Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Moss Sabun

Moss Sabun , Kükürtün Hoş Olmayan Kokusu Ürünümüzde Giderilmiştir . Özellikle Çok Yağlı Ciltlerde Yağlanmanın Giderilmesinde , Akneli Ciltlerde vede Uyuz Hastalıklarında Tedavi(iyileştirme) ye Yardımcıdır .

 

Antiseptik , fungusit , parazitisid tesirli dir .Ayrıca keratolitik tesiri de vardır .


Akne vulgaris , rozase , seboreik dermatitte özellikle kullanılır .Ciltteki ölü katman yı soyarak zararlı canlı ların ciltten arındırılmasında vede pürüzsüz 1 cildin oluşmasına yardımcı olur .moos sabun mu likit mi ? ? ?

    Cildimde sürekli Sivilce(akne) (akne) izleri az sayıda etkin Sivilce(akne) (akne) var , kırmızı kırmızı bazı yerler .Dermatologm sadece Sivilce(akne) (akne) üzerine sürülecek 1 ilaçla 1 arada sabah akşam temizlemek üzere moos ısırgan otlu sabun verdi , 1 aydır kullanıyorum amma alnım ince ince puturla doldu , yüzüm de sanki kabardı , Sivilce(akne) (akne) aşırı çıkmıyordu zaten bende .


Araştırdım biraz likit yıkama ürünü de mevcut hem ph 5 .5 , doktoruma da sorucam da hemen gidemeyebilirm .Sebamedle bi hafta falan yıkayınca da böyle oluyordu .


Doktorum eczanede satılan pahalı jelleri tonikleri önermiyorum dedi amma ucuz markettekileri kullanırken bile böyle olmuyor: (


    Aranızda moos likit kullanan mevcut mı ? memnun kaldınız mı ?


Sabunu da tahriş etmiyor yumuşatıyor yağı da çok ii dengeliyor amma kabar kabar oldu işte yüzüm: ( kullanan varsa hangisi papatyalı mı yoksa yosunlu mu verdi doktorunuz ?


Sanırım yosunlu akne , sedef vs . çk ii geliyormuş artık gidip kendimö alcam , kışında pul pul oluyor souktan , çok hassas o vakit da papatyalı alırım eğer likiti iyi gelirse . . .


    Şu cilt temziliğinde tam kendime göre bi ürün bulsam Sivilce(akne) (akne) mesele i de kalmıcak .


Etiketler: cilt bakım kremleri , ağız yaraları , diş kokusu , ayakkabı kokusu giderici , nemlendiriciler , kremler , Ayakkabı Kokusu Giderici , erken boşalmamak için , ben Tedavi(iyileştirme) si bitkisel , bitkisel(doðal) ben Tedavi(iyileştirme) si , moss sabun .

 


 


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp