata yol açan durumlar için kullanılan Umumi 1 deyimdir . Ateş , halsizlik , güçsüzlük , etkilenen organda ağrı gibi emare lere yol açar . Eritrosit çökme hızının (sedimantasyon) artması dışında hastalığı teşhis ettirecek 1 kan tahlili yoktur . Vaskülitin değişik ortaya çıkış şekilleri vardır . Poliarterit , alerjik damar iltihabı , kranial arterit , aşırı duyarlılığa bağlı damar iltihabı gibi .
Düşük dozda kortizonlu ilaçlar emare leri önleme açısından avantaj lı meydana gelebilir . Ayrıca Aspirin çoğu vakada iyi sonuçlar vermektedir

 


Damar Sertliği

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp