Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

 Seks Gücünü Artıran Yiyecekler


Seks Ggücünü Artıran YiyeceklerKadınlar Üzerinde Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) Etkisi Olduğu Düşünülen Yiyecekler , Cinsel İsteği Artırıp Mesut Bir Seks Hayatına Kavuşmanıza Yardımcı Olabilir .


Seks Gücünü Artıran YiyeceklerSarımsak: En güçlü afrodizyak(cinsel güç artırıcı) ollaraak bilinir . Tüm hormonları çalıştırır .

İstiridye: İçerdiği bazı aminoasitlerin cinselliği sağlayan hormonları tetiklediği görülmüştür .

Havyar: Yüzyıllardır afrodizyak(cinsel güç artırıcı) ollaraak kullanılmaktadır .

Çikolata: İçerdiği seratonin vede daha da önemlisi fenetilamin maddeleri sebebi yle cinsel istek artırıcı etkiye sahiptir .

Ginseng: Anane sel Çin vede Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan 1 köktür . Bir araştırma ginsengin cinsel isteği vede birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur .

Tarçın: Hormonları çalıştırır vede cinsel gücü artırır . Bir bardak suya 1 kahve kaşığı atılıp çay gibi içilebilir .

Yulaf ezmesi: Özellikle kadınlarda cinsel isteksizliği giderir . Hormonları düzenler vede vücut direncini artırır .

Roka: Yeşil sebzeler içinde bu anlamda en değerlisi rokadır .

Kekik vede nane: Özellikle kadınlarda bütün kadınlık hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar vede vücudu güçlendirir .

Isırgan tohumu: İşte ufak 1 mucize . Bir kilo bal ile 100 gr . ısırgan tohumunu karıştırın vede her gün 1 kaşık yiyin . Bomba gibi pay deceksiniz .

Antep Fıstığı: Protein vede bol E vitamini ihtiva eder . Cinsel arzunun uyarılmasını sağlar .

Kırmızı vede yeşil acı biber , karabiber: Hep tatlılar bu etkiyi yapacak değil ya , inanamayacaksınız amma acı da cinsel isteği kamçılar . . .

Maydanoz: Beden yorgunluğunu giderir .

Kereviz: Çeşitli iç salgı bezlerine etki eder , bezlerin faaliyetlerini artırır . Özellikle 30'lu yaşlarda yenmesi gereklidir .

Zencefil: Tüm vücudu uyarır , bedenen vede ruhen güç kazandırır . Kurabiye vede tatlılarda da kullanılabilir .

Vanilya: Hem bedeni , hem de sinirleri güçlendirir , cinsel gücü artırır .

Arı sütü , bal vede polen karışımı: Bu karışım hem hücreleri yeniler , hem de cinsel gücü artırır .Etiketler: kadınlarda cinsel isteksizlik sebep olur , kadınlarda cinsel isteksizlik sebep olur , kadınlarda cinsel istek artırıcı ilaçlar , cinsel isteği arttırmanın yolları , cinsel sertleşme Meselesi , en iyi cinsel performans arttırıcı; cinsel gücü artırma yolları , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar ,afrodizyak(cinsel güç artırıcı) damla , bayan azdırıcı , cinsel istek arttırıcı ,bayanda cinsel istek .afrodizyak(cinsel güç artırıcı) parfümler , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) parfüm tesiri , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) parfüm kullanımı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerik , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) tesiri , Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) Bitkisel(doðal) Çözüm , Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) Uygulama , Afrodit , Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) Yunan , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) tesiri , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) erkek parfümleri , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) damla .

 

 

 


Cinsel

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp