Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Cinselliği Arttıran İlaçlar


Cinsellik Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey

 

Cinsellik mesele i günümüzde 1 çok insanda görülmektedir . Bu mesele lerin sebep leri vede bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemleri ile alakalı veri ler vede avantaj lı açıklamalar yazımızda bulunmaktadır .


%100 Bitkisel(doðal) Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) Ürünlerimiz İçin TIKLAYINIZ
CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN BİTKİLER

     Bugünlerde pek çok insan cinsel sorunlar yaşıyor . Eþ inizdeki daha aþırı stres eşlerin birbirini tatmin edememesine yol açar . Bu olumsuzluk erkekse erkekliğini yapmadığına , kadında da kadınlığını yeteri kadar yapamadığını , hatta 1 işe yaramadığını düşünmeye kadar giden sonuçlara yol açar . Sonuç ollaraak cinsel ilişki 1 prosedür ollaraak yapılması lüzum 1 hal almaya başlar . Bu sebep le cinsellik , cinsel güç(iktidar) olmadan düşünülemez .

     Cinsel gücü azaltmaya sebep oluþan birçok faktör vardır . Bunların en büyük yüzdelik dilimi “psikolojik sebep ler” almaktadır . Cinsel yaşam , sağlıklı 1 ilişki sürdürmek için çok önemlidir . Herkes cinsel ollaraak tatmin olmak ister . Bunun için de piyasada birçok ürün bulunmaktadır . Fakat cinsel gücü artırmak için kullanılan bu ürünlerin birçok yan etkileri vardır . Bu sebep le bu ürünleri kullanmadan önce 1 doktora danışmak daha avantaj lı olacaktır . Bu ürünlerin dışında doğa harikası , doğadan oluþan ürünler vardır ki bu bitkiler tamamen yan tesiri zdir . Yazımızda doğal oluþan cinsel gücü artıran şifalı bitkileri işleyeceğiz .

CİNSEL GÜÇ YOKSUNLUK NEDENLERİ

  •     Yaş
  •     Düşük kan dolaşımı
  •     Yoğun çalışma temposu ,
  •     Psikolojik (stres vede depresyon)
  •     Zayıflık vede kötü gıdaalımı
  •     Cinsel isteksizlik


CİNSEL GÜCÜ ARTIRMAK İÇİN NELER YAPILABİLİR ?

    Cinsel Egzersizler: Cinsel gücün artırılması için birçok egzersiz vardır . Bunlardan biri Kegel egzersizleri adı verilen egzersizlerdir . Bu egzersizleri kendiniz vede eşiniz yaparak çalışmalarınıza Daimi ediniz .
    Bitkisel(doðal) İlaçlar: Cinsel güç artışına yardımcı olacak birçok bitki vardır . Bu bitkiler testosteron üretimini artırarak penis(erkeklikorganı) e kan akışını düzenler .
    Düzenli rejim: Düzenli rejim cinsel gücü artırmak için çok önemlidir .
    Cinsel güç için haplar: Cinsel haplar piyasada çok sayıda mevcuttur . Fakat bu hapları kullanmadan önce doktora danışılmalıdır .
    Cinsel ilişki pozisyonları: Farklı pozisyonlarda çalışarak eşinizle seksi eğlenceli hale getirebilirsiniz .
    Yoga yapın: Yoga cinsel gücü artırmada tesirli egzersiz türüdür . Yoga cinsel gücü artırmanın dışında stres vede yorgunluk ile mücadeleye yardımcı olur .

CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN ŞİFALI BİTKİLER

     Mütehassız lar maydanoz , nane , karabiber , kırmızıbiber , kerevizin erkekler üzerinde cinsel istek vede hormonlar üzerine olumlu etki yaptığını belirtmişlerdir .

Cinsel istek vede güç santrallerini artıran bitkilere , yapılan araştırmalar ile her gün yenileri eklenmektedir . Bu şifalı bitkiler lüzum cinsel istek bezlerini çalıştırarak gerekse de hormonlara etki ederek avantaj lı olmaktadır . Sonuçta ise iktidar Meselesi ortadan kalkmaktadır . Şimdi bunlara göz atalım;

     Maydanoz:
Beden vede ruhsal yorgunluğu düzenler . Erkeklerde cinsel gücü arttırır . Kekik de maydanoz gibi erkeklerin performanslarında ayrıcalık sağlar .
    Nane: Cinsel isteği artırır . Psikolojik ollaraak iktidarsızlığa iyi gelir .
    Polen: Sağlam 1 afrodizyak(cinsel güç artırıcı) oluþan testosteron vede diğer türü yet hormonları içermektedir . Bunun yanında içerdiği çok sayıda vitamin , mineral vede amino asit sayesinde cinsellik dışında başka rahatsızlara iyi gelmektedir .
    Tarçın: Cinsel isteği artırır . Gaz söktürücü vede antiseptik özellikleri vardır . Çayını yaparak vede tatlıları süslendirerek kullanabilirsiniz .
    Zencefil: Tüm vücudun gücü için çalışır . Beden vede zihni uyarabilir . Cinsel gücü vede isteği artırdığı için önerilmektedir . Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olması gereklidir .
    Kişniş: Erkeklerde kişniş de cinsel isteği artırır . Sinir sistemi çok avantaj lıdır . Et yemeklerine katılarak kullanılabilir .
    Vanilya: Ruhi vede vücut zayıflığında çeşitli düzeltmeler yapar . Ek ollaraak erkeklerde cinsel iktidarsızlığı yok eder . Pasta vede kahvelerde kullanılabilir .
    Kırmızı Biber: Cinsel isteği artırır . Fakat damar sertliği vede üre rahatsızlıkları olanlar tüketmemelidir .
    Sivri Biber: Erkeklerde cinsel isteği artırmada görevli C , P , K vitaminlerini bol miktarda içerir .
    Ginseng: Hormonal sistemi uyarır , erken yaşlanma sürecini yavaşlatır . Ginseng cinsel hayat için ateşleyici 1 afrodizyak(cinsel güç artırıcı)tır . Erkeklerin Sperm(meni) sayısını artırmakta vede testosteron hormonu miktarını artırmaktadır .
    Hardal: Sinirleri uyardığı için cinsel isteği artırır . Cinsel bezleri uyararak çalışmalarını sağlar . Ama karaciğer , damar sertliğine hassas olanlar dikkatli olmalıdırlar .
    Kereviz: Erkeklerde iktidarsızlığı artıran erken cinsel aktiviteyi önler .
    Ayçiçeği: Bol protein vede E vitamini ihtiva etmektedir . İktidarsızlığa mani olur . Kalp vede sinir hastalıklarını önler . Cinsel isteği geliştirir .
    Greyfurt: Vücudu genç vede sportif biçime sokar . Sabah kahvaltısında alınması tavsiye edilir . Ülseri olanlara tavsiye edilmemektedir .
    Çam(dolma) fıstığı: Bol miktarda E vitamini bulundurmaktadır . Cinsel tükenmeyi vede buna bağlı ruhi çöküntü vede kalp rahatsızlıklarını geçirir .
    Antepfıstığı: Protein vede bol miktarda E vitamini içerir . Cinsel isteği uyarır .
    Susam: Cinsel isteği artırır .
    Rezene: Güçlü 1 afrodizyak(cinsel güç artırıcı)tır . Düzenli kullanım olumlu sonuçlar verir .

     Bunların dışında da birçok şifalı bitki cinsel gücü artırabilir . Bunlar lavanta , karanfil , haşhaş , yasemin , meyan kökü , roka , badem , enginar , fındık , havuç , incir , karabiber , salep , tere , yeşil ceviz meyvelerinin kabukları kaynatılarak içilmesi vede yulaf cinsel hayata katkı sağlayan şifalı bitkilerdir .%100 Bitkisel(doðal) Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) Ürünlerimiz İçin TIKLAYINIZ

 Etiket :   cinsellik , cinsellik geciktirici , geciktirici , geciktirici krem , geciktirici sprey , erken boşalma , geç boşalma , erken boşalıyorum , erken boşalıyorum ne yapabilirim , en iyi geciktirici hangisi , geciktirici kremler , geciktirici spreyler , cinsellik , cinsellik  otu , cinsellik  hakkında veri , cinsellik  sabununun avantaj ları , cinsellik  otu şampuanı , cinsellik  çayı , cinsellik  mucizesi , cinsellik  yağı , cinsellik  otu yağı , cinsellik  tohumu , cinsellik  hakkında , cinsellik  nedir , cinsellik  hapları , cinsellik  hapı yan etkileri , cinsellik  otu cinsellik , cinsellik  hapı avantaj ları , cinsellik  tohumunun avantaj ları , cinsellik  yağının avantaj ları , cinsellik  hapının avantaj ları , cinsellik  maskesi , blue ocean , cinsellik  hapının zararları , mecitefendi , Enfeksiyon , ödem , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi , cinsellik nın saça avantaj sı , cinsellik  otlu tresan , cinsellik  kapsülü , cinsellik  kökü , cinsellik  otu çayı , cinsellik  losyonun , cinsellik  otu krem , cinsellik  otunun avantaj ları , cinsellik  sabunu avantaj ları , cinsellik ın cilde avantaj sı , gebe likte cinsellik  otu , cinsellik  otu nedir , tresan , biogreen , bioblas , golden leaf , Cinsellik , cinsellik  hapı , cinsellik  yada cinsellik , cinsellik  yan etkileri , en iyi cinsel ilaç , Erektil disfonksiyon(iktidarsızklık) , kadın cinsel geliştirme , kadın cinsel istek arttırıcı , Kadınlar için cinsellik , kadın cinsellik , kamagra jel nedir , Cinsellik  lovegra , lovegra hapı , Pfizer , Cinsellik Sildenafil , Sildenafil Sitrat Tadalafil , Vardenafil Cinsellik , 25 mg cinsellik , 50 mg cinsellik , 100 mg Cinsellik ,  cinsellik dozları , cinsellik tesiri ,


Cinsel

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp