Bitkisel Sağlık Ürünleri
Cinsel


                                                  Cinsel Gücü Arttıran İlaçlardan Yeşiex İçin Tıklayınız . . .


Cinsel Gücü Arttıran İlaçlar


İnsanların cinsel yaşantısında çeşitli mesele ler vede rahatsızlıklar olabiliyor . Bu sorunlara avantaj sağlamak icin çeşitli cinsel gücü arttıran ilaçlar , bitkisel(doğal) kürler elde edilmiştir . Bu Depertmanında sizlere cinsel gücü arttıran ilaçlardan GreenStore ürünümüzü sunmaktayız . Bu ürünü kullananlar pek çook avantaj sını görmüştür vede GreenStore ile alakalı öğrenmek istediğiniz bütün veri ler bu yazıda yer almaktadır .

Cinsel Gücü Arttıran İlaçlar Nelerdir ?


GreenStore ÇAKŞIR KÖKLÜ BİTKİSEL KARIŞIM (30 KAPSÜL)


EREKSİYON SORUNU VE GreenStore

Geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde sık görülür . Sık tekrarladığında özgüveni vede ilişkileri etkileyebilir . Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile Tedavi(iyileştirme) edilebilir . Erektil disfonksiyon(iktidarsızklık) ollaraak da malum impotans cinsel ilişki icin yeterli ereksiyonun sağlanamaması vede Daimi ettirememesi ollaraak tanımlanır . İmpotansın sebep leri sinirsel yada fiziksel meydana gelebilir . Stres , anksiyete yada depresyon impotans yapabilir . Alkol kullanımı vede bazı ilaçların yan tesiri ollaraak da görülebilir (kan basıncı yüksekliği Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bazı ilaçlar) . Diabet(şeker hastalığı) , Multipl Skleroz(MS) yada başka kronik Rahatsızlık lar impotans yapabilir . İmpotans genital bölgeye direkt travma yada omurilik yada sinir sistemini etkileyen travmalar neticesi gelişebilir . Prostat , mesane yada rektum kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i icin yapılan radyoterapi yada majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir . Ülkemizde ise erkeklerin umumiyen ereksiyon Meselesi yaşamalarındaki başlıca sebep leri söyle sıralayabiliriz . Hususiyetle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı , Sigara(tütün mamülleri) tüketimi , Spordan uzak 1 yaşam , Eş le 1 arada duygusal 1 ortam oluşturamamak .GreenStore afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li bitkisel(doğal) gıda takviyesi böyle sorunlarda size Netice sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan amma sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan 1 üründür . İçeriğindeki yüksek tesirli vede tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik amade lanmış içeriği hızla kana karışmaya başladığı andan itibaren bedeni nuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız . Bundan sonrası icin lüzumlu adım uyarılma anıdır . Uyarılma gerçekleştikten sonra bedeni n salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü 1 ereksiyona , daha uzun 1 cinsel ilişki zaman sine vede daha kaliteli 1 orgazma amade lar .

AFRODİZYAK ETKİ VE GreenStore
Cinsel uyarıcı bitkilerin cinsel yaşam üzerindeki etkilerine ait tarihte pek çook efsane mevuttur . Bir efsaneye göre , Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit , her gece 1 arada olduğu seçilmiş erkeklere , onların cinsel gücünü artırıcı vede uyarıcı bitkisel(doğal) içecekler vede karışımlar amade lamaktaymış . İşte bu sebep le uyarıcı tesiri oluşan karışımlara “afrodizyak(cinsel güç artırıcı)” adı verilmiştir . Cinsel istek insan bedeni nun en önemli işlevlerinden biridir . Cinsel istek Umumi ollaraak sağlıklı olma temeli vede hormonların tesiri olmak üzere 2 ana temele dayanır . Cinsel isteği belirleyen yada bunu kontrol eden en önemli fonksiyonların başında ise sinirsel Hal gelmektedir . Cinsel hayatımızın sağlıklı olması vede dengeli 1 bütünsellikle çalışabilmesi için , bedenin vede ruhun 1 bütün ollaraak sağlıklı vede dinç olması gereklidir . Kafanın rahat olması , stresten arınmış olmak , herhangi 1 sinirsel Meselesi n olmaması cinsel isteği belirleyen en önemli etken dür . Eğer yaşam biçimimize karamsarlık egemen se vede itinalı beslenemiyorsak cinsel hayatımız bu halde n menfii etkilenecektir . İnsan bedeni na ağız yoluyla yada sürülerek dışarıdan alınan ilaç , hormon yada 1 takım maddelerin cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı vede haz verici etkileri mevuttur . Bunlara afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar denir . Tüm hücrelerimizle 1 arada cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran vede organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri 2 biçim de olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği arttırırlar . Bazı maddeler ise sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini çeşitli laştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu vede vajene giden kan akımını arttırırlar . Trafik , iş stresi , ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir . Sağlıklı 1 cinsellik icin her şeyden önce bol oksijen , güneş ışığı , temiz hava , egzersiz , yeterli vede düzgün uyku gerekmektedir .

GreenStore dışında sözde bitkisel(doğal) denilen hiiç 1 afrodizyak(cinsel güç artırıcı)ta yapı ye göre 30 ila 45 dk gelen mükemmel uyarıcı etki yoktur . Kullanımından 45 dakika sonra sizi rahatlattığını vede sağladığı enerjiyi hemen pay dersiniz . İlk beden ısınız yükselir kendinizi rahat pay tmeye başlarsınız . Özdeş zamanda yaşamaya başladığınız ereksiyon hali bu güne kadar yaşamadığınız kadar sert gerçekleşir vede bu baki 1 ereksiyon halidir , nekadar beraber lik yaşarsanız yaşayın ereksiyon haliniz hiiç kaybolmayacaktır . Bu halde n eş inizde çook hoşnut olacak vede sizin beraber lik zaman niz önceki ilişkilerinizden daha uzun zaman cektir . Daha öncede belirttiğimiz gibi dünyada üretilen bütün afrodizyak(cinsel güç artırıcı) adı altında satılan ürünlerde umumiyen ereksiyon hali yaşanır bunu bitkilerle yada kimyasallarla yapmak kolaydır amma bu alanda henüz başarılamamış 1 Hal mevuttur işte GreenStore i başka afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li ürünlerden ayırt eden en büyük hususi li gide budur kullanımından kısa 1 zaman sonra cinsel isteği tetiklemesidir . Bu konu çook önemli 1 teferruat dır çünki ereksiyon sağlamak farkli 1 iş cinsel istek sağlamak farkli 1 iştir bu güne kadar afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kullanarak memnun kalmamış 1 kitle mevuttur bunların en büyük Meselesi ise isteksizliktir bu isteği insana sağlamak kan dolaşımıyla alakalı değildir tamamen beyin vede sinir sistemi üzerindeki etkilerle alakalıdır GreenStore kapsamında barındırdığı hususi bitki kombinasyonuyla sadece kan dolaşımında etki göstermez sinir sistemi üzerinde de etki göstererek cinsel istek meydana gelir

Bunu olayı daha rahat anlayabilmeniz icin söyle örnekleyebiliriz iyi 1 futbol takımı olmak farkli şeydir şampiyonluğa inanmak farkli şeydir . GreenStore hem iyi 1 takımdır hem de başarıya oluşan alcığı vede itikatı kimsede olamayan 1 takımdır .

Amade olmak başarının yarısı İnanmak vede istemekse başka yarısıdır…

ERKEN BOŞALMA VE GreenStore

Deşarjolma nın (Ejakulasyon) penis(erkeklikorganı) vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri olağan oluşan 1 eşi tatmin edemeden olması yada kişinin isteğinden önce olmasına Erken Deşarjolma ( Premature Ejaculation) denir . Genellikle dile getirilmesi güç meydana geldiğinde n vede göreceli 1 kavram meydana geldiğinde n rastlanma sıklığı konusunda yeterli veri yoktur . Ancak 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde vede 40 yaşın üzerindekilerin % 10 unda görüldüğü sanılmaktadır . Aslında hemen her erkek hayatının 1 bölümünde bu sorunla karşılaşabilir . En azından ilk cinsel tecrübeleri esnasında meydana gelen gerginlik sebebiyle erken deşarjolma görülebilir vede zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenirler .Bir çook erkek vakit zaman erken deşarjolma mesele i yaşamakta vede sonradan kendileri bu Meselesi çözmektedirler . Tedavi(iyileştirme) gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı netice lar elde edilebilmektedir . baki “erken deşarjolma ” hem erkeğin hem eş inin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri mevuttur . Çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken deşarjolma eğilimindedir . Erkeğin cinsel tecrübeleri nin sayısı arttıkça vede sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar doğdukça daha teminat li olur vede erkek kendini tutmayı öğrenir . Çoğu erkek bu mesele in üstesinden gelir amma bazıları 1 mütehassızı n görüşüne ihtiyaç duyar .GreenStore afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li bitkisel(doğal) gıda takviyesi kapsamında kullanılan bitkilerin hususi likleri neticesinde yapı ye göre 15 ila 60 günlük 1 kullanım arasında bu mesele üzerinde tesirli 1 üründür . Erken deşarjolma Meselesi olmayan erkeklerde ise kullanılan 1 kapsülden sonra cinsel ilişki sırasında başka birleşmelerde yaşadığınız deşarjolma dan daha uzun zamanda deşarjolma yaşayacağınız icin geciktirici spreyler vb . gibi riskli ürün grubu kullanmanıza lüzum kalmayacaktır .


PENİS BÜYÜTMEK VE GreenStore

Erkek Cinsel Organı 3 ana kısımdan meydana gelir ; üstte 2 adet ait esel doku yapısı (Corpora Cavernosa) vede altta daha küçük 1 ait esel doku yapısından(Corpus Spongiosum) meydana gelir . Penis(erkeklikorganı) ereksiyon olduğu vakit bu dokulara kan dolmaya başlar . Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu vede Sperm(meni) çıkış kanalıdır . Üstte bulunan 2 doku kanalı ise esas kan pompalanan vede ereksiyonu sağlayan kısımlardır . Ereksiyon halinde penis(erkeklikorganı) e pompalanan kanın %90 gibi büyük 1 oranı yukarda bulunan bu 2 doku kanalına dolar . Penis(erkeklikorganı) inizin boyu , doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır . Yani penis(erkeklikorganı) kendi kendine daha çook kan pompalayarak dokuların genişlemesini vede uzamasını sağlayamaz , GreenStore sinir sistemi üzerindeki tesiri nden dolayı penis(erkeklikorganı) in Daima kanla dolu olmasını sağlar . . Penis(erkeklikorganı) geliştirmenin temeli , penis(erkeklikorganı) dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur . Kapasitesinin üstünde kan pompalanması neticesi doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir , penis(erkeklikorganı) dokusu Acilen kendini tamir etmek icin yeni hücreler ürettirerek doku hücrelerinin büyümesi vede güçlenmesini sağlar . Böylece penis(erkeklikorganı) dokusu daha çook kan pompalanabilecek biçim de kapasitesini arttırır vede belli 1 zaman ç ertesinde penis(erkeklikorganı) in yapısında Umumi ollaraak büyüme gerçekleşir . Penis(erkeklikorganı) de bedeni n bütün başka kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir . Penis(erkeklikorganı) geliştirme egzersizleri neticesinde penis(erkeklikorganı) dokusuna daha çook kan pompalanarak penis(erkeklikorganı) gelişimi sağlanır . Aslında GreenStore afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li bitkisel(doğal) gıda takviyesi sizin yapmanıza lüzum kalmadan penis(erkeklikorganı) e kan akışını sağlayıp hızlandırarak natural 1 egzersiz yaptırır . GreenStore afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li bitkisel(doğal) gıda takviyesi Tıpkı spor salonunda bedeni muzdaki kaslarımızı geliştirmek , büyütmek vede güçlendirmek icin yaptığımız egzersizler gibi , penis(erkeklikorganı) geliştirme egzersizleriyle penis(erkeklikorganı) imizi daha büyük vede güçlü hale getirir .Tek yapmanız gereken ; GreenStore afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li bitkisel(doğal) gıda takviyesini size verdiğimiz kullanma yönerge ına uygun ollaraak 60-90 gün arası kullanmanız .Bu zaman netiticesinde coşku verici değişimi gözlerinizle göreceksiniz .

AZOSPERM ,KISIRLIK ,SPERM HAREKETSİZLİĞİ HASTALIĞI VE 5x5EXTREME

Azospermi , menide hiiç Sperm(meni) görülememe durumuna denir . Bu hastalarda azospermiye sebep; hormonsal yada genetik bozukluklar , çocukluk çağında inmemiş testis yada fıtık sebebi yle geçirilen ameliyatlar , testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması vede erişkin yaşta ameliyat olmak yada hala testislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan , kasık kanalı yada karın içinde vb .) , çocukluk çağında geçirilen vede testisleri şişirerek faaliyetini bozan alevli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak , menenjit vb .) ,testis tümörü sebebi yle ameliyat sonrası kemoterapi yada radyoterapiye maruz olmak çeşitli travmalar (trafik kazası , spor yaralanmaları) olabileceği gibi Sperm(meni) yollarının Doğu(şark) (garp) ştan olmaması , gelişmemesi yada tıkanık oluşudur . GreenStore’ in dahilinde bulunan Ginseng vede Çakşır otunun ilimsel araştırmalar sonu Sperm(meni) sayısını arttırdığı kanıtlanmış vede kabul edilmiştir . İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu , Sperm(meni) sayısını arttırdığı , testosteron dengesini sağladığı vede libido arttırıcı tesiri olduğu kanıtlanmıştır . Çakşır otu ise Hatay bölgemizde yetişen vede Sperm(meni) arttırıcı niteliği Amerikalılar tarafından keşfedilen 1 bitkidir . GreenStore 90 gün zaman yle itinalı kullanım zaman cinden sonra azospemi hastalarında Sperm(meni) üretimi , az Sperm(meni) üretimi oluşan hastalarda artış , Sperm(meni) hareketsizliği oluşan hastalarda hareketlenme gözlemlenmiştir .
Şeker , Kalp , Tansiyon Rahatsızlık larına Bağlı Ereksiyon Sorunları vede GreenStore

GreenStore damarlarda deformasyon vede büyük oranda zarar veren şeker , kalp , tansiyon rahatsızlıkları gibi rahatsızlıklar sebebi ile meydana gelen iktidarsızlık sorunlarında itinalı kullanımda büyük oranda iyileştirme tesiri gösteriyor . GreenStore damar Tedavi(iyileştirme) edici bileşenleri bu Rahatsızlık lar sebebi ile iktidarsızlık Meselesi çeken hastalara İlaçların yanı sıra kullanabileceğiniz afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li bitkisel(doğal) gıda takviyesidir .


teminat ilirliği Kanıtlanmış Bitkisel(doğal) İçerikli Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) gıda takviyesi GreenStore

GreenStore’in içeriği %100 bitkisel(doğal) olmakla 1 arada Alanında mütehassız Kişiler tarafından uzun araştırmalar neticesinde denekler üzerinde denenip olumlu netice lar değerlendirilerek formüle edilmiştir . GreenStore dahilinde kimyasal bulundurmamaktadır . Ayrıca GreenStore’ in barındırıldığı kapsüller insan bedeni nda hiiç 1 biçim de barınmamakta vede dünya çapında insan sağlığına zarar vermediği kanıtlanmış vede tasdik lanmıştır . ERKEXIN %100 yerli sermaye olup Türk Gıda kodeksine uygun ollaraak Türkiye Cumhutiyeti Tarım vede Köy İşleri Bakanlığı Tarafından 09 .03 .2010 Tarih vede G41-0174-00104-2 izni ile üretilmiştir .


En Natural Sporcu Destek Ürünü GreenStore

GreenStore oksijenin kana konsantre olmasını tam vede ivedilikle 1 biçim de gerçekleştirilmesini sağlayarak beden dahilinde daha aşırı oksijen alınımını , oksijen konsantrasyonunu sağlaması ile buna orantılı ollaraak bedende ki efor miktarını maksimuma çıkarmaktadır .
Kronik Rahatsızlıkları Olanlarve GreenStore
GreenStore %100 natural olması sebebi ile Şeker Hastalığı(diabet) , tansiyon sorunları , kalp rahatsızlıkları olanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir . GreenStore metabolizmaya hiiç 1 biçim de zarar vermez vede yan etkide bulunmamaktadır . Yapılan deney vede araştırmalarda malum 1 yan etkiye rastlanmamıştır . GreenStore %100 bitkisel(doğal) içeriğe sahip meydana geldiğinde n 18-90 yaş arasında bile gönül rahatlığı ile kullanılabilir . GreenStore varlıklı içeriği sayesinde erkek kaç yaşında olursa olsun tam vede baki etki göstermektedir .

GreenStore KULLANIMI

GreenStore içildikten 45 dakika sonra karın bölgenizde tatlı 1 sıkışma pay dersiniz beden ısınız hafif 1 biçim de yükselir kendinizi daha rahat pay tmeye başlarsınız bu arada daha önceki ereksiyonlarınızdan daha sert vede daha güçlü 1 ereksiyon yaşamaya başlarsınız vede bu baki 1 ereksiyondur istediğiniz kadar ilişkiye girin ereksiyon haliniz katiyen kaybolmaz daha önceki durumunuzdan daha aşırı sertleştiğiniz icin eş iniz de bu halinde n hoşlanır vede en önemlisi ilişki zaman niz uzamaya başlar . GreenStore piyasada satılan başka afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar gibi Daimi kullanım gerektirmez . GreenStore afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kapsam li bitkisel(doğal) gıda takviyesini itinalı ollaraak 90 kapsül kullanımdan sonra sizde oluşturmuş olduğu

Etki baki meydana geldiğinde n daha aşırı kullanmanıza lüzum kalmaz . 90 kapsülden sonra GreenStore’i fakat kendinizle yarışmak icin yada daha da iyi performans yakalamak icin kullanmaya Daimi edersiniz .

Kullanımı: Cinsel beraber likten 45 dakika önce 1 kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir .

UYARI: Uzun zaman tesirli olduğu icin 2-3 günde 1 kapsül alınmalıdır .

Yan Etkileri: Kullanımı teminat lidir hiiç 1 yan tesiri ne rastlanmamıştır .


GreenStore Muhafaza koşuular ı vede Uyarılar :

    · Çocukların ulaşamayacağı kuru vede serin yerlerde muhafaza ediniz .
    · Önerilen dozdan fazlasını kullanmayınız .
    · Doz aşımı halinde vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz .
    · Ürün Erkekler içindir .
    · Üretim vede Son Kullanma tarihi Kutunun üzerindedir .

T .C . Tarım vede Köy İşleri Bakanlığının 09 .03 .2010 Tarih vede G41-0174-00104-2 izni ile Beyazlar Gıda Tekstil Kuyumculuk vede Dayanıklı Tüketim Malları Tic . San . Ltd . Şti . Tarafından Bitkizane Adına Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir .


Cinsel

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp