Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   


                                                  Cinsel Gücü Arttıran İlaçlardan Yeşiex İçin Tıklayınız . . .


Cinsel Gücü Arttıran İlaçlar


İnsanların cinsel yaşantısında çeşitli mesele ler vede rahatsızlıklar olabiliyor . Bu sorunlara avantaj sağlamak için çeşitli cinsel gücü arttıran ilaçlar , bitkisel(doðal) kürler elde edilmiştir . Bu bölümde sizlere cinsel gücü arttıran ilaçlardan Yeşilex ürünümüzü sunmaktayız . Bu ürünü kullananlar pek çok avantaj sını görmüştür vede yeşilex ile alakalı öğrenmek istediğiniz tüm veri ler bu yazıda yer almaktadır .

Cinsel Gücü Arttıran İlaçlar Nelerdir ?


YEŞİLEX ÇAKŞIR KÖKLÜ BİTKİSEL KARIŞIM (30 KAPSÜL)


EREKSİYON SORUNU VE YEŞİLEX

Geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde sık görülür . Sık tekrarladığında özgüveni vede ilişkileri etkileyebilir . Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile Tedavi(iyileştirme) edilebilir . Erektil disfonksiyon(iktidarsızklık) ollaraak da malum impotans cinsel ilişki için yeterli ereksiyonun sağlanamaması vede Daimi ettirememesi ollaraak tanımlanır . İmpotansın sebep leri sinirsel yada fiziksel meydana gelebilir . Stres , anksiyete yada depresyon impotans yapabilir . Alkol kullanımı vede bazı ilaçların yan tesiri ollaraak da görülebilir (kan basıncı yüksekliği Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan bazı ilaçlar) . Diabet(þeker hastalıðı) , Multipl Skleroz(MS) yada diğer kronik hastalıklar impotans yapabilir . İmpotans genital bölgeye direkt travma yada omurilik yada sinir sistemini etkileyen travmalar neticesi gelişebilir . Prostat , mesane yada rektum kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i için yapılan radyoterapi yada majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir . Ülkemizde ise erkeklerin umumiyen ereksiyon Meselesi yaşamalarındaki başlıca sebep leri söyle sıralayabiliriz . Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı , Sigara(tütün mamülleri) tüketimi , Spordan uzak 1 yaşam , Eþ le 1 arada duygusal 1 ortam oluşturamamak .YEŞİLEX afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli bitkisel(doðal) gıda takviyesi böyle sorunlarda size çözüm sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan amma sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan 1 üründür . İçeriğindeki yüksek tesirli vede tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik hazırlanmış içeriği hızla kana karışmaya başladığı andan itibaren vücudunuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız . Bundan sonrası için lüzumlu adım uyarılma anıdır . Uyarılma gerçekleştikten sonra vücudun salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü 1 ereksiyona , daha uzun 1 cinsel ilişki süresine vede daha kaliteli 1 orgazma hazırlar .

AFRODİZYAK ETKİ VE YEŞİLEX
Cinsel uyarıcı bitkilerin cinsel yaşam üzerindeki etkilerine ait tarihte pek çok efsane vardır . Bir efsaneye göre , Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit , her gece 1 arada olduğu seçilmiş erkeklere , onların cinsel gücünü artırıcı vede uyarıcı bitkisel(doðal) içecekler vede karışımlar hazırlamaktaymış . İşte bu sebep le uyarıcı tesiri oluþan karışımlara “afrodizyak(cinsel güç artırıcı)” adı verilmiştir . Cinsel istek insan vücudunun en önemli işlevlerinden biridir . Cinsel istek Umumi ollaraak sağlıklı olma temeli vede hormonların tesiri olmak üzere 2 ana temele dayanır . Cinsel isteği belirleyen yada bunu kontrol eden en önemli fonksiyonların başında ise sinirsel Hal gelmektedir . Cinsel hayatımızın sağlıklı olması vede dengeli 1 bütünsellikle çalışabilmesi için , bedenin vede ruhun 1 bütün ollaraak sağlıklı vede dinç olması gereklidir . Kafanın rahat olması , stresten arınmış olmak , herhangi 1 sinirsel Meselesi n olmaması cinsel isteği belirleyen en önemli faktördür . Eğer yaşam biçimimize karamsarlık egemen se vede düzenli beslenemiyorsak cinsel hayatımız bu halde n menfii etkilenecektir . İnsan vücuduna ağız yoluyla yada sürülerek dışarıdan alınan ilaç , hormon yada 1 takım maddelerin cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı vede haz verici etkileri vardır . Bunlara afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar denir . Tüm hücrelerimizle 1 arada cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran vede organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri 2 şekilde olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği arttırırlar . Bazı maddeler ise sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu vede vajene giden kan akımını arttırırlar . Trafik , iş stresi , ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir . Sağlıklı 1 cinsellik için her şeyden önce bol oksijen , güneş ışığı , temiz hava , egzersiz , yeterli vede düzgün uyku gerekmektedir .

YEŞİLEX dışında sözde bitkisel(doðal) denilen hiç 1 afrodizyak(cinsel güç artırıcı)ta bünyeye göre 30 ila 45 dk gelen mükemmel uyarıcı etki yoktur . Kullanımından 45 dakika sonra sizi rahatlattığını vede sağladığı enerjiyi hemen pay dersiniz . İlk vücut ısınız yükselir kendinizi rahat pay tmeye başlarsınız . Aynı zamanda yaşamaya başladığınız ereksiyon hali bu güne kadar yaşamadığınız kadar sert gerçekleşir vede bu kalıcı 1 ereksiyon halidir , nekadar beraber lik yaşarsanız yaşayın ereksiyon haliniz hiç kaybolmayacaktır . Bu halde n eþ inizde çok hoşnut olacak vede sizin beraber lik süreniz önceki ilişkilerinizden daha uzun sürecektir . Daha öncede belirttiğimiz gibi dünyada üretilen tüm afrodizyak(cinsel güç artırıcı) adı altında satılan ürünlerde umumiyen ereksiyon hali yaşanır bunu bitkilerle yada kimyasallarla yapmak kolaydır amma bu alanda henüz başarılamamış 1 Hal vardır işte YEŞİLEX i diğer afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli ürünlerden ayırt eden en büyük özelli gide budur kullanımından kısa 1 süre sonra cinsel isteği tetiklemesidir . Bu konu çok önemli 1 ayrıntıdır çünkü ereksiyon sağlamak başka 1 iş cinsel istek sağlamak başka 1 iştir bu güne kadar afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kullanarak memnun kalmamış 1 kitle vardır bunların en büyük Meselesi ise isteksizliktir bu isteği insana sağlamak kan dolaşımıyla alakalı değildir tamamen beyin vede sinir sistemi üzerindeki etkilerle alakalıdır YEŞİLEX içeriğinde barındırdığı özel bitki kombinasyonuyla sadece kan dolaşımında etki göstermez sinir sistemi üzerinde de etki göstererek cinsel istek oluşturur

Bunu olayı daha rahat anlayabilmeniz için söyle örnekleyebiliriz iyi 1 futbol takımı olmak başka şeydir şampiyonluğa inanmak başka şeydir . YEŞİLEX hem iyi 1 takımdır hem de başarıya oluþan alcığı vede inancı kimsede olamayan 1 takımdır .

Hazır olmak başarının yarısı İnanmak vede istemekse diğer yarısıdır…

ERKEN BOŞALMA VE YEŞİLEX

Boşalmanın (Ejakulasyon) penis(erkeklikorganı) vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri olaðan oluþan 1 eşi tatmin edemeden olması yada kişinin isteğinden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir . Genellikle dile getirilmesi güç olduğundan vede göreceli 1 kavram olduğundan rastlanma sıklığı konusunda yeterli veri yoktur . Ancak 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde vede 40 yaşın üzerindekilerin % 10 unda görüldüğü sanılmaktadır . Aslında hemen her erkek hayatının 1 bölümünde bu sorunla karşılaşabilir . En azından ilk cinsel tecrübeleri esnasında oluşan gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir vede zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenirler .Bir çok erkek vakit zaman erken boşalma mesele i yaşamakta vede sonradan kendileri bu Meselesi çözmektedirler . Tedavi(iyileştirme) gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir . Kalıcı “erken boşalma” hem erkeğin hem eþ inin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır . Çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir . Erkeğin cinsel tecrübeleri nin sayısı arttıkça vede sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar doğdukça daha güvenli olur vede erkek kendini tutmayı öğrenir . Çoğu erkek bu mesele in üstesinden gelir amma bazıları 1 mütehassız ın görüşüne ihtiyaç duyar .YEŞİLEX afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli bitkisel(doðal) gıda takviyesi içeriğinde kullanılan bitkilerin özellikleri neticesinde bünyeye göre 15 ila 60 günlük 1 kullanım arasında bu mesele üzerinde tesirli 1 üründür . Erken boşalma Meselesi olmayan erkeklerde ise kullanılan 1 kapsülden sonra cinsel ilişki sırasında diğer birleşmelerde yaşadığınız boşalmadan daha uzun sürede boşalma yaşayacağınız için geciktirici spreyler vb . gibi riskli ürün grubu kullanmanıza lüzum kalmayacaktır .


PENİS BÜYÜTMEK VE YEŞİLEX

Erkek Cinsel Organı 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet ait esel doku yapısı (Corpora Cavernosa) vede altta daha küçük 1 ait esel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur . Penis(erkeklikorganı) ereksiyon olduğu vakit bu dokulara kan dolmaya başlar . Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu vede Sperm(meni) çıkış kanalıdır . Üstte bulunan 2 doku kanalı ise esas kan pompalanan vede ereksiyonu sağlayan kısımlardır . Ereksiyon halinde penis(erkeklikorganı) e pompalanan kanın %90 gibi büyük 1 oranı yukarda bulunan bu 2 doku kanalına dolar . Penis(erkeklikorganı) inizin boyu , doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır . Yani penis(erkeklikorganı) kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini vede uzamasını sağlayamaz , YEŞİLEX sinir sistemi üzerindeki tesiri nden dolayı penis(erkeklikorganı) in sürekli kanla dolu olmasını sağlar . . Penis(erkeklikorganı) geliştirmenin temeli , penis(erkeklikorganı) dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur . Kapasitesinin üstünde kan pompalanması neticesi doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir , penis(erkeklikorganı) dokusu Acilen kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek doku hücrelerinin büyümesi vede güçlenmesini sağlar . Böylece penis(erkeklikorganı) dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır vede belli 1 süreç ertesinde penis(erkeklikorganı) in yapısında Umumi ollaraak büyüme gerçekleşir . Penis(erkeklikorganı) de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir . Penis(erkeklikorganı) geliştirme egzersizleri neticesinde penis(erkeklikorganı) dokusuna daha çok kan pompalanarak penis(erkeklikorganı) gelişimi sağlanır . Aslında YEŞİLEX afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli bitkisel(doðal) gıda takviyesi sizin yapmanıza lüzum kalmadan penis(erkeklikorganı) e kan akışını sağlayıp hızlandırarak doğal 1 egzersiz yaptırır . YEŞİLEX afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli bitkisel(doðal) gıda takviyesi Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek , büyütmek vede güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi , penis(erkeklikorganı) geliştirme egzersizleriyle penis(erkeklikorganı) imizi daha büyük vede güçlü hale getirir .Tek yapmanız gereken ; YEŞİLEX afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli bitkisel(doðal) gıda takviyesini size verdiğimiz kullanma yönerge ına uygun ollaraak 60-90 gün arası kullanmanız .Bu süre netiticesinde coþku verici değişimi gözlerinizle göreceksiniz .

AZOSPERM ,KISIRLIK ,SPERM HAREKETSİZLİĞİ HASTALIĞI VE ERKEKSİN

Azospermi , menide hiç Sperm(meni) görülememe durumuna denir . Bu hastalarda azospermiye sebep; hormonsal yada genetik bozukluklar , çocukluk çağında inmemiş testis yada fıtık sebebi yle geçirilen ameliyatlar , testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması vede erişkin yaşta ameliyat olmak yada hala testislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan , kasık kanalı yada karın içinde vb .) , çocukluk çağında geçirilen vede testisleri şişirerek faaliyetini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak , menenjit vb .) ,testis tümörü sebebi yle ameliyat sonrası kemoterapi yada radyoterapiye maruz olmak çeşitli travmalar (trafik kazası , spor yaralanmaları) olabileceği gibi Sperm(meni) yollarının doğuştan olmaması , gelişmemesi yada tıkanık oluşudur . YEŞİLEX’ in içerisinde bulunan Ginseng vede Çakşır otunun ilimsel araştırmalar sonu Sperm(meni) sayısını arttırdığı kanıtlanmış vede kabul edilmiştir . İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu , Sperm(meni) sayısını arttırdığı , testosteron dengesini sağladığı vede libido arttırıcı tesiri olduğu kanıtlanmıştır . Çakşır otu ise Hatay bölgemizde yetişen vede Sperm(meni) arttırıcı özelliği Amerikalılar tarafından keşfedilen 1 bitkidir . YEŞİLEX 90 gün süreyle düzenli kullanım sürecinden sonra azospemi hastalarında Sperm(meni) üretimi , az Sperm(meni) üretimi oluþan hastalarda artış , Sperm(meni) hareketsizliği oluþan hastalarda hareketlenme gözlemlenmiştir .
Şeker , Kalp , Tansiyon Hastalıklarına Bağlı Ereksiyon Sorunları vede YEŞİLEX

YEŞİLEX damarlarda deformasyon vede büyük ölçüde zarar veren şeker , kalp , tansiyon rahatsızlıkları gibi rahatsızlıklar sebebi ile oluşan iktidarsızlık sorunlarında düzenli kullanımda büyük ölçüde iyileştirme tesiri gösteriyor . YEŞİLEX damar Tedavi(iyileştirme) edici bileşenleri bu hastalıklar sebebi ile iktidarsızlık Meselesi çeken hastalara İlaçların yanı sıra kullanabileceğiniz afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli bitkisel(doðal) gıda takviyesidir .


Güvenilirliği Kanıtlanmış Bitkisel(doðal) İçerikli Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) gıda takviyesi YEŞİLEX

YEŞİLEX’in içeriği %100 bitkisel(doðal) olmakla 1 arada Alanında mütehassız Kişiler tarafından uzun araştırmalar neticesinde denekler üzerinde denenip olumlu sonuçlar değerlendirilerek formüle edilmiştir . YEŞİLEX içerisinde kimyasal bulundurmamaktadır . Ayrıca YEŞİLEX’ in barındırıldığı kapsüller insan vücudunda hiç 1 şekilde barınmamakta vede dünya çapında insan sağlığına zarar vermediği kanıtlanmış vede tasdik lanmıştır . ERKEXIN %100 yerli sermaye olup Türk Gıda kodeksine uygun ollaraak Türkiye Cumhutiyeti Tarım vede Köy İşleri Bakanlığı Tarafından 09 .03 .2010 Tarih vede G41-0174-00104-2 izni ile üretilmiştir .


En Doğal Sporcu Destek Ürünü YEŞİLEX

YEŞİLEX oksijenin kana konsantre olmasını tam vede hızlı 1 şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak vücut içerisinde daha aþırı oksijen alınımını , oksijen konsantrasyonunu sağlaması ile buna orantılı ollaraak vücuttaki efor miktarını maksimuma çıkarmaktadır .
Kronik Rahatsızlıkları Olanlarve YEŞİLEX
YEŞİLEX %100 doğal olması sebebi ile Şeker hastalığı , tansiyon sorunları , kalp rahatsızlıkları olanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir . YEŞİLEX metabolizmaya hiç 1 şekilde zarar vermez vede yan etkide bulunmamaktadır . Yapılan deney vede araştırmalarda malum 1 yan etkiye rastlanmamıştır . YEŞİLEX %100 bitkisel(doðal) içeriğe sahip olduğundan 18-90 yaş arasında bile gönül rahatlığı ile kullanılabilir . YEŞİLEX varlıklı içeriği sayesinde erkek kaç yaşında olursa olsun tam vede kalıcı etki göstermektedir .

YEŞİLEX KULLANIMI

YEŞİLEX içildikten 45 dakika sonra karın bölgenizde tatlı 1 sıkışma pay dersiniz vücut ısınız hafif 1 şekilde yükselir kendinizi daha rahat pay tmeye başlarsınız bu arada daha önceki ereksiyonlarınızdan daha sert vede daha güçlü 1 ereksiyon yaşamaya başlarsınız vede bu kalıcı 1 ereksiyondur istediğiniz kadar ilişkiye girin ereksiyon haliniz katiyen kaybolmaz daha önceki durumunuzdan daha aþırı sertleştiğiniz için eþ iniz de bu halinde n hoşlanır vede en önemlisi ilişki süreniz uzamaya başlar . YEŞİLEX piyasada satılan diğer afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar gibi devamlı kullanım gerektirmez . YEŞİLEX afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içerikli bitkisel(doðal) gıda takviyesini düzenli ollaraak 90 kapsül kullanımdan sonra sizde oluşturmuş olduğu

Etki kalıcı olduğundan daha aþırı kullanmanıza lüzum kalmaz . 90 kapsülden sonra YEŞİLEX’i fakat kendinizle yarışmak için yada daha da iyi performans yakalamak için kullanmaya Daimi edersiniz .

Kullanımı: Cinsel beraber likten 45 dakika önce 1 kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir .

UYARI: Uzun süre tesirli olduğu için 2-3 günde 1 kapsül alınmalıdır .

Yan Etkileri: Kullanımı güvenlidir hiç 1 yan tesiri ne rastlanmamıştır .


YEŞİLEX Muhafaza şartları vede Uyarılar :

    · Çocukların ulaşamayacağı kuru vede serin yerlerde muhafaza ediniz .
    · Önerilen dozdan fazlasını kullanmayınız .
    · Doz aşımı halinde vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz .
    · Ürün Erkekler içindir .
    · Üretim vede Son Kullanma tarihi Kutunun üzerindedir .

T .C . Tarım vede Köy İşleri Bakanlığının 09 .03 .2010 Tarih vede G41-0174-00104-2 izni ile Beyazlar Gıda Tekstil Kuyumculuk vede Dayanıklı Tüketim Malları Tic . San . Ltd . Şti . Tarafından Şifa Market Adına Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir .


Cinsel

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp