Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   
İstenmeyen Tüylere Bitkisel(doðal) Çözüm

İstenmeyen Tüylere Bitkisel(doðal) Çözüm ,  Yanaklardaki yada Alnınızdaki Kıllardan Sonsuza Kadar vede Tamamen Doğal Yollar ile Kurtulmak Mümkün . Biraz Vakit İsteyen Bir Hadise Ama Sonucu Kati .

 Öncelikle yüzünüzün neresi sakal başlangı nerersi sizin için pis tüy karar verin .Sonra bu istenmeyen tüy ollaraak belirleiğiniz bölgeyi cımbız , ılık ağda , ağda gibi tüyü kökünden alan 1 yolla çekin . Ben yanklar için cımbız vede hemen akabinde sarı tüyler için cambız sonrası ılık ağda öneririrm .


Bu işlem biter bitmek 1 tabağa döktüğünüz 1 miktar tuzun (ben kaya tuzu öneririm) üsütne yeni kesilmiş limon suyu dkün . Yeni kesilmiş olmalıki asidi kaçmamış olsun . iyise tuza yedirin .Kaya tuzu ise eğer limondan önce 1 kaç damla kaynar suyla eritebilir vede bu erimiş kaya tuzlu suyla limon suyunu karıştırabilirsiniz .
Sonra bu karışımı henüz o temizlediğiniz bölgeye iyice yedirerek pakmaklarınızla yada 1 pakuk yardımıyla iyice sürün .Bu işlemi akşamları yapın vede yıkamadan yatın sabah soğk suyla yıkayın .Sabun kullanmadan yıkayın .Bu işlemi tüylerinizi aldığınız akşamdan itibaren 3 akşam arka arkaya yapın .Sonra bırakın taa tüyler yeniden çıkıncaya kadar . Bu işlemi o bölgedeki kıllarınız tekrar çıkınca tekrar yapın vede yine 3 gece Daimi edin .Deneyerek gördüğümüz sonuç şudur ki 5 seans netiticesinde o bölgedeki tüyler %80 oranında yokoluyor . hemde sonsuza kadar .Etiketler: Tüylere bitkisel(doðal) çözüm , tüy için çözümler , tüylere bitkisel(doðal) çözümler , tüyler için bitkiseller , tüy bitkisel , bitkisel(doðal) çözümler , istenmeyen tüylere bitkisel(doðal) çözüm .

 

 


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp