Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Cilt Gerginleştirici Maske

 

Cilt Gerginleştirici Maske hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler

 

Cilt gerginleştirici maske hakkında veri ler . . . Kimyasal cilt soyma işlemleri , çinkonun cilde oluþan avantaj ları nelerdir , cilt bakımının cilde olan avantaj ları , ciltteki benlerin Tedavi(iyileştirme) si , cilt gerginleştiriciler cilt yaralarının Tedavi(iyileştirme) yöntemleri hakkında tüm merak ettikleriniz bu makalemizde yer almaktadır . 

 

Sitemizde bulunan cilt bakım sorunlarınıza çözüm sunan bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri edinmek için tıklayınız . . .

 

*Az yağlı yoğurda 5 damla limon suyu katın . Yüzünüzü temizledikten sonra bu maskeyi sürün vede 15 dakika bekleyip yıkayın .

* Avokado"nun yarısını püre haline getirin , içine 1 çay kaşığı limon suyu katın vede 1 yumurta akını iyice çırptıktan sonra ekleyin . Cildiniz kuru ise birkaç damla badem yağı da koyun . Karışımı yüzünüze vede boynunuza uygulayın . 20 dakika beklettikten sonra su ile temizleyin .

* 100 gr . yulaf ezmesi , 1 limon suyu vede 1 yumurta akını karıştırdıktan sonra ortaya çıkan karışımı , maske halinde yüzünüze yayın . 10 dakika bekleyin . Bu maske cildinizi gerginleştirecektir .

 


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp