Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sağlıklı Cinsel İlişki

Sağlıklı Cinsel İlişki


       Sağlıklı Cinsel İlişki . Sağlıklı Bir Cinsel Yaşantıya Sahip Olabilmek Ve Cinsel Yaşamınızı Mesut Hale Getirebilmek İçin Dikkat Amil iz Gereken Birtakım Can Alıcı Noktalar Vardır . Sağlıklı Cinsel İlişki Hakkında Detaylı Açıklamalar Yazımızda Yer Almaktadır .


%100 Bitkisel(doðal) Cinsel Yaşam Ürünlerimizin Bulunduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız .


Sağlıklı Cinsel İlişki

Belki vakit zaman bilmeden yada bilerek gözardı ettiğiniz bu durumları , tekrar gözden geçirerek her 1 madde ile alakalı sıkıntılarınızın olup olmadığını değerlendirmeli vede lüzum görülürse cesaretli 1 şekilde , 1 cinsel terapistten yardım almalısınız .

• Her 2 taraf için de iyi sonuçlanan 1 cinsel ilişki için , seçtiğiniz ortam çok önemlidir . Öncelikle rahat edebileceğiniz uygun 1 yer vede rahat 1 ortam belirlemelisiniz . Dinlendirici 1 müzik , loş ışıklar , güzel kokular vede mumlar odaya romantik 1 hava katabilir .

• Yemekten hemen sonra cinsel ilişkiye girmemeye dikkat edin . Şişkinlik yapan yada eþ inizi rahatsız edecek ağız kokusu yaratacak yiyeceklerden sakınmalısınız . Yorgun , aç vede kızgınken de cinsel ilişkiden kaçının . Bu , sizin yada eþ inizin cinsel enerjisinde dengesizlik yaratabilir . Sevişmeden önce WC ihtiyacınızı giderin , çünkü bu sizde basınç yapabilir vede bu da sizi rahatsız eder .

• Sevişmeden hemen sonra kasların gevşemesi ile 1 arada 1 rehavet oluştuğundan dinlenmeniz size iyi gelecektir . İlişki sonrası dinlenme , tekrar enerjinizi toparlayabilmenizi sağlar .

• İlişkiye girmeden önce sakin vede rahat olmanız çok önemli . Önce ılık 1 duş alın vede cinselliğin tadını çıkarmak için menfii düşüncelerden zihninizi arındırın . Öfkeli vede kızgınsanız , duygu durumunuzu muhakkak değiştirmeli vede sakinleşmelisiniz .

• Yaşayacağınız cinselliğe iyi konsantre olmanız gerekiyor . Cinsel ilişki esnasında kafanız açık oluþan ocağa , komşuya gidecek sese , açık kalan cama takılmamalı vede tam ollaraak yaptığınız işe kendinizi vermelisiniz . Aksi takdirde , haz almadığınız gibi karşınızdakine de o beðeni i veremeziniz vede boşalma gerçekleşmez . Boşalmanın önce zihinde gerçekleşmesi gereklidir .%100 Bitkisel(doðal) Cinsel Yaşam Ürünlerimizin Bulunduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız .Etiketler: sağlıklı cinsel ilişki , cinsellik , cinsel gücü arttıran ilaçlar , cinsel ürünler , cinsel yaşam ürünleri , cinsel hayat , cinsel ilişki , cinsel güç , cinsel gücü , cinsel güç arttırıcı , cinsel performans , cinsel performans arttırıcı , cinsel mesele , cinselliğe avantaj lı , cinsel güç arttırıcı bitkiler

Cinsel

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp