Bitkisel Sağlık Ürünleri
CinselHayvanların Cinsel İlişkileri                                               

  

 Hayvanların Cinsel İlişkileri Hakkındaki Veri leri Aşağıdaki Yazımızda n yada Web Sitemizi Ziyaret Ederek Daha Aşırı Veri Sahibi Olabilirsiniz .


Hayvanların Cinsel İlişkileri                               

 

 

 Çoğu halkların mitolojilerinde çook güzel kadınlarla onları baştan çıkarabilmek icin hayvan kılığına girmiş erkek tanrıların cinsel birleşmelerini konu alan öykülere rastlanır , örneğin , Yunan mitolojisinde , tanrı Zeus Leda’yla birleş mek icin kuğu kılığına , Europa’yla birleşmek icin de boğa kılığına girer . “Güzel kadın vede hayvan ilişkisine çoğu ülkelerin literatürün da rastlanır . Eskiçağ bize bu tür örneklerle dolu 1 Literatür vede re sim sanatı bırakmıştır . Çook az rastlanmakla 1 arada hayvanlarla cinsel birleşme denemesinde bulunan kadınların varlığı gerçektir .Kinsey’in incelemeleri insan hayvan ilişkileri konusunda yüzde sekizlik 1 oran ortaya koyar; bu oran kırsal bölgelerde biraz daha yüksektir . Çook eski çağlardan beri yasalar , hayvanlarla cinsel ilişkiyi yasaklamıştır , örneğin , Hitit kaidelerine göre “bir erkek 1 inekle cinsel ilişkide bulunursa ölüm cezasına çarptırılırdı . Ama 1 boğa 1 in sana tecavüz ederse , insan değil , boğa öldürülürdü . Yine Hitit kaidelerine göre 1 erkek 1 katırla yada 1 beygirle cinsel ilişkide bulunursa bu erkek öldürülmez , amma krala yaklaştırılmayacağı gibi , rahip de olamazdı , Erkek hayvanların farkli türlerden dişilerle çiftleşmesine oldukça sık rastlanır . Şüpesiz de , anatomik bakımdan 1 mani olmadıkça farklı türden hayvanların çiftleşmesinin 1 sakıncası yoktur . Ama bu birleşme 1 gebelikle netice lanmaz . Kuşlarda vede iri memelilerde bu tür birleşmelere çook rastlanır . Bu tür çiftleşmelerin ilimsel ollaraak gözlenmesi oldukça yenidir . Yakın 1 geçmişe kadar farklı türden hayvanların çiftleşmeleri mümkündeğil ollaraak değerlendiriliyordu .

Insanda , Hal çeşitlidir . Insanın hayvanlarla cinsel birleşmede bulunması anatomik ollaraak diğerbir deyişle beden yapısı bakımından zordur . Çünki insanın beden yapısı hiçbir hayvanınkiyle karşılaştırıla maz . Ayrıca insandaki sinirsel koşullanma da bu tür birleşmeler icin önemli 1 mani meydana getirir . Daha önce de söylendiği gibi , hayvanlarla kurulan ilişkilere daha çook kırsal bölgelerde rastlanır vede ergenliğe geçiş çağına varan erkekler tarafından uygulanır . Bu birleşmeler yaş ilerledikçe azalır; çünki artık kişiye heteroseksüel etken lik egemen olmuştur . Hayvanlarla çiftleşmeye , hayvanlar arasındaki 1 birleşmenin yol açabileceği 1 coşku lanma sebep olabileceği gibi , bu tür davranışta bulunan arkadaşları taklit etmek arzusu da böyle 1 birleşmenin kaynağı meydana gelebilir . Ilişki kurmak icin seçilen hayvanlar umumiyetle kedi yada köpek gibi ev hayvanlarıdır . Ama düveler , dişi koyunlar , keçiler vede dişi eşekler de bu tür ilişkiler icin avantaj lanılan hayvanlar arasında yer alır . Dişi koyunlarla yapılan birleşme uzun zaman kırlarda yaşayan vede bu sebep le kadınlarla az ilişkide bulunan çobanlar arasında yaygındır . Erkek hayvanlar bu tür deneylere çoğunlukla sert tepki gösterirler . Bu ilişki vakit içinde uzarsa , çocukla hayvan arasında duygusal 1 bağın doğması mümkün meydana gelebilir .Cinsel yaşam insanoğlunun en önemli sorunlarından biridir . Cinsel yaşamın gelişmesi çağlara bağlı ollaraak değişmeler gösterir .

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:  cinsel güç artırıcı bitkisel(doğal) ilaçlar , cinsel gücü artıran kahve , cinsel gücü artırıcı bitkisel(doğal) ilaçlar , cinsel takviye , cinsel gücü arttıran kahve , cinsel sağlık ürünleri Ankara , cinsel istek arttırıcı kahve , kadınlarda cinsel isteksizlik bitkisel(doğal) Tedavi(iyileştirme) , prof dr alev kadıoğlu , cınsel gucu artıran bıtkıler , erkeklerde cinsel isteksizlik sebep olur , seks gücünü artıran bitkiler , cinsel güç arttırıcı kahve , cinsellik erken deşarjolma , bayan azdırıcı damla eczane ,cinsel geciktiriciler , ahmet maranki cinsel güç , bay bayan azdırıcılar , en tesirli bayan uyarıcı , en tesirli bayan azdırıcı damla , cinselliği artıran ilaçlar , cinsel istek arttırıcı haplar , cinsel iktidarsızlık sebep leri , 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Cinsel

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp