Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Fondotenin Cilde Zararları

 

Fondotenin Cilde Zararları hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler

 

Fondotenin cilde zararları hakkında veri ler . . . Cilt kızarıklıklarının sebep leri Tedavi(iyileştirme) yöntemleri , cilt yenileyen bitkiler , cilt izlerinin çözüm yolları , ciltte zona hastalığının sebep leri vede tedavisi , ozonla cilt bakımı nasıl yapılır vede fondotenin cilde oluþan zararları hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . 

 

Sitemizde bulunan cilt bakım sorunlarınıza çözüm sunan bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri edinmek için tıklayınız . . . 

 

Profesyonel makyaj yaptırmış gibi görünmek için küçük teferruat lar uygulayabilirsiniz . Bu teferruat lar yaptığınız makyajın film artistlerine yapılan gibi kusursuz görünmesini vede dikkat çekmesini sağlayabilir .

Cildinizin pürüzsüz görünmesi için: Cilt gözenekleriniz bariz ise fondöten uygulamasından önce 1 kapatıcı yada pudra kullanmalısınız . Kullandığınız pudra yada kapatıcının üzerine uygulayacağınız fondöten cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlayacaktır .
fondoten

Fondoten Seçimi


Yağlı ciltler için: Cildiniz yağlı ise kullanacağınız fondöteni yağsız ollaraak seçmelisiniz . Sadece fondöten değil kullandığınız bütün makyaj ürünlerinin yağsız olmasına dikkat edin . İçerisinde su yosunu gibi yağ dengeleyici maddeler bulunduran ürünleri tercih ederek cilt temizliğinizi yapın . Temizlik işlemi bittikten sonra makyaj öncesi matlaştırıcı 1 ürün sürerek makyaja hazır hale gelebilirsiniz .

Cildiniz Kuru İse: kuru 1 cilt tipine sahip iseniz cildinizin nemlenmesi için aşırı yağ barındıran ürünlerden uzak durun . Aşırı yağlı ürünler kullanmak yerine pırıltı barındıran premier ile teninizin parlamasını sağlayın . Kullandığınız nemlendiriciler ise katiyetle yağsız olmalı .

Fondöten kapatıcı ollaraak kullanılmamalıdır . Fondöten uygulamasından önce muhakkak kapatıcı uygulamalısınız ki cildiniz pürüzsüz görünsün .
 

 


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp